انتقاد موسس حزب‌الله‌لبنان از سخنان عون درباره دولت عثمانی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صبحی الطفیلی، موسس حزب‌الله لبنان در واکنش به اظهارات رئیس‌جمهور این کشور علیه دولت عثمانی گفت او علی‌رغم وجود کمترین فساد در دولت مسلمانان از آن انتقاد می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

صبحی الطفیلی، موسس حزب‌الله لبنان در واکنش به اظهارات رئیس‌جمهور این کشور علیه دولت عثمانی گفت او علی‌رغم وجود کمترین فساد در دولت مسلمانان از آن انتقاد می‌کند.شیخ صبحی الطفیلی موسس و دبیرکل سابق حزب‌الله لبنان در واکنش به اظهارت میشل عون علیه دولت عثمانی در توئیتر خود نوشت: رئیس جمهور ما علی‌رغم وجود کمترین فساد در دولت مسلمانان ، از آن انتقاد می‌کند.«عون راس فساد در لبنان است.

رئیس دولت ما از جنگ صلیبی علیه شرق در اثنای جنگ جهانی اول که منجر به اشغال فلسطین و بیت‌المقدس شد و ملت را به هم زد و آتش نزاع‌ها را در منطقه شعله‌ور کرد، قدردانی می‌کند».«تمام تلاش‌ها برای رهایی از عثمانی منجر به خشونت، قتل و درگیری فرقه‌ای شد. ترور دولتی عثمانی‌ها در زمان جنگ جهانی اول منجر به مرگ هزاران تن و وقوع قحطی و کار اجباری در لبنان شد. با شکست عثمانی‌ها در پایان جنگ جهانی اول و نفوذ فرانسه در لبنان دوره جدیدی در تاریخ کشور آغاز شد».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد ظریف از «انقلابیون زیرکولرنشین»وزیر خارجه ایران در حالی که به واسطه موفقیت دیپلماسی تأثیرگذارش در فهرست تحریم‌های امریکایی قرار گرفته است، همچنان یکی از سوژه‌ها و بهانه‌های طیف‌های منتقد و مخالف دولت و نظام است. کسانی که سعی دارند با طرح این ادعا که مسئولان دیپلماسی در تحقق بخشیدن به منافع ملی ناکام مانده‌اند، در محافل سیاسی ترک‌تازی کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد یک نماینده مجلس از انتخاب‌کنندگان لقب «ذوالقرنین» برای رئیس دستگاه قضانماینده مردم میاندوآب در مجلس گفت: کسانی که امروز دولت و مجلس را فاقد ارزش نشان می دهند برای بعضی افراد لقب ذوالقرنین انتخاب می‌کند. همین آقایان تا دیروز در مورد مرحوم هاشمی می گفتند 'مخالف هاشمی مخالف پیغمبری است' آخر سر دیدیم که چه برندی برای مرحوم هاشمی درست کردند و چه چیزهایی که به او نسبت ندادند؛ همین افراد می‌گفتند احمدی نژاد جزو ۳۱۳ نفر یاران ولی عصر(عج) است که قبل از خود امام زمان (عج) ما او را کشف کردیم؛ دیدیم که احمدی نژاد به چه موجودی تبدیل شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد نماینده پارلمان لبنان از حمله اسرائيل به کشورشنماینده پارلمان لبنان اظهار داشت دولت اسرائیل متوجه شده که نمی تواند هر زمانی خواست به علیه کشور ما اقدامات تجاوزگرانه انجام دهد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتقاد نماینده مجلس ایران از احکام سنگین علیه زنان کنشگرپروانه سلحشوری، نماینده تهران، در اظهاراتی به برخوردهای قوه قضاییه با چند نفر از کنشگران و روزنامه‌نگار‌ان زن از جمله نوشین جعفری، مرضیه امیری و عاطفه رنگیز اعتراض کرده است. همزمان گزارشها ز ایران حاکی از بازداشت شهرزاد جعفری، خواهر نوشین جعفری است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بازار سرد کارزارهای انتخاباتی افغانستان؛ نگرانی دولت از صلح با طالبانکمتر از یک ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری، بازار کارزارهای انتخابات ریاست جمهوری همچون دوره‌های گذشته گرم به نظر نمی‌رسد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اختصاصی| مالیات بر عایدی سرمایه، هفته آینده از وزرات اقتصاد به دولت می‌رود- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim«مالیات بر عایدی سرمایه، هفته آینده از وزرات اقتصاد به دولت می‌رود» رئیس سازمان مالیاتی: *لایحه مالیات بر مجموع درآمد خانوار در سازمان آماده شده است *پایه جدید مالیات بر عایدی سرمایه (مسکن) نیز در این اصلاحیه گنجانده شده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »