اگر به‌موقع عمل نکنیم دشمن بر ما غلبه می‌کند/ قوی شدن راه ماست

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

فرمانده کل سپاه: *اگر به‌موقع عمل نکنیم دشمن بر ما غلبه می‌کند *قوی شدن راه ماست

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سردار سرلشکر حسین سلامی پیش از ظهر امروز در جمع پاسداران تیپ مردم پایه سپاه نینوای استان گلستان اظهار کرد: تجربه ما در سوریه، عراق، یمن و افغانستان نشان داد که اگر به موقع عمل نکنیم و به سرعت در سنگرها حاضر نشویم و مقدمات نبرد را از قبل آماده نکرده باشیم دشمن بر ما غالب می شود و سرزمین‌مان را ویران و مردم را آواره خواهد کرد و این همان ارمغان دشمن است.

وی با بیان اینکه اسلام برای جاری شدن نیاز به حاکمیت دارد و حاکمیت برای بقا نیازمند قدرت و اقتدار است، تاکید کرد: قوی شدن راه ما است، شما پاسداران انقلاب اسلامی که برای دفاع از یکدیگر سبقت گرفته و مشتاق جهاد و در آرزوی شهادت هستید همواره باید آمادگی جسمانی و رزمی خود را ارتقا دهید.

سلامی با بیان اینکه پاسداران کسانی هستند که با مشاهده آرایش قدرتمند جبهه دشمن نه تنها هراسی به دل راه نمی دهند بلکه قلب های آنها مطمئن است و بر ایمان‌شان افزوده می شود، تاکید کرد: ما محصول ۴۳ سال تجربه جهاد در میدان های سخت، تنگناها، کمبود ها و نابرابری ها هستیم. وی با بیان اینکه ما شرافت، امنیت، اقتدار و آرامش امروز را مدیون جانبازی ها فداکاری ها و خون پاک مردم غیور ایران هستیم، خطاب به پاسداران گفت: شما مصداق بارز آیه ۲۳ سوره احزاب"وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُواْ تَبْدِیلًا" بوده و در انتظار جهاد و شهادت هستید، در ادامه راه شهیدانی که بر وعده خودصادق ماندند و به عهد خود با خدا وفا کردند و موجبات آبرو، شرف و کرامت برای ملت عزیز و امت اسلام شدند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفر رئیسی به آذربایجان‌غربی اگر کمکی به حل مشکلات استان نکند، بیهوده استنماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه وضعیت آذربایجان‌غربی از لحاظ شاخص‌های توسعه در بین استان‌های انتهایی و محروم کشور قرار دارد.گفت: سفر رئیس جمهور به آذربایجان‌غربی اگر کمکی به رفع مشکلات استان نکند، بیهوده خواهد بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

« ۱۵۰۰ تصویر»: جمشید مختاری به دست نیروهای امنیتی در جونقان کشته شدصفحه توییتر «۱۵۰۰ تصویر» از کشته شدن یک معترض دیگر به نام «جمشید_مختاری» به دست نیروهای امنیتی در جونقان خبر داد.گزارش شده که پس از کشته شدن این جوان، درگیری‌ها در جونقان بالا گرفته و صدای ممتد تیراندازی شنیده می‌شود. اخبار_ایران اعتراضات_سراسری
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هشدار عفو بین‌الملل به جمهوری اسلامی: از تکرار خونریزی جلوگیری کنیدعفو بین‌الملل از جامعه بین‌المللی خواست جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهند تا به «الگوی تکرار شونده استفاده از سلا‌ح‌های مرگبار و همچنین گلوله‌های ساچمه‌ای در جریان اعتراضات، خاتمه دهد.» اعتراضات_سراسری اطلاع_رسانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دستور دولت برای بلیت فروشی در لیگ برتر؛ کرونا به پایان رسید؟«علی بهادری جهرمی» سخنگوی دولت، از دستور معاون اول رئیس جمهور برای حضور تماشاگران در سه هفته باقی‌مانده رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران خبر داد. اخبار_ایران ورزشی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پپیشنهاد وام ۱۰۰ میلیونی برای ودیعه و ۷۰۰ میلیون تومانی خرید مسکنوزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی، افزایش وام خرید مسکن در تهران تا سقف 650 میلیون تومان و 700 میلیون تومان است. میگم بد نیست با 95k فالور فقط یه دونه لایک میگیری !!!؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »