اکران فیلم «اسپنسر» با موضوع حکایت زندگی لیدی دیانا در 12 نوامبر در سینماهای ترکیه

19/07/1400 09:35 ب.ظ

فیلم سینمایی «اپنسر» که حکایت زندگی دیانا شاهدخت ولز را به تصویر می‌کشد از 12 نوامبر در سینماهای ترکیه اکران خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

فیلم سینمایی «اپنسر» که حکایت زندگی دیانا شاهدخت ولز را به تصویر می‌کشد از 12 نوامبر در سینماهای ترکیه اکران خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی 11.10.2021 استانبول/ خبرگزاری آناتولی اکران فلیم سینمایی «اسپنسر» با موضوع داستان لحظات مهم زندگی لیدی دیانا شاهدخت ولز از دوازدهم نوامبر در سینماهای سراسر ترکیه آغاز خواهد شد.

به گزارش فیلم‌آرتی، در این فیلم که پابلو لراین و استیون نایت به ترتیب کارگردان و سناریست آن هستند، کریستن استووارت، بازیگر آمریکایی در نقش اول این فیلم نقش ایفا می‌کند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

مرکل در اسرائیل: هفته‌های حساسی را در ارتباط با برجام در پیش داریمآنگلا مرکل، صدراعظم آلمان با تاکید بر این‌که امنیت اسرائیل برای هر دولتی که در آلمان بر سر کار بیاید «موضوع بسیار مهم و اصلی» خواهد بود، گفت، «هفته‌های مرگ بر بن سلمان و آل سعود و اسرائیل

گرجستان؛ مرگ دست‌کم ۹ نفر در پی فروریختن ساختمان در شهر بندری باتومیدر پی وقوع این حادثه، دولت گرجستان ۱۱ اکتبر را روز عزای عمومی اعلام کرد و پرچم تمام ساختمان‌های دولتی نیز به حالت نیمه‌افراشته درآمد.

پرونده عنابستانی در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در دست بررسیپرونده عنابستانی در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در دست بررسی سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: پرونده آقای عنابستانی در حال طی کردن روند بررسی خود است. فکر کنم تا پایان کار مجلس پروندش تو دست بررسی باشه دیوث بررسی نمیخواد میخواست کار غیر قانونی بکنه با سیلی هم زد دره گوش پلیس تموم چرا کشششششششش میدین هراز چندگاهی پرونده این شخص رسانه ای می شود معلوم نیست باز پشت این بازی کثیف چه توطئه ای در جریان است. شما نماینده تزریقی رو نتونستید برخورد کنی لطفا حرف از رسیدگی نزنید!

یک خبرنگار پاکستانی در جریان بمب‌گذاری در ایالت بلوچستان کشته شدپلیس پاکستان بامداد دوشنبه اعلام کرد که یک خبرنگار محلی در جریان انفجار یک بمب کنار جاده‌ای در ایالت بلوچستان کشته شده است.

۳۴ کشته و زخمی در واژگونی خودروی مهاجران افغانستانی در سراوان

در روزهای آتی تعاملات دیپلماتیک بیشتری را در حوزه برجام و گفت‌وگوهای وین شاهد خواهیم بودخطیب‌زاده: *برهم زدن روابط ایران و آذربایجان غیرطبیعی است *ما در قبال آذربایجان رفتار برادرانه‌ای داشته‌ایم *چهار دور مذاکره با عربستان در بغداد انجام شده *تغییرمکان گفت‌وگو با عربستان ضرورت ندارد *تماس‌ با عربستان بدون انقطاع ادامه دارد

فیلم سینمایی «اپنسر» که حکایت زندگی دیانا شاهدخت ولز را به تصویر می‌کشد از 12 نوامبر در سینماهای ترکیه اکران خواهد شد.

11.10.2021

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

اکران فلیم سینمایی «اسپنسر» با موضوع داستان لحظات مهم زندگی لیدی دیانا شاهدخت ولز از دوازدهم نوامبر در سینماهای سراسر ترکیه آغاز خواهد شد.

به گزارش فیلم‌آرتی، در این فیلم که پابلو لراین و استیون نایت به ترتیب کارگردان و سناریست آن هستند، کریستن استووارت، بازیگر آمریکایی در نقش اول این فیلم نقش ایفا می‌کند.

این فیلم که نامش را از نام خانوادگی قبل از ازدواج لیدی دیانا، شاهدخت ولز را گرفته است، لحظات مهم زندگی دیانا که در سانحه‌ای در سال 1997 جان باخته بود را به تصویر می‌کشد.