بارش برف در ارتفاعات رودسر گیلان- عکس استانها تسنیم | Tasnim

27/08/1400 10:00:00 ق.ظ

بارش برف در ارتفاعات رودسر گیلان گزارش تصویری تسنیم را در لینک زیر ببینید

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید 16 / 1 بارش برف در ارتفاعات رودسر گیلان ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷ بارش برف در روزهای اخیر صحنه‌های زیبایی را در ارتفاعات رودسرگیلان بوجود آورده است.

16 / 1 بارش برف در ارتفاعات رودسر گیلان ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷ بارش برف در روزهای اخیر صحنه‌های زیبایی را در ارتفاعات رودسرگیلان بوجود آورده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

بارش باران در نقاط مختلف کشور/ کاهش دما در نیمه شمالی تا ۱۲ درجهبارش باران در نقاط مختلف کشور کاهش دما در نیمه شمالی تا ۱۲ درجه رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در نقاط مختلف کشور و کاهش دما در نیمه شمالی تا ۱۲ درجه سانتیگراد خبر داد.

شعر خوانی هادی جانفدا در حرم حضرت معصومه(س)- فیلم باشگاه خبرنگاران پویا تسنیم | Tasnimشعر خوانی هادی جانفدا در حرم حضرت معصومه(س) عصر شعر قرار فاطمی همزمان با ایام ورود حضرت معصومه(س) به شهر قم در حرم مطهر آن حضرت برگزار شد مشاهده فیلم کامل در لینک زیر جايى كه كوه خضر به زحمت بايستد..

انفجار در خط انتقال گاز شرکت مارون در رامشیررسانه‌های ایرانی از وقوع انفجار در خط لوله نفت در روستای رمیص بخش مشراگه خلفیه (رامشیر) واقع در استان خوزستان خبر دادند.تا کنون از میزان خسارات احتمالی این

حمله اسلام‌گرایان در بورکینافاسو ۵۳ کشته برجای گذاشت؛ خشم مردم از ناتوانی مقامات در مهار شورشیان🔺 حمله اسلام‌گرایان در بورکینافاسو ۵۳ کشته برجای گذاشت؛ خشم مردم از ناتوانی مقامات در مهار شورشیان ▪ ستیزه‌جویی اسلام‌گرایان در ۴ سال گذشته هزاران کشته بر جای گذاشته و بیش از یک میلیون نفر را وادار به ترک خانه‌هایشان کرده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

سازمان ملل: طالبان در برابر گسترش داعش در افغانستان ناتوان استنماینده ویژه سازمان ملل در افغانستان هشدار داد که طالبان نمی‌تواند مانع گسترش نفوذ داعش در این کشور شود و فعالیت‌هایش در این کشور رو به افزایش است. - خبرگزاری آناتولی

اجرای قرنطینه هوشمند در تهران؛ بزودی / عدم کارایی محدودیت تردد شبانه در شرایط فعلیمعاون درمان ستاد مقابله با کرونا استان تهران با اشاره به اینکه فعلا شرایط کرونا در پایتخت تحت کنترل است، درباره محدودیت تردد شبانه گفت: در شرایط فعلی به نظر می‌رسد این محدودیت‌ها کارایی لازم را ندارند و به همین دلیل پیشنهاد لغو آن را به ستاد ملی ارایه دادیم.