امارات متحده عربی به متخصصان و سرمایه‌گذاران واجد شرایط تابعیت می‌دهد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

امارات متحده عربی به متخصصان و سرمایه‌گذاران واجد شرایط تابعیت می‌دهد العربية

به گزارش خبرگزاری رویترز، شیخ محمد بن راشد آل مکتوم رئیس شورای وزرا، نائب رئیس دولت امارات متحده عربی و حاکم دبی در توییتی نوشت: «شورای وزیران، دادگاه‌های محلی و شوراهای اجرایی دولت امارات متحده عربی وضعیت افرادی که واجد شرایط دریافت تابعیت این کشور هستند را تحت معیارهای مشخصی تعیین و به آنها تابعیت خواهند داد».

طبق گزارش خبرگزاری رویترز، هنوز توضیحاتی بیشتری در باره اینکه آیا دارندگان گذرنامه جدید اماراتی از امکانات و امتیازهای سیستم رفاه عمومی بهره‌مند خواهند شد یا نه داده نشده است. همچنان به افراد خارجی مقیم در امارات ویزاهای تجدیدپذیر اعطا می‌کند. این افراد با داشتن شغل یا سرمایه گذاری می‌توانند ویزای سه ساله یا چهارساله قابل تحدید دریافت کنند. دولت امارات متحده عربی اخیراً سیاست اعطای ویزا را انعطاف پذیرتر کرده و اقامت طولانی‌تری را برای انواع خاصی از سرمایه گذاران‌، دانشجویان و متخصصان ارائه می دهد.

دکتر احمد البرقاوی استاد فلسفه و علوم سیاسی اهل سوریه به العربیه گفت که او این نوع ویزا را دریافت کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کارش درسته؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امارات عربی متحده کسب تابعیت برای خارجی‌ها را آسان می‌کنددولت امارات با انتشار توییتی اعلام کرده که طرح یاد شده با هدف اطمینان از مشارکت شهروندان جدید در توسعه و شکوفایی این کشور تصویب و اجرایی شده است. ما که نمیتونیم تابعیت بگیریم اونایی که میتونن برن بگیرن !!! Very good. And try to be less price. Stop the growth of population. thanks.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سفیر امارات متحده عربی در اسرائیل سوگند یاد کردمحمد محمود آل‌خاجه روز یکشنبه 14 فوریه 2021 در حضور شیخ محمد بن راشد حاکم دبی و رئیس شورای وزیران
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جنجال بر سر دریافت واکسن کرونای خواهران پادشاه اسپانیا در امارات متحده عربیکریستینا و النا دو خواهر پادشاه اسپانیا اذعان کردند که برای دریافت «گذرنامه سلامت» و عبور و مرور راحت تر بین اسپانیا و امارات متحده عربی واکسن کرونا دریافت کرده اند. خوان کارلوس پادشاه پیشین و پدر این دو خواهر از ماه اوت گذشته ساکن امارات شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز رزمایش'پرچم صحرا 2021' در امارات متحده عربیرزمایش 'پرچم صحرا 2021' با حضور 7 کشور در پایگاه هوایی الظفره امارات متحده عربی آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی امارات در تلاش است تا خود را در همه زمینه ها توسعه دهد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازدید رسمی نخست‌وزیر عراق از امارات متحده عربیمنابع آگاه دولت عراق اعلام کردند که «مصطفی الکاظمی»، نخست‌وزیر این کشور، امروز یکشنبه 4 آوریل، به Iran
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »