انفجار مین جان دو کارگر را در کرمانشاه گرفت

01/05/2021 02:13:00 ب.ظ

کارگر, انفجار_مین

دو کارگر اهل کرمانشاه در حالی که مشغول ذوب ضایعات جنگی بودند در اثر انفجار_مین جان خود را از دست دادند.این دو شهروند با نام‌های «محمد بازوند» و «محمدرسول رحیمی‌سرخوندی» در محله جعفرآباد کرمانشاه مشغول به کار بوده و دچار حادثه شدند. اخبار_ایران کرمانشاه

به گزارش وبسایت‌ هه‌نگاو، این دو شهروند با نام‌های «محمد بازوند» و «محمدرسول رحیمی‌سرخوندی» در محله جعفرآباد کرمانشاه مشغول به کار بوده و در روز پنج‌شنبه ۹ اردیبهشت دچار حادثه شدند.این دو کارگر جوان در روز حادثه با دستگاه هواگاز مشغول ذوب ضایعات جنگی بودند.

هه‌نگاو به نقل از یک منبع مطلع نوشته که در اثر انفجار یک مین که در میان ضایعات بود دست و پای یکی از آن‌ها و  سر دیگری از بدنشان جدا شد.طی یک سال گذشته دست‌کم ۱۶ کارگر، کشاورز و دامدار در شهرهای مرزی غرب و شمال‌غرب ایران در اثر انفجار مین قربانی شده‌اند که ۵ نفر از آنها جانشان را از دست داده‌اند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

سیزدهمین روز اعتراضات در ایران؛ بازداشت خبرنگاری که مراسم خاکسپاری مهسا امینی را گزارش کرده بود

همزمان با تداوم اعتراضات خیابانی، شمار افراد و صاحبان کسب و کاری که به شیوه‌های مختلف از جمله از مسیر لینکدین آمادگی خود را برای برگزاری اعتصابی سراسری اعلام می‌کنند نیز رو به افزایش است ادامه مطلب >>

انتشار ویدئویی از پسر قاسم سلیمانی زیر تابوت پدرش عربده می‌کشد. برخی فعالان سیاسی می‌گویند انتشار این فیلم پس از لو رفتن فایل صوتی ظریف که در آن علیه قاسم سلیمانی افشاگری کرده، بسیار معنادار است. سالها پیش دریک کارگاه ذوب ضایعات در حومه تهران، یک گلوله عمل نکرده توپ باعث انفجار کوره ذوب و بروز فاجعه انسانی شد.