ایران: تهران تغییر نقشه منطقه را تحمل نخواهد کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران: تهران تغییر نقشه منطقه را تحمل نخواهد کرد وزیر امورخارجه ایران با بیان اینکه ایران «به طور جدی» نگران حضور اسرائیل در قفقاز است، گفت که «تهران تغییر نقشه منطقه را تحمل نخواهد کرد».

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزیر امورخارجه ایران با بیان اینکه ایران «به طور جدی» نگران حضور اسرائیل در قفقاز است، گفت که «تهران تغییر نقشه منطقه را تحمل نخواهد کرد».حسین امیرعبداللهیان، وزیر امورخارجه ایران در سفر به مسکو و پس از دیدار با سرگئی لاوروف، همتای روس خود در یک نشست خبری مشترک گفت: «به زودی مذاکرات وین درباره برجام را از سر می‌گیریم».

وزیر امورخارجه ایران در واکنش به تنش‌ها میان این کشور و جمهوری آذربایجان اظهار کرد: «جمهوری آذربایجان شش مانور با برخی طرف‌های خارجی برگزار کرده است اما ایران فقط یک رزمایش برگزار کرد. در ارتباط با قفقاز جنوبی نیز ما نگرانی‌هایی داریم. با آقای لاوروف این نگرانی‌ها را در میان گذاشتیم، منطقه ما تحمل زیاده خواهی‌های جدید را ندارد و نگاه ما با همسایگانمان نگاه دوستی و توسعه همکاری هاست».

امیر عبداللهیان همچنین اعلام آمادگی کرد تا سفر جدید رافائل گروسی رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به ایران را ترتیب دهد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه ایران: روسیه نسبت به تغییر احتمالی مرزها در منطقه حساس باشدحسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران در واکنش به تنش‌های تهران و باکو، روسیه را به حساسیت نسبت به حضور اسرائیل در منطقه و «تغییر احتمالی مرزها» دعوت یعنی خودمون هیچ غلطی نمیتونیم بکنیم دستمون به دامنت پوتین
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

امیرعبداللهیان: روسیه نسبت به هرگونه تغییر احتمالی در مرزهای منطقه حساس باشدوزیر امور خارجه ایران گفت: انتظار ما از مقامات رسمی روسیه این است که نسبت به هرگونه تغییر احتمالی در مرزهای منطقه و حضور تروریست‌ها و تحرکات رژیم صهیونیستی در منطقه که علیه صلح و ثبات منطقه است، حساس باشد. روسیه باز کون جمهوری‌اسلامی گذاشت اینها شروع کردن چس‌ناله سر دادن. مثل اینکه این یارو خیلی کسمشنگه برای روسیه تکلیف تعیین میکنه رحمان علی اف یا الهام علی اف؟! این گوساله های بیسواد و از کجا پیدا کردین اخه؟؟؟ .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حضور 8هزار تماشاگر در دیدار امارات و ایران- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimحضور ۸ هزار تماشاگر در دیدار امارات و ایران روزنامه البیان امارات: تیم‌های ملی فوتبال امارات و ایران ساعت ۲۰:۱۵ پنجشنبه ۱۵ مهر به مصاف هم خواهند گرفت Qatar2022
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

هشدار ایران درباره حضور 'نیروهای ضد انقلاب' در اقلیم کردستان عراق | DW | 06.10.2021یحیی صفوی، مشاور عالی علی خامنه‌ای در ارتباط با 'حضور گروه‌های مسلح ضد انقلاب' به اقلیم کردستان عراق هشدار داد. او گفت به اقلیم کردستان عراق می‌گوییم که هیچ 'ضد انقلاب مسلحی' نباید در مناطق تحت تسلط آنها وجود داشته باشد. اور امام المہدی آپ کے آنکھوں سے نہیں دیکھے جائیں گے ، وہ آپ کے سینے کے آنکھوں سے دیکھے جائیں گے ، وہ دل سے دیکھے جائیں گے۔ ضد انقلاب نه تروریست🍆 یکم یادبگیرید خبروچجوری بنویسید مزدورا این همان حرفی است که اسراییل به سوریه زده که هیچ گروه تروریستی در مرز با اسراییل اجازه داشتن پایگاه ندارد! چرا بساط خودتونو جمع نمیکنید؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا: دولت ایران اجازه دهد باقر نمازی از مراقبت‌های پزشکی حیاتی برخوردار شود🔺 در پی انتشار نامه خانواده نمازی مبنی بر در خطر بودن جان باقر_نمازی و ضرورت خروج او از ایران برای انجام عمل جراحی فوری، وزیر خارجه ایالات متحده بر ضرورت ارائه مراقبت‌های پزشکی به او تاکید کرد. ⬇ بیشتر بخوانید: freeafghanistan nototaliban SanctionPakistan SanctionPakistan freeafghanistan SanctionPakistan freeafghanistan SanctionPakistan freeafghanistan SanctionPakistan freeafghanistan SanctionPakistan freeafghanistan SanctionPakistan freeafghanistan nototaliban BBCKasraNaji ج. ا گفت بروی چشم حتما BBCKasraNaji BBCKasraNaji شدت لحن بیانیه چقدره کسری جون؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: در صورت شکست دیپلماسی با ایران «راه‌های دیگری» را در پیش خواهیم گرفتشماری از مقامات آمریکایی برای بررسی «راه‌های دیگر» در قبال ایران، در صورت شکست دیپلماسی، دیداری با همتایان اسرائیلی خود خواهند داشت.خبرگزاری «رویترز»، به دمکرات‌های ؟؟؟ امریکا اگر ذره ای غیرت و وجدان داشتند شکست دیپلماسی در ایران را از زمانی که فرزندانِ این آب و خاک ، تنها و بی کِس ، در مکتبخانه های جمهوری جهل و جنایت ، شکنجه و کُشته می شدند ، شکست خورده میدیدند و اینقدر رذیلانه سبب ادامه حیات این ماشین کشتار نمی شدند !!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »