بادامچیان: دولت کار FATF را به دولت آینده واگذار کند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: موجب تاسف است که دولت برای FATF اصرار بلاجهت دارد. دولت نمی‌تواند بدون وحدت نظر مسئولان، ملت و نیروهای انقلابی این طرح مشکوک و مداخله گرایانه استعماری را جا بیندازد و بهتر است حداقل کار را به دولت آینده واگذار کند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران این حزب در اعلام مواضع هفتگی خود با اشاره به سالگرد شهادت سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس و یاران آنها فرصت مناسبی برای تجدید عهد با شهدا و امام شهدا است که از این فرصت باید برای بصیرت یابی در رابطه با استکبار جهانی و درس‌آموزی از مقاومت و استحکام مواضع در برابر دشمنان اسلام و ایران و همچنین ترویج مکتب سلیمانی و آمادگی برای انتقام خون پاک شهدا استفاده...

بادامچیان در بخش دیگری از این گفتگو با تقدیر از همه پرستاران و پزشکان که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند از دولت و مجلس خواست پیرو رهنمود و تاکید ولی امر مسلمین درباره حقوق پرستاران و تجلیل و تقدیر از آنها اقدامات سریع و جدی داشته باشد. بادامچیان افزود: چون تفسیر قانون اساسی به عهده شورای نگهبان است، در نامه‌ای از شورای محترم نگهبان خواستیم تعریف جامع رجل سیاسی-مذهبی را عنایت فرمایند تا نامزدهای ریاست جمهوری و معرفی کنندگان آنها بر حسب تعریف قانون اساسی انجام وظیفه نمایند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اگر دولت نظامی قدرت را در دست بگیرد پیشنهاد خوبیست،هم طومار فتف و پالرمو و هم برجام ننگین در هم پیچیده میشود.

این بیشعور نمیفهمه کار دست دولت نیست دست مجلس چی چیه نظام

بله مردم هم بقول نماینده های انقلابی آسیبها را بپذیرند

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حرف کارشناسی را نشنیدند و کار را سخت کردند/ مسوولیت تهیه واکسن خارجی با قرارگاه استوزیر بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت مبارزه با کرونا در طول ۱۴ ماه گذشته و با بیان اینکه در شرایط تحریم ها با دست بسته اما با چشمان باز در اقیانوس پربلا شنا کردیم، در عین حال درباره موج چهارم بیماری در کشور گفت: در این مملکت اتفاقی افتاد که اگر دقت می‌شد و اگر نگاه کارشناسی خریدار داشت، ما در طوفانی به نام موج چهارم کرونای موتاسیون یافته نمی‌افتادیم. در این زمینه مکتوبات زیادی را دارم که جزو اسناد طبقه بندی شده است و بنا ندارم منتشر کنم. خیلی البته از در عقب نمیتونی برو کنار موندی پس صفر تا صد تو مسئولی !
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ماریو دراگی ریاست دولت جدید ایتالیا را پذیرفت و اعضای کابینه خود را معرفی کردکابینه ائتلافی ماریو دراگی طیف‌های گوناگونی از جریان‌های سیاسی از حزب دموکرات و جریان راست افراطی به رهبری ماتئو سالوینی موسوم به «لیگ» گرفته تا حزب راست میانه «فورزا ایتالیا» به رهبری سیلویو برلوسکونی را شامل می‌شود. تو‌ متن نوشتید«جیان‌کارلو جیورجتی» که تلفظ اشتباهیه. باید نوشته بشه جان‌کارلو جورجتی. مثلا شما برای روز بخیر نمی‌گید که بون‌جیورنو! می‌گید؟!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دولت نتوانست شرایط سخت کشور را برای مردم تبیین کند/ اصلاح‌طلبان از دولت گله‌مند هستند/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماندعضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: اگر امروز آقای رئیس‌جمهور از اصلاح‌طلبان گلایه دارند ما به ایشان حق می‌دهیم ولی این گلایه دوجانبه است چرا که اگر آقای روحانی همراهی با دوستان را ترک نکرده بودند، دوستان اگرچه همراهی با ایشان را ترک نکردند اما می‌توانستند بیشتر همراهی کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سلیمی: اگر FATF صادق است اطلاعات ترور شهید سلیمانی را ارائه کندیک عضو هیات رییسه مجلس با بیان اینکه حق شرط در قراردادهای بین‌المللی همچون FATF نافذ نیست، گفت: اگر FATF صادق است اطلاعات ترور شهید سلیمانی و شهید فخری زاده را به ما ارائه کند. مگه اطلاعات تروریست ها رو هم ارائه میکنه؟!! لطفا ذکر کنید که منبع این خبر خبرگزاری گشنیز بوده است. چه ربطی شهادت سردار به بانک جهانی داره اخه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا مخالفان FATF، حجم خسارت را می‌دانند؟وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: اردیبهشت سال ۹۰ وزیر وقت اقتصاد نوشت FATF ضروریست تصویب شود، اعتراضی نشد. اما تا هشت وزیر این دولت نوشتند و توجه به منافع ملی را تاکید کردند چه صداهایی که بلند نشد!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »