الجزایر قهرمان جام ملت های آفریفا شد

الجزایر قهرمان جام ملت های آفریفا شد

20/07/2019 05:54:00 ق.ظ

الجزایر قهرمان جام ملت های آفریفا شد

با یک گل زودهنگام مقابل سنگال در شهر قاهره، الجزایر برای دومین بار قهرمان جام ملت های آفریقا شده است. سنگال، که قبلا فقط در سال ۲۰۰۲ به فینال رسیده بود، در اکثر بازی، حاکم میدان بود اما برای تمام کردن کار دچار تقلا می شد.

پنجره همرسانی را ببندیدحق نشر عکسGetty Imagesالجزایر با یک گل زودهنگام مقابل سنگال در شهر قاهره، برای دومین بار قهرمان جام ملت های آفریقا شده است.شلیک بغداد بونجا بعد از برخورد به پای مدافع تیم سنگا، سلیف سانی، که قصد داشت راه آن را سد کند قوس بلندی برداشت و از روی سر دروازه بان وارد گل شد.

نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد

الجزایر باقی بازی را در حالت تدافعی به سر برد تا برای اولین بار از سال ۱۹۹۰ برنده این جام شود.بازیکنان سنگال با به صدا در آمدن سوت پایان بازی گریان نقش زمین شدند.سادیو مانه مهاجم سنگال بازیکن باشگاه لیورپول که پیش از بازی گفته بود حاضر است مدال قهرمانی لیگ برتر را با مدال قهرمانی جام ملت های آفریقا تاخت بزند، در پایان بازی از شدت ناراحتی آرام نداشت.

الجزایر درحالی به این عنوان دست می یابد که دو سال پیش نتوانسته بود از مرحله گروهی بالاتر رود. این جام هر دو سال یک بار برگزار می شود.سنگال، که قبلا فقط در سال ۲۰۰۲ به فینال رسیده بود، در اکثر بازی، حاکم میدان بود اما برای تمام کردن کار دچار تقلا می شد. headtopics.com

حق نشر عکسImage captionجشن پیروزیامبی نیانگ در هر دو شانس عالی این تیم نقش اساسی داشت. او درست پیش از پایان نیمه اول توپی را با ضربه ای عالی از بالای دروازه رد کرد و در اوایل نیمه دوم بعد از دور زدن دروازه بان الجزایر توپ را از زاویه ای بسته بیرون زد.

لحظه تعیین کننده برای تیم سنگال زمانی بود که داور از تصمیم اعطای پنالتی صرف نظر کرد که بعد از مرور صحنه با کمک ویدئو بود.سانتر اسماعیل سار از جناح راست به دست آدلین گودیورا برخورد کرد و داور بازی فورا نقطه پنالتی را نشان داد. با این حال او فورا تصمیم گرفت صحنه را با کمک ویدئو مرور کند و از تصمیمش برگشت.

بسیاری این بازی را نبردی میان مانه از لیورپول و ریاض کریم محرز از منچستر سیتی می دانستند اما هر دو آنها در این بازی کم اثر بودند.فقدان درخشش محرز عمدتا به دلیل کار خوب دفاعی الجزایر بود اما مانه احتمالا از عملکرد خود مایوس خواهد بود. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

دیپلمات ارشد آمریکا در زمان گروگانگیری کارکنان سفارت ایالات متحده در تهران در ۹۶ سالگی درگذشتدیپلمات ارشد آمریکا در زمان گروگانگیری کارکنان سفارت ایالات متحده در تهران در ۹۶ سالگی درگذشت زمانی که ویلیام سالیوان سفیر سابق آمریکا در تهران اوایل سال ۱۹۷۹ از سمت خود کناره گیری کرد، واشنگتن بروس لینگن را به عنوان رهبر کوتاه مدت سفارت در تهران برگزید.

تیم ملی فوتبال الجزایر قهرمان جام ملت‌های آفریقا شدالجزایر در فینال سنگال را با حساب یک بر صفر شکست داد.

ویدئو؛ جشن شراب در سوئیسجشن شراب در شهرک «ووه» در غرب سوئیس در حال برگزاری است. احسنت، به این میگن پیشرفت

قرعه دشوار تيم ملى فوتبال ايران در مقدماتى جام جهانى • پادکست ورزشیدویچه وله را در ساندکلاد دنبال کنید و شنیدنی‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. دویچه وله شبکه‌ی برون مرزی آلمان است. بخش فارسی دویچه وله سال ۱۹۶۲ راه‌اندازی شد و یکی از ۳۰ زبان این شبکه برون مرزی است.

قهرمانی و نایب قهرمانی وزنه‌برداران معلول در قهرمانی جهانقهرمانی و نایب قهرمانی وزنه‌برداران معلول در مسابقات جهانی در پایان رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جهان معلولان که در نورسلطان قزاقستان در حال برگزاری است، سیامند رحمان در دسته ۱۰۷+ کیلوگرم برای سومین بار قهرمان جهان شد و پورمیرزایی در جایگاه دوم ایستاد

مایک پنس: آمریکا در «مقابل رژیم» جمهوری اسلامی و «در کنار مردم» ایران ایستاده است🔴خبر فوری | مایک پنس : آمریکا در «مقابل رژیم» جمهوری اسلامی و «در کنار مردم» ایران ایستاده است آقای پنس با اشاره به این که مردم ایران از آزادی‌های کمی برخوردارند از جانب مردم آمریکا به مردم ایران پیام داد: بدانید در کنار شما هستیم و برایتان دعا می‌کنیم. درود بر ملت آمریکا سلام برای من جالب هستش که چرا امریکا از مردم ایران حمایت میکند و از سوی دیگر مردم ایران رو تحریم میکند و تحدید میکنید اینو میشه برام تضیح بدید اگر دولت امریکا در کنار مردم ایران باشد نباید تحریم کند چون تحریم ها باعث مختل شدن زندگی مردم ایران میشود نه رژیم ایران پس بهتر است یه کم فکر به خرج بده دولت امریکا تا مردم ایران و تحریم نکنه