بار دیگر ده‌ها هزار نفر در هنگ‌کنگ تظاهرات کردند | DW | 20.10.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با وجود ممنوعیت تجمع و محدودیت رفت و آمد در هنگ‌کنگ ده‌ها هزار نفر دست به تظاهرات خیابانی زدند. در برخی نقاط تظاهرات به خشونت و زد و خورد انجامید. پلیس از گاز اشک‌آور و ماشین آب‌پاش استفاده کرد.

هنگکنگ روز یکشنبه ۲۰ اکتبر نیز با وجود آنکه پلیس تجمع و تظاهرات را ممنوع اعلام کرده بود، شاهد به خیابان آمدن ده‌ها هزار نفر از معترضان بود. محله کوولون در هنگکنگ مملو از راهپیمایان بود. بسیاری از مغازه‌‌داران از بیم قهر و خشونت مغازه‌های خود را بسته بودند.

تظاهرات روز یکشنبه نیز بدون خشونت برگزار نشد. به گزارش خبرگزاری رویترز مغازه‌ها و ایستگاه‌های قطار زیرزمینی مورد هجوم قرار گرفتند و خسارت دیدند. پلیس برای مقابله با افرادی که بمب‌های بنزینی به سمت پایگاه پلیس پرتاب کرده بودند از گاز اشک‌آور و ماشین آب‌پاش استفاده کرد. بسیاری از شرکت‌کنندگان در تظاهرات چهره خود را پوشانده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احتمال شیوع بیماری تب دنگی در آینده نزدیک در کشور/ اعلام مناطق در معرض خطر آلودگیرئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، از احتمال شیوع بیماری تب دنگی در آینده نزدیک خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

توقف نایب قهرمان اسبق جهان توسط مقصودلو در مسابقات 433 هزار دلاریپرهام مقصودلو تنها نماینده ایران در رقابت‌های شطرنج گرند سوئیس نایب قهرمان اسبق جهان را متوقف کرد. ایول ترکیب ساسی مانکن و امیر تتلوی مقصودلو
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی برای بازگشت زائرین اربعین وجود ندارد/ ۶میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در مرزها تردد داشتندوزیر کشور گفت: برای برگزاری مراسم پیاده‌روی زائران اربعین حسینی هیچ مشکلی در حوزه تردد، ارائه خدمات و ایجاد امنیت نداشتیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سفر ۶ میلیون و ۵۱۴ هزار و ۸۴۰ نفر به عراق در ماه‌های محرم و صفر
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رونمایی از ۳۰ تابوت‌ چوبی سه ‌هزار ساله کشف شده در مصراین تابوت‌ها در شهر الاقصر در جنوب این کشور کشف شده است و بزرگترین کشف در نوع خود در یک قرن اخیر محسوب می‌شود. 🏴‍☠️🏴‍☠️🖐️🏴‍☠️🏴‍☠️
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لبنان..ادامه تظاهرات گسترده در بیروت برای سومین روز متوالیخبرنگار العربیه در لبنان روز شنبه 19 اکتبر 2019 طی گزارشی گفت، هزاران تظاهر کننده معترض لبنانی که تا دوروز دیگه هیچ رسانه ای صداشو در نمیاره مطمئن هستم که صدای انقلاب لبنان هم خفه میکنن چون به نفع امپرالیست نیستش که مردم بر ضدشون قیام کنن تمام حکام دست نشانده ی امپرالیست هستن از انقلاب سوریه و عراق و افغانستان بگیر تا لبنان و ایران و جاهای دیگه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »