امید اجتماعی مردم روزانه در حال کاهش است/ معتقد نیستم کشور به بن بست رسید‌ه است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

دبیر جمعیت زنان مسلمان نواندیش در فارس : امید اجتماعی مردم روزانه در حال کاهش است/ معتقد نیستم کشور به بن بست رسید‌ه است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

جمیله کریمی در نشست هم اندیشی با عنوان نقد رسانه‌ای، بازآفرینی امید اجتماعی که با حضور جمعی از فعالان رسانه استان برگزار شد، افزود: جامعه ما در شرایطی قرار گرفته است که امید اجتماعی مردم روز به روز در حال کاهش است و روزانه آثار آن را در جامعه می بینیم.

وی ادامه داد: یکی از مسائل مهمی که امروزه رسانه ها باید به آن توجه کنند تغییر گفتمان از فضای احساسی حاکم بر جامعه به سوی فضای عقلانی است. وی خاطرنشان کرد: با تزریق امید به جامعه وجدان عمومی به کمک جامعه ای که اعتمادش را از دست داده ، می‌آید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واعظی: رفراندوم چیز بدی نیست در قانون اساسی به صراحت بیان شده استرئیس دفتر رئیس جمهور ایران در رابطه به موضوع رفراندوم و مراجعه به آرای عمومی گفت موضوع رفراندوم در قانون اساسی به صراحت بیان شده مسئله منفی نیست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش سهم اشتغال روستایی به 23.5 درصد در کشور/ 25 درصد روستاییان عضو صندوق بیمه روستاییوزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از تدوین آیین‌نامه ثبت الکترونیک کردن کلیه اطلاعات مربوط به اشتغال کشور خبر داد و گفت: این آیین‌نامه در کمیسیون اجتماعی دولت در حال بررسی است و آخرین مراحل خود را طی می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انفجار در هتلی در غرب کابل مراسم عروسی را به خاک و خون کشیدنصرت رحیمی، سخنگوی وزارت داخله/کشور افغانستان در صفحه توییترش نوشته که این حمله دقایقی پیش در حوزه ششم امنیتی کابل در داخل 'هتل شهر دوبی' رخ داده است. شاهدان عینی به بی‌بی‌سی گفته‌اند که یک بمبگذار انتحاری مواد منفجره خود را در داخل سالن عروسی منفجر کرده.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کمبود روشنایی در جاده‌ها ؛ مشکل جدی راه‌های کشور / رفع 40 درصدی نقاط پرحادثه کشور در سال جاری/ قزوین نمونه خوبی برای کاهش تصادفات جاد‌ه ای در 4 ماهه اخیرفرمانده پلیس راه کشور با بیان اینکه استان قزوین توانسته در کاهش تصادفات جاده‌ای اقدامات موثری بردارد ، گفت: یکی از مشکلات جدی راه‌های کشور ، کمبود روشنایی در آزادراه‌ها است،این در حالی است که روشنایی در آزادراه‌ها جزو مطالبات پلیس و گلایه‌های مردمی است که باید مورد توجه مسئولان مربوط قرار گیرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بارش رگبارهای پراکنده در 4 استان کشور/ لرستان ، فارس و کرمانشاه آماده باشند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گزارش سازمان ملل: اعدام‌ها در ایران کاهش چشمگیر داشته اما آزادی بیان محدودتر شده استجاوید رحمان، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران، در تازه‌ترین گزارش خود گفته که در یک سال گذشته، آزادی بیان در ایران بیشتر محدود شده، و نقض حقوق بشر ادامه یافته است. گزارشگر ویژه سازمان ملل همچنین درباره تاثیر تحریم‌های آمریکا بر 'امنیت غذا، و وجود و توزیع دارو' و تجهیزات پزشکی' در ایران ابراز نگرانی کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »