امارات با «ویزای سبز» شرایط اقامت را برای خارجی‌ها آسان می‌کند

14/06/1400 05:59 ب.ظ

دارندگان ویزای سبز همچنین می‌توانند مجوز ورود و اقامت والدین و فرزندان زیر ۲۵ سال خود را نیز از دولت دریافت کنند.

دارندگان ویزای سبز همچنین می‌توانند مجوز ورود و اقامت والدین و فرزندان زیر ۲۵ سال خود را نیز از دولت دریافت کنند.

مقامات اماراتی که اقتصاد کشورشان به دلیل سقوط بهای نفت و بحران گردشگری ناشی از همه‌گیری بیماری کووید۱۹ رونق همیشگی خود را از دست داده به ابتکارات ویژه در صدد جبران خسارت‌ها و تحرک بخشی دوباره به چرخه اقتصادی روی آورده‌اند.

این کشور نفت‌خیز حوزه خلیج فارس پیش‌تر در سال ۲۰۱۹ در همین راستا اقدام به صدور ویزای‌های طلایی ۱۰ ساله برای سرمایه‌گذران، صاحبان ثروت و کارگران ماهر و متخصص کرده بود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

پولهای نفت عمارات اول ویران وبیخانمان میکند شو اقامت سبز راه می اندازد

اروپا شروط تعامل محدود با دولت طالبان را اعلام کرد | DW | 03.09.2021توافق وزیران خارجه اتحادیه اروپا برای مناسبات محدود با طالبان با شروطی چون حفظ حقوق زنان، پایبندی به حاکمیت قانون و ممانعت از فعالیت‌ گروه‌های تروریستی. تاکید شده که گفت‌وگو با طالباان به منزله رسمیت سیاسی آنها نیست. حقوق زن افغان در سوئد NajwaAlimi AOP_AFG ZANTV SR_Farsi_Dari الان تمام طالبان اسلحه رو زمین می گذارن و برمیگردن به مدرسه شون اشرف غنی هم می تونه برگرده سر خونه و زندگیش چون اتحادیه اروپا شرط گذاشت چقدر مقتدرانه! چقدر موثر! وزیران محترم یا خوابند و یا خودشان را به خواب زده‌اند !

آمریکا چهار ایرانی را در ارتباط با توطئه ربودن مسیح علی‌نژاد تحریم کرد

شرایط بحرانی صندوق‌های بازنشستگی، نگاه تخصص محور را می‌طلبد/ دیگر فرصتی برای آزمون و خطا نداریم/ دولت با توجه به اصل سه‌جانبه‌گرایی مشکلات را حل کندعضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: «صندوق‌ها متعلق به بازنشستگان بوده و مدیران دولت تنها کارگزار آن‌ها هستند. به عبارتی دولت باید با توجه به اصل سه‌جانبه‌گرایی و استفاده از ظرفیت‌ها و مشارکت‌های تشکل‌ها و شرکای اجتماعی مشکلات این حوزه‌ها را حل کند.»

سگ‌ها انسان‌ها را بیشتر از تصور مرسوم می‌فهمند | DW | 03.09.2021پژوهشی بین‌المللی نشان می‌دهد که سگ‌های خانگی می‌توانند احساسات صاحبان خود را بر اساس رفتارهای آنها پردازش کنند و این کارایی را در تعامل با انسان‌ها به کار برند.سگ‌های باهوش‌تر حتی وضعیت احساسی فرد را تشخیص می‌دهند. بعد تو دین کثیف اسلام سگ که وفادارترین موجود هست نجسه

پلیس پاریس پناهجویان افغان و اهل آفریقا را مجبور به ترک چادرهایشان کردیک پناهجوی افغان که از شش ماه پیش در فرانسه به سر می‌برد همزمان با عملیات تخلیه پناهجویان از مقابل فرمانداری پاریس گفت: «از ماه آینده هوا سرد می‌شود و زیر چادر خوابیدن خیلی دشوار خواهد شد.» بهترین کار، چادر می‌پوشیدند، دولت طالب در خدمت شان. اینجا حق ندارند.

عموی پویا بختیاری: قصد جانم را کرده‌اند | DW | 04.09.2021مهرداد بختیاری، عموی پویا بختیاری، از کشته‌شدگان اعتراضات آبان‌ماه ۹۸ در پیامی ویدیویی از تلاش برای سوء‌قصد به جانش خبر داده است. خاله دویچه این خبرای کشکی چی یه آخه ما سه تا رو کجا میبرید؟ 😂 😡