انفجار بمب در جرابلس سوریه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

06.10.2019انفجار بمب جاسازی شده در خودروی نیروهای ارتش آزاد سوریه در مرکز شهر جرابلس در شمال این کشور منجر به مجروحیت 4 نفر شد.

06.10.2019انفجار بمب جاسازی شده در خودروی نیروهای ارتش آزاد سوریه در مرکز شهر جرابلس در شمال این کشور منجر به مجروحیت 4 نفر شد.در حملات تروریستی که در ساعات اولیه صبح امروز در شهرهای مناطق شمالی سوریه با استفاده از بمب جاسازی شده در موتورسیکلت به طور همزمان رخ داد 16 غیرنظامی زخمی شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار موتر بمب گذاری شده در ولایت غزنی در جنوب افغانستاندفتر مطبوعاتی والی غزنی افغانستان شنبه 5 اکتبر تایید کرد، در نتیجه انفجار یک موتر بمب گذاری شده در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انفجار موتر بمب گذاری شده در ولایت غزنی در جنوب افغانستاندفتر مطبوعاتی والی غزنی افغانستان شنبه 5 اکتبر تایید کرد، در نتیجه انفجار یک موتر بمب گذاری شده در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حملات تروریستی همزمان در شمال سوریه 16 زخمی برجا گذاشتبر اثر سه حمله تروریستی همزمان با استفاده از متورسیکلت‌های بمب گذاری شده در شهرستان‌های الباب و جرابلس در شمال سوریه 16 غیرنظامی زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا و اسرائیل از بازگشایی گذرگاه القائم عصبانی هستند، چرا؟بازگشایی گذرگاه مرزی القائم علاوه بر بهبود اقتصاد عراق و سوریه، می‌تواند به مثابه دروازه‌ای برای صدور کالاهای ایرانی به سوریه و حتی لبنان و مدیترانه مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

درختکاری پاپ به مناسبت آغاز «هفته‌های آمازون»در مراسم کاشت این درخت، چند تن از بومیان منطقه آمازون در برزیل نیز حضور داشتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

باخبر: ۱۳ مهر ۹۸ - ۵ اکتبردر باخبر ۱۳ مهر ۹۸ - ۵ اکتبر بشنوید: برگزاری تجمع_اعتراضی مقابل فرمانداری لردگان، آزادی زوج_گردشگر_استرالیایی در تهران و دستکم یکصد کشته در اعتراضات عراق 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید: 1- موضوع اپیدمی HIV در توابع لردگان نه یک خطای سهوی بود و نه سرنگ در ایران انقدر نایاب. ان بهیار به زبان بیاید به احتمال زیاد میگوید که از شیوخ شیخ نشین امارات دستور گرفته که بحران سازی کند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »