العربية

العربية

الجبیر: ایران آغازگر تنش‌‌زایی در منطقه است و باید به حمایت از تروریسم پایان دهد

الجبیر: ایران آغازگر تنش‌‌زایی در منطقه است و باید به حمایت از تروریسم پایان دهد #العربية

23/01/2020 07:37:00 ب.ظ

الجبیر: ایران آغازگر تنش‌‌زایی در منطقه است و باید به حمایت از تروریسم پایان دهد العربية

عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه پادشاهی عربی سعودی، روز پنج‌شنبه 23 ژانویه 2020 با بیان اینکه

او که در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس سخن می‌گفت با بیان اینکه کشورش از دخالت ایران در امور داخلی عراق نگران است، افزود: «پادشاهی سعودی عمیقاً به اوضاع عراق اهتمام می‌ورزد و میان بغداد و ریاض روابط برادرانه حاکم است.»الجبیر تأکید کرد که دخالت ایران در منطقه بسیار گسترده است و شیعیان عراق و لبنان در مخالفت با آن تظاهرات میکنند.

ملی‌پوش سابق کشتی فرنگی ایران زیر پرچم آلمان کشتی می‌گیرد - BBC News فارسی اطلاعیه روابط عمومی ارتش درخصوص مصاحبه اخیر امیر دریادار سیاری اعتراض های آمریکا؛ انتقاد از حضور ترامپ در یک مکان مذهبی

او در ادامه افزود: «ایران می‌خواهد نیروهای آمریکایی را از منطقه خارج کند، اما آنچه به وقوع پیوست برعکس آن است.»الجبیر با بیان اینکه ایران در ورای موشک‌پراکنی‌های حوثی‌ها برای هدف قرار دادن سعودی است، افزود: «ما خواهان تنش در منطقه نیستیم و همچنان در حال بررسی حملات به تاسیسات نفتی آرامکو هستیم.»

وزیر مشاور در امور خارجه سعودی در ادامه اضافه کرد: «ما 400 زندانی حوثی را برای اثبات حسن نیت آزاد کردیم.» ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

العربیه پارسی؟؟؟؟گوه خوردید اسم عربای نجس رو گذاشتید کنار اسم ایران.نجاستا آیا سعی کردین خودتون دست آشتی دراز کنین وبگین همه مسلمانیم و باید از در رحمت و مغفرت وارد بشیم . چرا به قطر حمله کردین . اگر نبود ترکیه الان حکومت قطر را ساقط کرده بودین . حالا قطر نمیخواد به شما برادر بزگتر بگه . چیزی برای اینکارتون دارین بگین . خجالت هم خوب چیزیه. ببینید کی داره به کی چی میگه . دیگ به دیگ میگه روت سیاه .

عربستان بنیان گذار مجاهدین طالبان القاعده و نهایتا گروه تکفیری داعش در منطقه است درست گفت هرجا میببی دست دار

توافق بزرگ در مالزی: بازگشت میزبانی به نمایندگان ایران در آسیاخبر خوش برای فوتبال ایران توافق بزرگ در مالزی: بازگشت میزبانی به نمایندگان ایران در آسیا استقلال که قراره بره دبی بعدش هم با پرواز غیر مستقیم بره دوحه این نفعش برای استقلال چیه ؟ یا نکنه استقلال و شهرخودرو جزو تیمهای ایرانی نیستن ؟؟ خبر غم انگیزی بود ، حداقل در این وضع بدبختی پول فوتبال خرج مردم میشد که نشد که بشه

توافق بزرگ در مالزی؛ بازگشت میزبانی به نمایندگان ایران در آسیاتهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از توافق بزرگ در نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی و بازگشت میزبانی به نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد. لیگ_قهرمانان_آسیا | سرپرست مدیرعاملی باشگاه_استقلال خبر داد که آبی پوشان پایتخت در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا روز شنبه پنجم بهمن ماه در دبی به مصاف تیم الکویت می روند. فوتبال توسط آخوندها به عنوان حواس پرتی از آخوندهای لعنتی استفاده می شود وقاحت بیشرفی پَست_فطرتی درهمهٔ مدیران بیداد میکند!خبرگزاری دولتی ایرنا از توافق_بزرگ و میزبانی تیم های ایرانی درمرحلهٔ برگشت می‌گوید ولی AFCرسما اعلام کرد:خبری از میزبانی تیم های ایرانی نیست مگر با بررسی دقیق شرایط امنیتی ایران،بیشرف لااقل کمتر دروغ بگید

اعلام رتبه‌بندی سالانه فساد؛ ایران در رده ۱۴۶ جهانگزارش جدید سازمان شفافیت بین‌الملل که روز پنجشنبه ۲۳ ژانویه (۳ بهمن) منتشر شده می‌گوید ایران از لحاظ فساد مالی و گسترش آن در میان ۱۸۰ کشور جهان رتبه ۱۴۶ را کسب کرده است. همانکه انگلیس و کانادا را شفاف نشون دادید معلوم چقدر میشه به آمار مضحکتون اعتماد کرد.! این رنگ آبی یعنی فساد در آمریکا وجود ندارد. هر روز خبر فساد از راس تا ذیل مقامات آمریکایی را ، از رییس جمهور گرفته تا ......... ، در خبرگزاریها و تلویزیون های آمریکایی و فیلم هایشان می بینیم و می شنویم. معیار چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عیبه ، بده ، زشته.... ما که اینقدر فاسد نیستیم !!!!!!!!!!!!!!

مایک پنس: همه باید در مقابل بزرگترین حکومت یهودی‌ستیز جهان، جمهوری اسلامی ایران بایستیممایک_پنس: همه باید در مقابل بزرگترین حکومت یهودی‌ستیز جهان، جمهوری اسلامی ایران بایستیم مایک پنس گفت: یاد و خاطره کسانی که در آن زمان دست به کار شدند، باید شعله‌ای درون ما باشد که امروز هم دست به کار شویم. حکومت انسان ستیز! من که دل خوشی از حکومت اسلامی ندارم ولی خود یهودیا هم معضلی هست وجودشون و قدرت شون برای جهان دروغی دیگر از جانب بانیان هولوکاست در هیروشیما و ویتنام! ایران،یهودی ستیز نیست،زیرا در ایران یهودیان زندگی می کنند و بعنوان یک فرقه مذهبی در قانون اساسی ایران برسمیت شناخته شده اند. ایران،فی الواقع 'صهیونیزم ستیز'است نه 'یهودی ستیز'صهیونیزمی که خود بانی هولوکاست فلسطینیان است.

گزارش سازمان شفافیت بین المللی: ایران به رتبه ۱۴۶ «فساد مالی» در جهان سقوط کرد🔺گزارش سازمان شفافیت بین المللی: ایران به رتبه ۱۴۶ «فساد مالی» در جهان سقوط کرد ⚡️در تازه‌ترین گزارش سازمان شفافیت_بین_المللی در مورد شاخص فساد اداری و اقتصادی در سال ۲۰۱۹ ایران در بین ۱۸۰ کشور در رده ۱۴۶ قرار گرفت. واقعا میخوام بدوم اون کشوریکه از ایران تخمی تره کجاست

ایران تمام شرایط کنفدراسیون را پذیرفت؛ استقلال و شهرخودرو در امارات میزبان شدند