کمیته_امداد, تهران

کمیته_امداد, تهران

ایجاد اشتغال برای مردان بیکاری که با دختران تحت‌پوشش کمیته امداد ازدواج کنند

06/03/2021 03:42:00 ب.ظ

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته_امداد گفت که اگر مرد بیکاری با دختران یا زنان سرپرست خانوار تحت پوشش این کمیته ازدواج کند، برای او اشتغال ایجاد خواهد شد و همچنین به عروس جهیزیه و کمک هزینه ازدواج و تسهیلات خانه نیز پرداخت می‌شود.» اخبار_ایران تهران

به گزارشایلنا، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد روز شنبه ۱۶اسفند۱۳۹۹، با اشاره به اینکه این تصمیم با توجه به اینکه «اولین برنامه و اساسی‌ترین برنامه کمیته امداد برای زنان و دختران، ازدواج است» گرفته شده، گفت: «علاوه بر ایجاد شغل برای داماد، به عروس جهیزیه و کمک هزینه ازدواج و تسهیلات خانه نیز پرداخت می‌شود.»

نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد

عبدالملکی با اشاره به اینکه ۴۰ درصد مشاغل برای زنان و ۶۰ درصد طرح‌های اشتغال کمیته امداد برای مردان است، توضیح داد: «این مردان شامل چند گروه هستند از جمله مردان سرپرست خانوار که از کارافتاده هستند، یا فرزند خانواده‌ای که تحت پوشش کمیته امداد بوده و با مشکل اشتغال مواجه است یا داماد خانواده‌های امداد که با دختران تحت پوشش کمیته امداد ازدواج کرده‌اند. امداد به این افراد تسهیلات و کمک اشتغال نیز پرداخت می‌کند تا سیاست خانواده محور تقویت شود.»

براساس این گزارش جمعیت بیکار و شبه بیکار در ایران حدود ۴ و نیم میلیون نفر است که شامل سه میلیون جمعیت بیکار و یک و نیم میلیون جمیعت شبه بیکار می‌شود. همچنین گفته شده جامعه هدف بیکاران مدنظر کمیته امداد یک و نیم میلیون نفر از این افراد است که با کد مددجویی و بی‌کد مددجویی نیاز به شغل دارند. headtopics.com

ادامه مطلب: ایران وایر »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

از قدیم گفتن گدایی اگه ننگ نبود گنج بود ، شغل کمیته امداد معلومه چیه دیگه پس ببین اگه با دختر خودش ازدواج کنی چی میشه حالی حولا برو که رفتیم خدا حافظ فقر و نداری پیش بسوی کمیته امداد

افزایش تولید و ایجاد اشتغال پایدار از اولویت‌های اصلی دولت تدبیر و امید استرئیس جمهور دستاوردهای دولت یازدهم و دوازدهم در حوزه اشتغال را چشمگیر توصیف کرد و گفت: ایجاد متوسط سالانه555 هزار شغل در کشور در شرایط سخت جنگ اقتصادی و تحریم نشان دهنده اهمیت موضوع اشتغالزایی در دولت تدبیر و امید است. شاید ۵۵۵هزار شغل ایجاد شد، ولی در مقابلش چند نفر به خاطر موارد مختلف از جمله کرونا بیکار شدند؟؟؟ ساخت تشگیلات حقیقی نوین احزاب و جنبشهای ملی سیاسی و تمدنی و فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی وو...حضور یکتائی ایرانیان باهویت و مدنیت بزرگ مشترک علوم طبیعی خردمندانه ی ملتهای موسسان ایران ایرانیان ده هزار ساله ی باستان تنها راه مشگلگشای ایران ایرانیان و بنیان حکومت حقیقی ایرانیاست من که تو این ۸ سال نفهمیدم آقای رییس جمهور تو سخرانیاش از کدوم کشور حرف میزنه.مثل اینکه بزرگوار رایاشو اینجامیاره برنامه هاشو جای دیگه پیاده میکنه.به هرحال خوش به حال اون کشوری که ایشون همیشه ازپیشرفتای عمرانی و اشتغالیش میگه.

اشتغال در معرض تیغ آفتاب/ برنامه کارفرمایان برای روزهای گرم سال چیست؟گرما زدگی بر اثر افزایش تعریق و به دنبال آن از دست دادن رطوبت مورد نیاز و افزایش دمای بدن بروز می‌کند. تغذیه، لباس مناسب و دسترسی به آب خنک در زمان کار نقش موثری در پیشگیری از گرمازدگی دارند.

ایجاد اشتغال برای داماد خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد/ تمهیدات ویژه برای وام‌های سوخت شده مددجویان/ اختصاص کدِ تک خدمتی به بیکاران نیازمندمعاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه از ابتدای سال ۲۶۰ هزار و ۴۹۹ شغل ایجاد شده است، گفت: برای سال ۱۴۰۰ هم برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا ۳۰۰ هزار شغل ایجاد کنیم.

ایران و آمریکا برای مدیریت تنش‌های احتمالی سازوکاری ایجاد کنندفلاحت‌پیشه: ایران و آمریکا برای مدیریت تنش‌های احتمالی سازوکاری ایجاد کنند اگر این سازوکار بود، هواپیمای اوکراینی سقوط نمی‌کرد حتی در دوران جنگ سرد میان روسیه وآمریکا خطی بود که درمواقع تنش با هم ارتباط برقرار کنند درباره ایران این خط قرمز هم وجود ندارد 😂😂😂😂😂😂 چی میزنی؟

سازمان جهانی بهداشت مرکزی برای پیش‌بینی ظهور بیماری‌های واگیردار ایجاد می‌کندمرکز جهانی پیش‌بینی و شناسایی بیماری‌های واگیردار قرار است از ماه سپتامبر سال جاری کار خود را در برلین آغاز کند.