ایران 150 هزار دلار برای هر جان باخته هواپیمای اوکراینی می‌پردازد

10/10/1399 02:54:00 ب.ظ

معاون حقوقی رئیس جمهوری ایران از تصویب پرداخت 150هزار دلار برای هر یک از جانباختگان هواپیمای اوکراینی در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

معاون حقوقی رئیس جمهوری ایران از تصویب پرداخت 150هزار دلار برای هر یک از جانباختگان هواپیمای اوکراینی در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 30.12.

2020 تهران/ خبرگزاری آناتولی لعیا جنیدی، معاونت حقوقی نهاد ریاست جمهوری ایران امروز چهارشنبه 30 دسامبر، گفت: هیات دولت امروز مصوب کرد، مبلغ 150 هزار دلار یا معادل یورویی آن به خانواده‌ها و بازماندگان هر یک از جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی در اسرع وقت فراهم و مبالغ براساس مستندات به ذی‌نفعان پرداخت شود.

به گزارش معاونت حقوقی نهاد ریاست جمهوری ایران، بر اساس این مصوبه وزارت راه و شهرسازی موظف است تا ترتیب پرداخت خسارت را فراهم کند. همچنین جنیدی در این خصوص توضیح داد: در مصوبه پیشنهادی آمده است که این جبران مانع از پیگیری جنبه کیفری موضوع در مرجع قضایی صلاحیت‌دار نیست.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

شلیک به هواپیمای اوکراینی؛ ایران برای هر قربانی «۱۵۰ هزار دلار» غرامت می‌دهدهیات دولت ایران وزارت راه و شهرسازی را موظف کرده است تا «در اسرع وقت» غرامت‌های ۱۵۰ هزار دلاری یا معادل یورویی آن را «براساس مستندات» به بازماندگان پرداخت کند. ایران نه ج.ا

اختصاص ۱۵۰ هزار دلار برای هر یک از جانباختگان هواپیمای اوکراینیقیمت خون را با یورو و دلار نمی دهند

کودتا در میانمار؛ ارتش برای تحویل هر جنازه‌ ۸۵ دلار می‌گیرددر دور تازه خشونت‌ها در میانمار، شهر باگو در این کشور صحنه حملات نیروهای نظامی و امنیتی به معترضان بود. دارید مزنه جدید رو به ج.ا میدید؟

ایران به بستگان هر قربانی هواپیمای اوکراینی ۱۵۰ هزار دلار می‌پردازد | DW | 30.12.2020دولت ایران ۱۵۰ هزار دلار غرامت به بستگان هریک از جانباختگان هواپیمای اوکراینی بدون درنظر گرفتن ملیت، تابعیت و جنسیت می‌پردازد. پرداخت این غرامت 'مانع از پیگیری جنبه کیفری موضوع در مرجع قضایی صلاحیتدار' نخواهد بود. از آنجایی که جنایتکاران حکومت اِشغالگر ایرانمان بی شرفان خود - و وطنفروش هستند، فکر می کنند همه چیز را با پول میتوان خرید و از آنجایی هم که گرفتن زندگانی یکبارهٌ ملت تنها بازده شان ، پس با خیال و در کمال وقاحت و بی شرمی هر جنایتی را مرتکب میشوند . چه در روی زمین و چه در هوا و.... ولی این غرامت نباید شامل کانادایی‌ها بشه کانادایی‌ها از پول خاوری برداشته کند حتی یکی از او چمدان_دلار ها به بازماندگان بدن باز هم عزیزهارو زنده نمیکنه. برای این رژیم ۱۵۰هزار دلار پول خورد هم نیست!

مخالفت کییف با غرامت 150هزار دلاری ایران برای هر کدام از قربانیان هواپیمای اوکراینیاوکراین پنج‌شنبه 31 دسامبر 2020 ضمن اعلام مخالفت خود با غرامت 150هزار دلاری ایران برای هر کدام از اینجوریش رو ندیده بودیم که قاتل بیاد دیه تعیین کنه و بگه دیه این ادمی که کشتم انقدر هست و تمام همین که من میگم!!!به نظر من به خاطر این اشغال بازی جمهوری اسلامی باید جامعه جهانی دیه این عزیزان کشته شده رو صد یا دویست برابر کنن تا یک درسی باشه برای جمهوری اسلامی این کار یک قتل عمدی بوده و باید که در یک دادگاه بین المللی به این موضوع رسیدگی شود هواپیمای_اوکراینی