اینترنت برخی از مشترکین تلفن همراه پس از 11 روز در ایران وصل شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

- خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد از دولت و مطالبه اینترنت ملی در راهپیمایی «حمایت از ولایت»جمعی از مردم استان تهران روز دوشنبه با حضور در راهپیمایی «حمایت از ولایت» که با هدف محکومیت اعتراض‌های ضدحکومتی در پی گرانی بنزین برگزار شد به انتقاد از عملکرد اقتصادی دولت حسن روحانی پرداختند. این نمایش دو قطبی سازی نظام - دولت به راه افتاده تا راه نجاتی برای رهبر باز باشد. تا مثل همیشه تقصیر را گردن این و آن بیاندازد. آن هم وقتی که قاطعانه از تصمیم دولت حمایت کرد و مانع دخالت مجلس شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست نمایندگان تهران از آذری جهرمی برای وصل اینترنتتهران-ایرنا-۳۰ نماینده تهران در نامه ای به محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات خواستار وصل اینترنت استان تهران شدند. این دوستان ما رو چی فرض کردن یا واقعا خودشون... آخه مگه azarijahromi دستور قطع داد که حالا با نامه حضرات وصل کنه!؟ دست بردارید از این پز ها و فیگورهای انتخاباتی سر رو بیار بیرون از تو برف برادر... 🤷‍♂️🤦‍♂️ سی تائی شون درک صحیحی از اوضاع جهان ندارند وزیر گفته در اختیاراتش نیست. چطور این را نمایندگان مجلس نمی‌دانند؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

به محض دریافت مجوز از «شاک» اینترنت تلفن‌های همراه وصل خواهد شدپاسخ جهرمی به نامه ٣٠ نماینده مجلس برای برقراری اینترنت تلفن‌های همراه وزیر ارتباطات: *تاکنون شورای امنیت کشور مجوز برقراری کامل ارتباطات را ابلاغ نکرده است * به محض دریافت مجوز از شورای امنیت کشور، ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل بازگردانده می‌شود ترس عجیبی کل رژیم رو گرفته. فاضلاب تاریخ منتظره. 🤣 بی شرف بی شرف بی شرف کک در تنبان قرمساقان ولائی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تهدید علنی قوه قضاییه علیه برخی از روزنامه‌نگاران شبکه ایران اینترنشنال
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه ۳۴۱ نفر از هنرمندان ایران در حمایت از اعتصاب غذای هنرمندان درویش زندانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارش دی پرس اتریش از اعتراضات در ایران: این راه بسیار بسیار دور استyounesipour USAdarFarsi Rewards4Justice
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »