اقدامات سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به رفتارهای غیر حقوقی آژانس

18/03/1401 11:58 ق.ظ

اقدامات سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به رفتارهای غیر حقوقی آژانس سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به رفتارهای غیرحقوقی و گزارش‌های سیاسی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اقداماتی را در دستور کار قرار داده که جزییات آن تا ساعاتی دیگر اعلام خواهد شد.

ایران در واکنش به رفتارهای غیرحقوقی و گزارش‌های سیاسی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اقداماتی را در دستور کار قرار داده است. اقداماتی که قرار است از سوی سازمان انرژی اتمی کشورمان به اجرا گذارده شود به مسئولین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام شده است.

اقداماتی که قرار است از سوی سازمان انرژی اتمی کشورمان به اجرا گذارده شود به مسئولین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام شده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

گروسی: ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی همکاری نمی‌کندرافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در اظهاراتی گفت، از زمانی که تهران تعهدات هسته‌ای خود را نادیده گرفت، فعالیت بازرسان آژانس در ایران به نه که شما و آمریکا و اروپا تمام وقت با ما همکاری میکنید

درخواست محکومیت ایران به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ارایه شدآمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان پیش‌نویس قطعنامه‌ای را به شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی_اتمی ارائه کردند که جمهوری اسلامی ایران را به دلیل عدم همکاری با آژانس مورد انتقاد قرار داده و محکوم می‌کند. اخبار_ایران این درخواست و عملکردهای انگلستان و فرانسه و آلمان، معرکه گیری با گاو سامریشان(تشگیلات جاهلیت فاشیسم فرقه فارسیسم اشغالگر ایران)است. البته این معرکه گیری با کارگردانی مشترک فرقه فارسیسم و یهودیها و صلیبچیهای استعمار جهانی،صرفاً برای نگه داشتن بساط فرقه فارسیسم در ایرانست

رضا نصری: ایران زیر فشار با خوشرویی با آژانس انرژی اتمی همکاری نخواهد کردیک کارشناس ارشد مسائل بین‌الملل در توییتی تاکید کرد که ایران زیر فشار تحریم‌ها 'با خوشرویی' به همکاری با آژانس انرژی اتمی نخواهد پرداخت.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: ایران درباره 3 مکان توضیحات معتبری ارائه نکرده استرئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت که ایران درباره یافته‌های مربوط به 3 مکان گزارش نشده در این کشور توضیحات معتبری ارائه نکرده است. - خبرگزاری آناتولی

گزارش تازه در مجلس در تلاش برای کاهش سن ازدواج در ایرانمرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گزارشی تازه «پیشنهادهای» خود را برای کاهش دادن سن ازدواج در ایران ارائه داده است که «تقویت مشاغلی که وابستگی به تحصیلات عالی ندارند» ازجمله... اینها بروش موشها میخوان امار جمعیت را بالا ببرند! باورم نمیشه برای حرف های مفتتون ماهیانه حقوق هم میگیرید!! سن ازدواج توی ایران اونقدر بالا هست که هرچی مجلس خودشو بکشو شاید تا پایان این دور مجلس بتونه برسونش به ۲۵ سال!!

مالکی: ایران در صورت صدور قطعنامه در شورای حکام باید تغییر تاکتیک دهدیک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که اگر احیانا قطعنامه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران در شورای حکام صادر شود ماهیت آن با گذشته متفاوت خواهد بود چون ایران در چند سال گذشته نهایت همکاری را با آژانس داشته است. قمبل کردن !!بهترین تکنیک هر تاکتیکی داشته باشین ، دودش فقط می‌ره تو چشم مردم انه گو آیه؟