انفجار بیروت؛ وزیر اطلاع‌رسانی لبنان استعفا کرد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

انفجار بیروت؛ وزیر اطلاع‌رسانی لبنان استعفا کرد

منال عبدالصد نجد، وزیر اطلاع‌رسانی لبنان با عذرخواهی از مردم اعلام کرده استعفا می‌کند.

بیش از شش هزار نفر دیروز عصر در تظاهرات گسترده‌ای در مرکز بیروت خواستار کناره‌گیری مقام‌های سیاسی شدند. شبکه‌های عربی تصویر خانم عبدالصمد را پخش کردند که بیانیه استعفایش را می‌خواند. او گفت پس از "فاجعه" انفجار بیروت که پایه‌های "وطن را لرزاند" برای احترام به "روح شهدا و مفقودان" و همراهی با اراده مردم، استعفای خود را اعلام می‌کند.

لبنان از چند هفته پیش به دلیل مشکلات اقتصادی دچار بحران جدی بود اما انفجار مهیب بیروت در سه‌شنبه گذشته مردم را به شدت خشمگین کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معترضان علیه حزب الله و دولت لبنان به خیابان‌ها آمدند؛ نخست وزیر وعده انتخابات زودهنگام داد🔺معترضان علیه حزب_الله و دولت لبنان به خیابان‌ها آمدند؛ نخست وزیر وعده انتخابات زودهنگام داد ⚡️اعتراضات گسترده‌ای در لبنان پس از انفجار_بیروت برپا شد و پلیس ضد شورش لبنان و معترضان به نظام سیاسی این کشور روز شنبه ۱۸ مرداد در بیروت با هم درگیر شدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر اطلاع رسانی لبنان استعفا کردوزیر اطلاع رسانی لبنان استعفا کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تظاهرات در نزدیکی پارلمان لبنان در پی انفجار بیروت - BBC News فارسیرئیس جمهوری لبنان گفته احتمال حمله خارجی در انفجار مهیب روز سه‌شنبه در پایتخت این کشور را بررسی می‌کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

لبنان: شمار قربانیان انفجار در بندر بیروت به 158 نفر افزایش یافتوزارت بهداشت لبنان: شمار قربانیان انفجار در بندر بیروت به 158 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انفجار بیروت؛ آمریکا ۱۷ میلیون دلار به لبنان کمک می‌کندسفارت ایالات متحده آمریکا در لبنان اعلام کرد در پی انفجار بندر بیروت در روز سه شنبه، این کشور به عنوان کمک اولیه ۱۷ میلیون دلار به لبنان اختصاص می‌دهد انفجار_بیروت جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تلاش رسانه‌ای برای رمزگشایی از انفجار مهیب لبنانانفجار بیروت در کنار فاجعه بزرگی که به همراه آورد، معماها و ابهامات زیادی با خود داشت. این انفجار که یکی از بزرگ‌ترین انفجارهای غیرهسته‌ای جهان محسوب می‌شود علاوه بر ویرانی انفجاری از اطلاعات را هم در پی داشت.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »