اینجا حال دل همه خاکستری است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گزارش ایلنا از حال و هوای کرونایی کهریزک+فیلم اینجا حال دل همه خاکستری است

به گزارش خبرنگار ایلنا، اینجا کهریزک هست. یکی از بزرگترین آسایشگاه‌های خیریه در سراسر ایران. جایی با ۴۲۰ هزار متر مربع بنا، که در واحدهای مختلف خود معلولان، سالمندان و بیماران ام اس را جا داده است. اینجا مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌های زیادی از دنیا رفته‌اند و تعداد زیادی هم هنوز زیر سقف‌های بلندش منتظر دیدن فرزندانشان هستند. اما امروز خونه‌ی امن ساکنان سالخورده و کم‌توانِ این مجموعه را یک بیماری همه‌گیر تهدید می‌کند. کرونا حتی به معلولان یا سالخوردگان رحم نمی‌کند.

«کرونا ویروس زمانی سخت‌تر می‌شود که هنوز بسیاری بی‌خیال همه چیز به زندگی عادی خود ادامه می‌دهند...» این گفته مددکار مردی است که بیش از ۱۴ روز است شیرین زبانی پسر ۲ ساله‌اش حسین را نشنیده و از حال همسر و دختر ۶ ساله‌اش کوثر بی‌خبر است. حال و احوال بقیه مددکاران هم بهتر از پدر حسین و کوثر نیست، هرکدام دل‌نگران آینده‌اند. تمام آینده برای این مددجویان را می‌توان در همین جمله خلاصه کرد: «اگر اجازه دهند دوست داریم زندگی کنیم. چون زندگی را دوست داریم و دلمان برای عزیزان‌مان، پسران و دختران‌مان و نوه‌هایمان تنگ می‌شود... »

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئویی از بناهای تاریخی شهر رم که خالی از هیاهوی گردشگران شده استرم، پایتخت تاریخی ایتالیا، مانند جای جای کشور هفته هاست در قرنطینه کامل است و این موضوع فرصتی بدست داده تا بناهای تاریخی شهر بیشتر به چشم بیایند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

علی رضا زالی: ما نه تنها به مرحله کنترل کرونا نرسیده‌ایم بلکه رو به افزایش استفرمانده مقابله با ویروس کرونا در تهران اعلام کرد نه تنها در این شهر وارد مرحله کنترل بیماری نشده اند بلکه بیماری روز به افزایش و رسیدن به مرحله پاندمی است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هنیه: خبرگزاری آناتولی مایه افتخار مردم فلسطین و حماس استاسماعیل هنیه گفت خبرگزاری آناتولی که نه تنها صدای فلسطینان بلکه صدای تمام مظلومان سراسر دنیا بوده، مایه افتخار جنبش حماس و مردم فلسطین است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفیر ترکیه در بغداد: آناتولی مهم‌ترین رسانه جهان معاصر استاز چه لحاظ؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چرا تولید واکسن ویروس کرونا مهم استچرا تولید واکسن ویروس_کرونا مهم است دکتر پیتر هوتز از کالج پزشکی بیلور، اولین بار در سال ۲۰۰۳ همزمان با همه‌گیری سارس و مرس روی واکسن ویروس کرونا کار می کرد، ولی به خاطر قطع بودجه موفق به ادامه آن نشد. Please watch this and contact “The absolute truth evangelism “ همین چهار خط؟ اینخبر چه چیز مهمی داشت؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: برقراری اینستکس، مثبت اما ناکافی استتهران- ایرنا- رییس جمهوری در تماس تلفنی «امانوئل مکرون» رییس جمهوری فرانسه با وی، گامهای اولیه برقراری ساز وکار اینستکس را مثبت اما ناکافی برشمرد و گفت: این مسیر نباید تنها منحصر به کالاهای پزشکی و غذایی باشد و باید بتوانیم از آن برای تأمین تمامی نیازمندیهای کشورمان استفاده کنیم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »