کارگر, انفجار_مین, کرمانشاه

کارگر, انفجار_مین

انفجار مین جان دو کارگر را در کرمانشاه گرفت

01/05/2021 02:13:00 ب.ظ

دو کارگر اهل کرمانشاه در حالی که مشغول ذوب ضایعات جنگی بودند در اثر انفجار_مین جان خود را از دست دادند.این دو شهروند با نام‌های «محمد بازوند» و «محمدرسول رحیمی‌سرخوندی» در محله جعفرآباد کرمانشاه مشغول به کار بوده و دچار حادثه شدند. اخبار_ایران کرمانشاه

به گزارش وبسایت‌ هه‌نگاو، این دو شهروند با نام‌های «محمد بازوند» و «محمدرسول رحیمی‌سرخوندی» در محله جعفرآباد کرمانشاه مشغول به کار بوده و در روز پنج‌شنبه ۹ اردیبهشت دچار حادثه شدند.این دو کارگر جوان در روز حادثه با دستگاه هواگاز مشغول ذوب ضایعات جنگی بودند.

از مجیدی تا گل‌محمدی؛ پشتیبانی سلبریتی‌ها از مردم معترض خوزستان | DW | 21.07.2021 اعتراضات در خوزستان؛ گزارش‌ها از کشته شدن ۲ نفر در ایذه و اختلال اینترنت در استان بایدن: تسلیحات ایرانی حزب‌الله لبنان مخل امنیت آمریکاست | DW | 21.07.2021

هه‌نگاو به نقل از یک منبع مطلع نوشته که در اثر انفجار یک مین که در میان ضایعات بود دست و پای یکی از آن‌ها و  سر دیگری از بدنشان جدا شد.طی یک سال گذشته دست‌کم ۱۶ کارگر، کشاورز و دامدار در شهرهای مرزی غرب و شمال‌غرب ایران در اثر انفجار مین قربانی شده‌اند که ۵ نفر از آنها جانشان را از دست داده‌اند.

ادامه مطلب: ایران وایر »

پایان یورو ۲۰۲۰ و ادامه حواشی شکست انگلستان در ضربات پنالتی

گرت‌ساوت‌گیت بهتر از هر کس دیگری می‌تواند حال ساکای جوان را درک کند. چرا که خود او ۲۵ سال پیش با از دست دادن پنالتی مقابل آلمان، باعث شکست انگلستان و حذف از مسابقات یورو ۹۶ شد.

انتشار ویدئویی از پسر قاسم سلیمانی زیر تابوت پدرش عربده می‌کشد. برخی فعالان سیاسی می‌گویند انتشار این فیلم پس از لو رفتن فایل صوتی ظریف که در آن علیه قاسم سلیمانی افشاگری کرده، بسیار معنادار است. سالها پیش دریک کارگاه ذوب ضایعات در حومه تهران، یک گلوله عمل نکرده توپ باعث انفجار کوره ذوب و بروز فاجعه انسانی شد.