انتقاد شدید وزیر خارجه آلمان از ایران | DW | 11.12.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آنالنا بربوک، وزیرخارجه آلمان در حاشیه نشست وزیران خارجه هفت کشور صنعتی موضع جمهوری اسلامی و تعلل در مذاکرات هسته‌ای را مورد انتقاد شدید قرار داد. او گفت ایران اعتمادها را شکسته است.

وزیران خارجه هفت کشور صنعتی در نشست خود در لیورپول در مورد خطوط اصلی سیاست خود در قبال سه کشور روسیه، چین و ایران به توافق رسیدند.

به گزارش خبرگزاری آلمان، آنالنا بربوک، وزیر خارجه آلمان در رابطه با مذاکرات هسته‌ای ایران با قدرت‌های جهانی، تعلل‌های ایران و پیشنهادهایی را که ارائه داده است مورد انتقاد قرار داد و گفت، این بدان معناست که مذاکرات شش ماه به عقب افتاده است.بربوک افزود که این امر روند گفت‌وگوها را دشوار می‌سازد و اعتماد را از بین‌برده است، اما با این حال تلاش زیادی برای یافتن یک راه حل دیپلماتیک صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، وزیر خارجه جدید آلمان با انتقاد شدید از رویکرد ایران در مذاکرات هسته‌ای گفت: «متأسفانه در روزهای گذشته شاهد آن بودیم که پیشرفتی صورت نگرفته است.» او افزود که این موضع تمامی هفت کشور صنعتی در قبال ایران بوده است.بربوک گفت، با توجه به رفتار حکومت تهران به مرحله شش ماه پیش پرتاب شده‌ایم و این امر وضعیت را"بسیار بسیار دشوار" می‌سازد.

وزیر خارجه آلمان گفت، این‌که ایران به موازات روند مذاکرات مفاد برجام را به شدت نقض کرده،"فرصت اعتمادسازی را از دست داده است".آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا پیش از این اظهارات وزیر خارجه آلمان گفته بود که گفت‌وگوهای او با همپیمانان بریتانیایی، آلمانی و فرانسوی در زمینه مذاکرات هسته‌ای ایران بسیار"سازنده" بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شما از قرارداد خارج ميشين، ايران متهم ميشه ؟!

نه اینکه اروپا اعتماد ها را جلب کرده

صبح بخیر ، نیومده چه گرد وخالی میکنه... یا خیلی بیسواد تشریف داره ویا خیییلی هفت خط....

کس ننت جنده، بی ناموسای چشم ابی اونموقع که سرورتون امریکای شیطان از توافق اومد بیرون عینه جنده هایی که پریود میشن کز کردین یه گوشه الان گه مفت میخورین، به کوری چشم هفت جدتون ما بمب اتم داریم🇮🇷

واقعا غرب وامریکا درحق ملت های بنام کشور های اسلامی چه میکند بر مردم قتل عام شده ی افغانستان طالب را مسلط ساخت در مسله ی ایرانی ها هم خود امریکا ناقض برجام ومجرم انوقت با رسانه های خود توسط مزدوران استخدامی خود دیگران مقصیر قلمداد میکنند واقعا شرم دروجود این جنسی هانیست

آلمان تا الان به ج ا اعتماد داشت؟

گوه خورد 🍆

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گردباد شدید جان ده‌ها نفر را در ایالت کنتاکی آمریکا گرفتفرماندار کنتاکی اعلام کرد طوفان شدید نیمه شب جمعه و بامداد شنبه جان دست‌کم ۷۰ نفر را در این ایالت گرفته است. انشاالله ذروزی بیادکه همه ایالت های امریکا واروپا باخشم وغضب خداوند ویران بشه به دلیل ظلمی که به مردم جهان وبخصوص مسلمین رواداشتندوباپیروی ازشیطان عامل تبلیغ وتوسعه بدترین گناهان مانندزناولواط شرب خمرو.....میباشند. منظورتان این هست که در آمریکا هم افرادی در اثر سیل و طوفان جان خود را از دست می دهند؟ خیلی عمیق شده دیگه کسی نمیتونه شنا کنه همه غرق شدن $
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وقوع انفجارهای شدید در زاغه سلاح‌ و مهمات «حماس» در جنوب لبنانخبرگزاری رویترز به نقل از منابع فلسطینی از وقوع انفجارهای شدیدی در یک انبار مهمات و سلاح متعلق به گروه جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در شهر صور در جنوب
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

احتمال وجود 'اُمیکرون' در ایران / نظام پایش واریانت‌ها را نداریمیک اپیدمیولوژیست با بیان اینکه احتمالا واریانت اُمیکرون ویروس کرونا داخل کشور ما هم هست، گفت: اما از آنجا که نظام پایش واریانت‌ها را در کشور نداریم، نمی‌توانیم مستندی مبنی بر وجود یا عدم حضور این واریانت در کشور را ارائه دهیم؛ البته این در شرایطی است که ما داریم بازگشت به شرایط عادی را تسهیل می‌کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا واکسن تقویتی بدن را در برابر 'اومیکرون' ایمن می‌کند؟ | DW | 11.12.2021بیش از ۱۷ میلیون نفر در آلمان دوز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند. آیا واکسن تقویتی واقعا بدن ما را در برابر سویه‌ جدید کووید – ۱۹ ایمن می‌کند؟ آیا در آینده باید به شکل مداوم واکسینه شویم؟ داده‌ها چه می‌گویند؟ جمعیت جهان ۲ میلیارد نفر اضافه بود و در حال حاضر چیزی حدود ۴۰۰ میلیون ازش کسر شده و هنوز یک میلیارد و ششصد میلیون نفر دیگه باقی مونده!!! برای طرح کاهش جمعیت ابزار خوبیه اول اعلام بیماری ساختگی بعد ایجاد رعب و وحشت بین مردم با اقدامات دروغی و مضحک بعد اعلام ساخت واکسن و درامدهای کلان و استفاده از وحشت مردم به جهت تزریق در واقع همه ی اینا استفاده از جهل مردم و کشورهاست طبق برنامه اونا به پول میرسند یک عده هم میمیرند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مذاکرات وین؛ پیشرفت در گفت‌وگوها در گرو چیست؟- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimمذاکرات وین؛ پیشرفت در گفت‌وگوها در گرو چیست؟ پیشرفت در گفت‌وگوهای و توافق در وین در صورتی که آمریکا ذهنیت‌های پیشین را کنار بگذارد و به دنبال رسیدن به توافقی مبتنی بر برد-برد باشد در دسترس است JCPOA گزارش تسنیم: 👏👏👏🇮🇶🇱🇧🇸🇾🇦🇫🇨🇳🇹🇷🇵🇰🇮🇷👏👏👏 تیم مذاکره کننده باید با سرعت توافق رابه سرانجام برساند، در صورتیکه مذاکرات طولانی و فرسایشی شود ، همان بلایی که سر دولت قبل آمد ، تکرار خواهد شد. سردار سعید_قاسمی تنها بازی برد برد در جهان، همجنس بازی است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دو کشته و چهار زخمی در انفجارهای جداگانه در کابل | جهان | DW | 10.12.2021در اثر انفجار یک بمب در مینی‌بوسی در کابل دو غیرنظامی کشته و سه تن دیگر زخمی شدند. انفجار دیگری در این شهر یک زخمی برجا گذاشت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »