بازداشت 7 طرفدار گروه ترویستی پ.ک.ک در نروژ

05/08/1398 09:52 ق.ظ

هفت تن از طرفداران گروه تروریستی پ.ک.ک در اسلو پایتخت نروژ بازداشت شدند.اداره کل امنیت اسلو پایتخت نروژ طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی حمله طرفداران گروه تروریستی پ.ک.ک به تعدادی از شهروندان ترکیه٬ 7 نفر از عاملان این حمله بازداشت شدند.

هفت تن از طرفداران گروه تروریستی پ.ک.ک در اسلو پایتخت نروژ بازداشت شدند.اداره کل امنیت اسلو پایتخت نروژ طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی حمله طرفداران گروه تروریستی پ.ک.ک به تعدادی از شهروندان ترکیه٬ 7 نفر از عاملان این حمله بازداشت شدند.طرفداران گروه تروریستی پ.ک.ک تظاهراتی را در شهر اسلو برپا کردند. در جریان این تظاهرات نیز به ترک‌هایی که در یک کافه نشسته بودند حمله کردند.

طرفداران گروه تروریستی پ.ک.ک تظاهراتی را در شهر اسلو برپا کردند. در جریان این تظاهرات نیز به ترک‌هایی که در یک کافه نشسته بودند حمله کردند. بر اساس این اطلاعیه پلیس در برخورد با آن‌ها از گاز اشک‌آور استفاده کرد. خسارت زیادی به کافه مذکور نیز وارد شده است.

آزار و اذیت مسافران خطوط هوایی ترکیه از سوی طرفداران گروه تروریستی در گوتنبرگ حدود 70 نفز از هواداران گروه تروریستی پ.ک.ک در فرودگاه لاندوستر در گوتنبرگ سوئد، مسافران خطوط هوایی ترکیه که قصد داشتند به ترکیه بروند را مورد اذیت و آزاد قرار دادند.

هواداران گروه ترویستی که برای مدتی گیشه ترکیش ایرلاینز را اشغال کردند مسافران که به آنها واکنش نشان دادند را نیز مورد آزار و اذیت قرار دادند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اقدامات ایذایی گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ علیه نیروهای مسلح ترکیهوزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد نیروهای مسلح ترکیه در چارچوب دفاع مشروع به اقدامات ایذایی و شلیک‌های گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در مناطق پاکسازی و مین روبی پاسخ متقابل دادند. - خبرگزاری آناتولی

ی.پ.گ/پ.ک.ک به حفر تونل و خندق در عین العرب ادامه می‌دهدگروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک علی‌رغم توافق ترکیه و روسیه درباره شمال شرق سوریه، به کار حفر تونل و خندق در عین العرب ادامه می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی

دو تن دیگر از سرکردگان پ.ک.ک به هلاکت رسیدندفرهاد بوزکورت و علی ینیجه که در عملیات نیروهای امنیتی در تاریخ 8-10 اکتبر در وان از پای درآمدند، به ترتیب در لیست تروریستی نارنجی و خاکستری ترکیه قرار داشتند.

روسیه: در کنار ی.پ.گ نمی ایستیمسخنگوی کرملین گفت که اگر گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ از منطقه تعیین شده در شمال سوریه خارج نشود، نیروی نظامی روسیه در کنار آنها نمی ایستد، بنابراین با نیروهای مسلح ترکیه رو در رو باقی می مانند. - خبرگزاری آناتولی ی پ گ خودش آنقدر قوی هست که احتیاجی به غرب و شرق نداشته ندارد يالان دئسه اؤزؤنه تؤپؤرؤم

آمریکا به اعزام کاروان‌های نظامی به میادین نفتی سوریه ادامه می دهدآمریکا برای تقویت حضور نظامی خود در میادین نفتی تحت اشغال پ.ک.ک/ی.پ.گ در شمال شرق سوریه به اعزام کاروان‌های نظامی به این منطقه ادامه می دهد. - خبرگزاری آناتولی

سپیده قلیان‌ آزاد شدسپیده قلیان‌ و عاطفه رنگریز آزاد شدند سپیده قلیان‌ که در جریان اعتراضات نیشکر هفت‌تپه و همچنین عاطفه رنگریز که در تجمعات روز کارگر بازداشت شده بودند، عصر امروز به قید وثیقه آزاد شدند به شما چه ! نخود جان ج.ا مچکریم اینو میخوایی بشنوی؟ مردن بهتر از نشر این اخباره بمیرید ما نمی توانیم،جهان را به عدل و داد فرابخوانیم،آنوقت درمقابل فرزندانِ سهل انگار و‌ گیرم خطاکار خود، اینقدرسرسخت باشیم. چه می شد اگر :«قوه قضائیه پس از احراز سخت گیری بی مورد در مورد خانم سپیده قلیان ، ضمن عذر خواهی از متهم، دستور آزادی او را تا رسیدگی دقیق به پرونده صادر کرد!»

هفت تن از طرفداران گروه تروریستی پ.ک.ک در اسلو پایتخت نروژ بازداشت شدند.اداره کل امنیت اسلو پایتخت نروژ طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی حمله طرفداران گروه تروریستی پ.ک.ک به تعدادی از شهروندان ترکیه٬ 7 نفر از عاملان این حمله بازداشت شدند.

طرفداران گروه تروریستی پ.ک.ک تظاهراتی را در شهر اسلو برپا کردند. در جریان این تظاهرات نیز به ترک‌هایی که در یک کافه نشسته بودند حمله کردند.

بر اساس این اطلاعیه پلیس در برخورد با آن‌ها از گاز اشک‌آور استفاده کرد. خسارت زیادی به کافه مذکور نیز وارد شده است.

آزار و اذیت مسافران خطوط هوایی ترکیه از سوی طرفداران گروه تروریستی در گوتنبرگ

حدود 70 نفز از هواداران گروه تروریستی پ.ک.ک در فرودگاه لاندوستر در گوتنبرگ سوئد، مسافران خطوط هوایی ترکیه که قصد داشتند به ترکیه بروند را مورد اذیت و آزاد قرار دادند.

هواداران گروه ترویستی که برای مدتی گیشه ترکیش ایرلاینز را اشغال کردند مسافران که به آنها واکنش نشان دادند را نیز مورد آزار و اذیت قرار دادند.

پلیس برای متفرق کردن این افراد از گاز اشک آور استفاده کرد.