سامسونگ, تحریم‌های آمریکا علیه ایران, تحریم, تجارت, کره جنوبی

سامسونگ, تحریم‌های آمریکا علیه ایران

ال‌جی و سامسونگ از بازار لوازم خانگی ایران رفتند

ال‌جی و سامسونگ از بازار لوازم خانگی ایران رفتند

14/02/2020 10:18:00 ب.ظ

ال‌جی و سامسونگ از بازار لوازم خانگی ایران رفتند

دو شرکت ال جی و سامسونگ متعلق به کره جنوبی که در بازار لوازم خانگی فعال هستند، در پی تحریم ‌های آمریکا به کار خود در ایران پایان دادند.

مرتضی میری، رئیس اتحادیه صنف توزیع‌کنندگان لوازم‌خانگی، در خصوص علت پایین کشیدن تابلوهای تبلیغاتی این دو شرکت کره‌ای به خبرگزاری دولتی ایران گفت: «پایین کشیده شدن تابلوهای سامسونگ و ال جی پیشنهاد این اتحادیه بود که در پی حرکت ناجوانمردانه کره‌ای‌ها و تحویل ندادن جنس و مواد اولیه به شرکت‌های ایرانی اتفاق افتاد.»

اعتراضات خوزستان؛ جان باختن یک مجروح و تظاهرات در رباط کریم پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

سامسونگ ارايه خدمات پولی به گوشی‌های هوشمند فعال در ایران را متوقف می‌کنددر پی وضع تحریم‌های آمریکا بر ضد ایران، بسیاری از شرکت‌های خارجی به دلیل بیم از قرار گرفتن در لیست تحریم‌های ثانویه آمریکا از کار در ایران انصراف دادند. با این حال دو شرکت ال جی و سامسونگ از معدود شرکت هایی بودند که همچنان به کار در ایران ادامه می دادند.

علیرضا موسوی‌ مجد،رئیس هیات مدیره انجمن لوازم صوتی و تصویری ایران، در خصوص اقدام اخیر گفته است: «پایین آوردن تابلوهای شرکت کره‌ای سامسونگ از مغازه‌ها چند وقتی است آغاز شده و در هفته‌های آینده نخستین محصولات جایگزین سامسونگ با برند سام وارد بازار می‌شود.» headtopics.com

آقای موسوی مجد درباره اقدام دو شرکت کره‌ای در خروج از ایران اضافه کرد: «حرکت کره‌ای‌ها خوب نبود، اما برکت آن برای کشور حرکت در مسیر خودکفایی و ارتقای داخلی‌سازی بود.» ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

میخواستم به ایرانی جماعت بگم وقتی برای اعتراض میاین خیابون اگه بجای گفتن مرگ بر ج ا یا خامنه ای بگین مثلا مرگ بر روحانی در اونصورت خامنه ای هم میتونه دکتر روحانیو عزل کنه و انتخابات زودرس اعلام کنه یا حتی دکتر روحانی خودش استعفا بده و شخص بهتری سر کار بیاد.این بیشتر به نفعتونه. به درررررررررررک فکر می کنم در میان مدت و بلند مدت به نفع اقتصاد کشورمون هست. متاسفم که مسیر پیشرفت ما، نه حاصل تفکر و ایده های خودمون، بلکه حاصل تحریم ها و خروج اجباری شرکت ها از مملکتمون هست.

گورشون کم کنن. بیشترین فروش سامسونگ ، ال جی ، کیا ، هیوندای در ایران بود. فردا مثل س گ می افتند به پای ما. شركتهاي ايراني هرگز جانشين ال جي وسامسونگ نخواهند بود ايران شركتهاي دزد وبه درد نخوري دارد كه اكثرشان به صورت وابسته به سپاه ربط دارند چه بهتر . دستاورد های یک پیرمرد متوهم بیمار و روانی به نام خامنه‌ای که باعث هرچه بیشتر تاراج کشور ایران است...

به جهنم رفتند انگار تکنولوژی فرازمینی داشتند ما بی عرضه بودیم دیگه چمبره زده بودند تو ایران باعث برشکستگی کلی شرکت شدند یعنی خاک تو سر اون جماعت مسول که بجای حمایت رشوه کره ای میگرفتند بیزنس مملکتشونو به خاک سیاه کشیدند طراحی خوب جون دباره به شرکتهای داخلی میده 🥴

ولنتاین در ایران؛ بازار همه‌گیر شمع و گل و سورپرایز

فروش بادکنک در روز ولنتاین در ایران ممنوع شدخامنه ای دیکتاتور، دارد به پایان کارش درایران میرسد بزودی وارد ایران شده قبر تمامی 38000 امام و امامزاده بهمراه قبر تمامی ملایان درطول تاریخ وخمینی درایران را نبش جنازه کثیفشان شان سوزانیده خاکستر کثیفشان را برفراز بعربستان می پاشیم کله کثیف خامنه ای با گیوتین قطع میکنیم... آقای دکمه چی نفرمودند علت چیست؟؟؟

دلار در ایران به بالاترین میزان در بهمن‌ماه رسید

نظرسنجی در آلمان: ایران بزرگ‌ترین خطر برای جهان در سال‌های آتی است | DW | 13.02.2020اگر چه از بالا گرفتن تنش میان ایران و آمریکا مدتی می‌گذرد، اما تازه‌ترین نظرسنجی حاکی از آن است که واهمه و نگرانی شهروندان آلمانی از خطر بروز جنگ و درگیر شدن آلمان در این مسئله باقی مانده است. البته واهمه و نگرانی از احتمال جنگ در صادراتی های مستقر در دویچه وله ، کمتر از شهروندان آلمانی نیست آلمانى نگران درگيرشدن آلمان با ايران، بدليل درگيرى آمريكا با ايران شده ؟؟؟ ما باید نگران بمب های شیمیایی شما باشیم کی گفته هیتلر مرده ?

چند بمب‎ نامه‌ای دیگر در هلند کشف شد؛ پای باج‌خواهی در میان استچند بمب نامه‌ای دیگر در هلند کشف شد؛ پای باج‌خواهی در میان است به نوشته رویترز، یک بمب نامه‌ای روز پنجشنبه در بانکی در آمستردام آتش گرفت و یک بمب نامه‌ای دیگر نیز در شرکت آمریکایی «یونیسس» (فعال در حوزه فناوری اطلاعات)، در نزدیکی اوترخت کشف شد.

جوان ایرانی در ووهان ماند تا در مبارزه با کرونا به پزشکان چینی کمک کند«با خودم گفتم این مردم جایی ندارند که به آن فرار کنند، پس من هم می‌مانم، چون حالا دیگر من هم یک چینی هستم.» حاجی یعنی میخواد کرونا بگیره نیاد ایران🤣🤣 حالا از یه زاویه بسته نگاه کنیم خیر بشر دوسته داداشمون بابا دلش نمی خواد بیاد ایران خوب میاومد سیستان بلوچستان هموطنان هم کمک نیاز. دارند