اوکراین: از ابتدای جنگ 24 هزار و 700 نظامی روس کشته شده‌اند

15/02/1401 12:46:00 ب.ظ

اوکراین: از ابتدای جنگ 24 هزار و 700 نظامی روس کشته شده‌اند ستاد کل ارتش اوکراین امروز چهارشنبه طی بیانیه‌ای اعلام کردŞ تعداد سربازان کشته شده روسیه در جنگ به 24 هزار و 700 نفر رسیده است.

ستاد کل ارتش اوکراین اعلام کرد تعداد سربازان کشته شده روسیه در جنگ به 24 هزار و 700 نفر افزایش یافته است. - خبرگزاری آناتولی 05.05.

2022 کی‌یف/ خبرگزاری آناتولی ستاد کل ارتش اوکراین امروز چهارشنبه طی بیانیه‌ای اعلام کردŞ تعداد سربازان کشته شده روسیه در جنگ به 24 هزار و 700 نفر رسیده است. در بیانیه مذکور ضمن ارائه اطلاعات درباره تلفات ارتش روسیه بین 24 فوریه تا 5 می، آمده است: تاکنون 196 فروند هواپیما، 155 فروند بالگرد، 1092 فروند تانک، 2 هزار و 651 دستگاه خودروی زرهی، 499 توپ، 169 سامانه پرتاب موشک و 83 سامانه پدافند هوایی متعلق به روسیه منهدم شده است.

همچنین 1907 دستگاه وسیله نقلیه، 10 فروند کشتی و قایق‌های تندرو سبک و 312 فروند هواپیمای بدون سرنشین نیروهای روسیه نیز منهدم شده است. ارتش اوکراین همچنین از سرنگونی 89 موشک کروز شلیک شده توسط روسیه از ابتلای جنگ تاکنون خبر داده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

DW Persian دویچه‌‌وله فارسی

در پادکست 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' قطعه 'بوسه عید' با صدای پروین، شعری از محمدعلی بهمنی و آهنگسازی منوچهر لشگری را می‌شنوید که در دستگاه سه‌گاه در سال ۱۳۴۹ منتشر شده است. @dw_farsi ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

جنگ در اوکراین؛ مقامات غربی: پوتین ممکن است به زودی رسما به کی‌یف اعلان جنگ کندنیروهای اوکراینی می‌گویند پس از تخلیه نسبی غیرنظامیان از کارخانه فولاد ماریوپل، روسیه بار دیگر حملات خود را به این منطقه و از جمله به سمت پناهگاه‌هایی که غیرنظامیان در آنجا پناه گرفته‌اند، آغاز کرده است. Please help me with a few dollars gift. I have a little boy .. I broke from trading in digital currency, thank you for helping me as much as you can ... my life is ruined ... thank you for your gift ... TTXUUHbnVwUgSPEpYaqiYCmimWfEXztzXF لعنت به اتحادیه اروپا و بایدن بی خاصیت

پوتین و جنگ اوکراین به روایت تولستوی قرن بیست و یکمتهاجم روسیه به اوکراین، موجی از همبستگی هنرمندان جهان با مردم اوکراین را به وجود آورده و همزمان توجه‌ها را به نویسندگان اوکراینی و حتی نویسندگان روس مخالف پوتین جلب کرده است.

آمریکا 2 نشست برای بررسی پیامدهای جنگ اوکراین بر امنیت غذایی برگزار می‌کند

جنگ اوکراین؛ کمیسیون اروپا خواستار تحریم کامل نفت روسیه شدرئیس کمیسیون اروپا روز چهارشنبه در جلسه ویژه پارلمان اروپا با عنوان «آثار جنگ اوکراین بر اتحادیه اروپا» خواستار تحریم کامل نفت روسیه و افزایش کمک‌های گسترده بین‌المللی برای بازسازی ویرانی‌های جنگ شد. از ملانصرالدین پرسیدند که مرکز زمین کجاست؟ گفت میخ طویله خر من گفتند اشتباه میکنی گفت متر کنید. چپ_هرگز_نفهمید از شرق تا غرب، از شمال تا جنوب عالم الگوی تکراری چپ‌ها 👍

آلمان در جستجوی یکصد سرباز مدفون جنگ جهانی اول در اعماق تونل «وینتربرگ»کمیته تفحص قبور جنگی در آلمان اعلام کرده است که به منظور یافتن بقایای بیش از یکصد سرباز این کشور که در جنگ جهانی اول در تونلی به نام «وینتربرگ» کشته شده‌اند عملیات حفاری را در جنگل کارون در فرانسه آغاز کرده است.

مراجعه بیش از ۵۷۰ خوزستانی به مراکز درمانی در ۲۴ ساعت گذشتهمعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مراجعه ۵۷۶ بیمار دارای علائم تنفسی به مراکز درمانی خوزستان در پی وقوع گرد و غبار در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.