اوپن استرالیا ۲۰۲۲؛ واکسن اجباری نیست اما مکافات دارد - BBC News فارسی

03/08/1400 05:12 ب.ظ

اوپن استرالیا ۲۰۲۲؛ واکسن اجباری نیست اما مکافات دارد

قرار است به ستاره‌های تنیس جهان بدون زدن واکسن کرونا هم اجازه حضور در اوپن استرالیا داده شود اما در این صورت آن‌ها باید خودشان را آماده دو هفته قرنطینه سفت و سخت و آزمایش‌های روزانه بکنند. هفته گذشته دنیل اندروز، فرماندار ایالت ویکتوریا گفته بود که فکر نمی‌کند کسانی که به طور کامل واکسینه نشده‌اند، اجازه ورود به خاک استرالیا را پیدا کنند.

تا کنون شمار قابل ملاحظه‌ای از بازیکنان برجسته تنیس جهان از جمله ۳۵ درصد تنیس‌بازهایی که در رقابت‌های حرفه‌ای مردان شرکت می‌کنند، واکسن نزده‌اند.

نواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس جهان و قهرمان ۹ دوره اوپن استرالیا، هفته پیش گفته بود که علاقه‌ای ندارد در مورد این که واکسن زده یا نه، صحبت کند. این صربستانی ۳۴ ساله همچنین گفته بود که مطمئن نیست بتواند از عنوان قهرمانی خودش در ملبورن دفاع کند. جوکوویچ در صورت قهرمانی در این مسابقات بیست و یکمین گرنداسلم خود را تصاحب می‌کند و پرافتخارترین مرد تاریخ تنیس خواهد شد.

در نامه‌ای که برای بازیکنان عضو اتحادیه تنیس زنان فرستاده شده، گفته شده است که بازیکنانی که هر دو دز واکسن را دریافت کرده‌اند هم باید ۲۴ ساعت پس از رسیدن به استرالیا آزمایش بدهند، اما: اجباری به قرنطینه یا ماندن در حباب مسابقات ندارند. headtopics.com

محدودیت رفت و آمد شامل آن‌ها نخواهد شد. به طور کامل آزادی نقل و انتقال دارند.

ادامه مطلب:
bbcpersiansport »

فیلم گرناز موسوی نماینده‌ سینمای استرالیا در اسکار شدفیلم گراناز موسوی نماینده‌ سینمای استرالیا در اسکار شد فیلم سینمایی «وقت چیغ انار» به نویسندگی و کارگردانی گراناز موسوی، به عنوان نماینده‌ی سینمای استرالیا برای رقابت در بخش غیرانگلیسی زبان به عنوان نماینده‌ی سینمای کشور استرالیا به آکادمی اسکار معرفی شد 'Then Allah told Muhammad s.a.w that Qasim has built your original Islam in Pakistan, so Muhammad s.a.w became happy after knowing all this and told me through a dream to come to Madina and said that I want to meet you'- From Muhammad Qasim's Dream. He is Al-Mahdi!

محرومیت اسکی‌بازان ایرانی از اردوی اتریش به‌دلیل تزریق واکسن سینوفارمشماری از اسکی‌بازان ایران به‌دلیل تزریق واکسن سینوفارم و «محدودیت‌های مالی»، امکان حضور در کمپ تمرینی اتریش را از دست دادند.به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، قرار

ارسال یک میلیون دوز واکسن آسترازنکا به ایران از سوی کره جنوبیارسال یک میلیون دُز واکسن آسترازنکا به ایران از سوی کره جنوبی وزارت امور خارجه کره جنوبی امروز اعلام کرد برای کمک به روند واکسیناسیون کرونا، یک میلیون دُز واکسن آسترازنکا به ایران ارسال می‌کند. به اين بدبختها بركت و سينوغارم زدين ، مردن ، اون وقت به شيخ سوتى و ميخ اعظم فايزر ميزنين ۵۷ مليون دلار خرج مفت عابدین خرم و یک مشت کون گشاد سپاهی بی عرضه کردید که تو چنگ داعش بودن .. حالا دست کدایی تون درازه... Sepah_FA یعنی حالا دیگه فیلم و سریالاشونو ببینیم؟

شرایط اهدای خون پس از تزریق واکسن کرونا/ نیاز به همه گروه‌های خونیسخنگوی سازمان انتقال خون با تاکید بر نیاز مبرم به همه گروه‌های خونی، شرایط اهدای خون پس از تزریق واکسن کرونا و یا ابتلا به این بیماری را توضیح داد.

وزیر بهداشت ایران: نمی‌توان معطل واکسن داخلی ماند🔺 وزیر بهداشت ایران: نمی‌توان معطل واکسن داخلی ماند ▪ بهرام عین‌اللهی می‌گوید ۸۵ درصد بیمارانی که جان‌شان را از دست می‌دهند کسانی هستند که واکسن کرونا تزریق نکرده‌اند. ⬇ بیشتر بخوانید: چقدر حقه بازین شما! یکهفته پیش اعلام شد برکت میخواد تولیدشو متوقف کنه چون همه واکسینه شدن و اضافه هارو باید صادرکرد ولی هنوز مشتری نداریم! مگه نمیگین دروغگو دشمن خداست؟ چرا با خدا مثل مردم رفتار میکنید و صبح تاعصر همتون دروغ میگین! بر پدرتون لعنت با این اسلامتون! عین اللهی قبل از اینکه وزیر بشه، از کسانی بود که نامه منع ورود واکسن به ایران رو تهیه کردند. اصلا این رو نگفته... واکسن داخلی هم داره تولید میشه، اما برای تسریع واکسیناسیون، واردات از منابع قابل اعتماد انجام میشه... پس بهتره بجای مزخرف به مشکلات آمریکا خرابشده بپردازید... 🤮😂🤪

کاهش ۳۶ درصدی ازدواج/ افزایش ۲۸ درصدی طلاق!افزایش ۲۸ درصدی طلاق! کاهش ۳۶ درصدی ازدواج گزارش‌های رسمی از روند افزایشی طلاق و کاهش ازدواج در ۱۰ سال گذشته حکایت دارد. میزان طلاق در ایران از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۹ حدود ۲۸ درصد افزایش داشته است. ما_رکورد_زدیم از آمارهای مهندسی شده خودتون هم میشه دید که چه گندی به این مملکت زدید نرخ باروری هم رسیده به ۱.۶ به ازای هر زن یه چندتا آبان دیگه راه بندازید کلا از دست ما راحت میشید و خودتون میتونید و جیره خوار تون خاک بر سر خامنه‌ای آبان_خونین خمینی_دجال خامنه‌ای_جنایتکار