تسلا, اسپیس_اکس, خودروسازی, آمریکایی, ایلان ماسک, مؤسس, تسلا, اسپیس اکس, مدیر عامل, وارن بافت, ثروت, شاخص میلیاردهای جهان, دارایی

تسلا, اسپیس_اکس

ایلان ماسک مدیرعامل و بنیان‌گذار شرکت‌های «تسلا» و «اسپیس اکس» هفتمین ثروتمند جهان است

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

12/07/2020 11:13:00 ب.ظ

🔺 ایلان ماسک مدیرعامل و بنیان‌گذار شرکت‌های تسلا و اسپیس_اکس هفتمین ثروت مند جهان است ⚡️بنا به شاخص میلیاردر‌های بلومبرگ، ثروت و دارایی ایلان ماسک ، موسس و مدیر خودروسازی « تسلا » و شرکت فضایی «اسپیس‌اکس» از وارن بافت ، ثروت مند آمریکایی پیشی گرفت.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

بنا به شاخص میلیاردر‌های بلومبرگ، ثروت و دارایی ایلان ماسک، موسس و مدیرعامل شرکت خودروسازی «تسلا» و شرکت فناوری فضایی «اسپیس‌اکس»، برای اولین بار از وارن بافت، ثروتمند آمریکایی و رئیس شرکت «برکشایر هاتاوی»، پیشی گرفت.به گزارش فاکس نیوز، این شاخص نشان می دهد که ثروت ایلان ماسک روز جمعه با ۶.۱ میلیارد افزایش به ۷۰.۵ میلیارد رسیده است. این در حالی است که ثروت وارن بافت با ۲۰.۱ میلیارد دلار کاهش در سال گذشته به ۶۹.۲ میلیارد دلار نزول کرده است.

قوم مرا رها کن؛ شعار موج تازهٔ اعتراضات علیه نتانیاهو در اسرائيل انفجار بیروت؛ وزیر اطلاع‌رسانی لبنان استعفا کرد - BBC News فارسی اتهام بنیاد مستضعفان به سپاه، ارتش و روسای جمهور ایران: املاک ۲۰۰ میلیارد تومانی مردم را تصاحب کردند - BBC News فارسی

بر اساس این فهرست، آقای ماسک اکنون در ردیف هفتم جدول ثروتمند‌ترین فرد جهان نشسته است. ادامه مطلب: VOA Farsi »

پارک تفریحی دیزنی در فلوریدا بازگشایی شد؛ پوشیدن ماسک صورت و رعایت فاصله‌گیری اجتماعی اجباری است🔺پارک تفریحی دیزنی در فلوریدا بازگشایی شد؛ پوشیدن ماسک صورت و رعایت فاصله‌گیری اجتماعی اجباری است ⚡️مجموعه تفریحی دنیای والت دیزنی روز شنبه ۲۱ تیر، برای اولین بار بعد از چهار ماه تعطیلی در طول بحران کرونا، به روی عموم باز شد.

ترور سردار سلیمانی مصداق بارز تروریسم دولتی آمریکا استنماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، ترور سردار سلیمانی را مصداق بارز تروریسم دولتی آمریکا دانست و گفت این اقدام جنایتکارانه موجب مسئولیت بین‌المللی دولت آمریکا است.

شغل اولی‌ها در برزخ کرونایی مشاغل/ پرداخت ۳۰ درصد حقوق از طرف دولت چقدر جدی است؟پرداخت یارانه برای به کارگیری شغل اولی‌ها می‌تواند زمینه ورود جوانان به بازار کار را فراهم کند. آیا در شرایطی که کرونا آسیب جدی به مشاغل زده، اجرای طرح یارانه دستمزد ادامه می‌یابد؟

نیویورک‌تایمز: انفجار در تاسیسات نظنز 'برنامه اسرائیل با اطلاع آمریکا' بوده استروزنامه نیویورک‌تایمز در گزارشی اختصاصی به نقل از مقام‌های ناشناس آمریکایی نوشته به نظر می‌رسد انفجارهای اخیر در مناطق نظامی و هسته‌ای ایران 'کار اسرائیل و با اطلاع آمریکا' بوده است و این که خسارت وارد شده به تاسیسات هسته‌ای نطنز می‌تواند برنامه هسته‌ای ایران را تا دو سال به عقب براند.

«بلاتکلیفی»؛ ویروسی که به جان فوتسال زنان افتاده است‌فوتسال_زنان | تصمیم‌های مقطعی سازمان لیگ در یک ماه گذشته درخصوص برگزاری مرحله حذفی لیگ فوتسال زنان سبب شده است تا نه تنها به تیم‌های باشگاهی آسیب برسد بلکه همچون ویروسی دامن تیم ملی را نیز برای برگزاری اردوها بگیرد

وضعیت البرز قرمز است/بیمارستان صحرایی دایر می‌شودمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: برای کنترل بیماری کرونا پیشنهاد تعطیلی پنج شنبه‌ها و کاهش ساعات کاری ادارات به ستاد ملی کرونا داده شده ولی هنوز با آن موافقت نشده است.