انتقاد مخالفان سوری از عدم کارایی تلاش‌های سازمان ملل در گفت‌وگوهای سوریه

28/10/1400 05:33:00 ب.ظ

مخالفان سوری اعلام کردند که ابتکار مثبتی در تلاش‌های فعلی سازمان ملل در خصوص بحران سوریه نمی‌بینند. - خبرگزاری آناتولی

مخالفان سوری اعلام کردند که ابتکار مثبتی در تلاش‌های فعلی سازمان ملل در خصوص بحران سوریه نمی‌بینند. - خبرگزاری آناتولی 18.01.

2022 دوحه/خبرگزاری آناتولی سالم المسلط، رئیس ائتلاف نیروهای ملی مخالف و انقلابی سوریه پس از تماس‌های 3 روزه خود در دوحه، پایتخت قطر در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که آنها هیچ ابتکار مثبتی را در تلاش‌های فعلی سازمان ملل در خصوص بحران سوریه نمی‌بینند.

المسلط با آرزوی حل سریع بحران سوریه و پایان دادن به رنج مردم، گفت: بازگشت رژیم بشار اسد به اتحادیه عرب یا تلاش‌های آن برای عادی‌سازی روابط با آن به معنای پاداش دادن به رژیم برای جنایاتش و همچنین مشارکت در طرح فاجعه‌بار ایران برای منطقه و مردم آن است.

وی با اشاره به دیدار خود با گیر پترسون، نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه، گفت: به او اعلام کردیم که نمی‌پذیریم پرونده سوریه تنها از منظر بشردوستانه نگریسته شود. تاکید کردیم که رژیم اسد از سال 2014 که دور مذاکرات آغاز شد، تلاش‌های زیادی برای تضعیف گفت‌وگوها انجام داده است. headtopics.com

المسلط تصریح کرد: ما نه ابتکار مثبتی در تلاش‌های فعلی سازمان ملل و نه هیچ گونه جدیتی در رویکرد رژیم اسد به روند سیاسی می‌بینیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

فوران عظیم آتشفشانی در زیر آب‌های اقیانوس آرام و خسارت گسترده در جزایر تونگایک روز پس از فوران عظیم آتشفشانی در زیر آب‌های اقیانوس آرام جنوبی و صدور هشدار وقوع سونامی برای چند کشور از جمله تونگا، فیجی و نیوزیلند، گزارش‌ها در روز یکشنبه ۲۶ دی‌ماه حاکی... زن تو گاییدم آدمین 😂🍆

درخواست استفاده از تجربه چین در شبکه ملی اطلاعات و محدودیت اینترنت در ایرانیک نماینده مجلس گفته است چین در راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات به ابتکار منحصربه‌فرد و خاصی دست یافته و ایران باید از تجربه این کشور برای راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات استفاده کند.

شرایط ناپایدار کرونا در تهران / رشد ۱۵ درصدی مراجعات سرپایی کووید در استانفرمانده عملیات مقابله با کرونا در استان تهران: *شرایط در تهران ناپایدار و شکننده است *در تهران بخش زیادی از مراجعین به بخش‌های خصوصی و مطب‌ها مراجعه می‌کنند *در مجموع شرایط عمومی مطلوب اما شکننده است *تعداد فوتی‌ها در ۲۴ ساعت گذشته ۷ نفر بود

امیرعبداللهیان: در وین وقت‌کشی نمی‌کنیم/ چین نقش معقولی در مذاکرات وین داشته استوزیر امور خارجه کشورمان در سفر اخیرش به چین، در گفت‌وگویی به سوالاتی درباره روابط دوجانبه تهران-پکن و نقش چین در مذاکرات وین پاسخ داد.

حضور اردوغان در مراسم تحویل مسکن زلزله‌زدگان در آلبانیرئيس جمهور ترکیه در مراسم تحویل مسکن زلزله‌زدگان در آلبانی که توسط شرکت «توکی» ترکیه ساخته شده، حضور یافت. - خبرگزاری آناتولی

گروگان سابق آمریکا در ایران، در محل مذاکرات اتمی اعتصاب غذا می‌کند