افشای هویت نماینده پارلمان اروپا که با نقض قرنطینه به «سکس پارتی» رفته بود

11/09/1399 09:50 ب.ظ

افشای هویت نماینده پارلمان اروپا که با نقض قرنطینه به «سکس پارتی» رفته بود بیشتر بخوانید🔽

علاوه بر این نماینده پارلمان اروپا دستکم دو دیپلمات اتحادیه اروپا نیز در این «سکس پارتی» که اکثر شرکت‌کنندگان در آن مرد بودند حضور داشتند. این عضو پارلمان اروپا هنگام یورش پلیس تلاش کرده بود تا از پنجره فرار کند. او روز یکشنبه گفته بود که به دلیل «فشار روانی» ناشی از فعالیت سیاسی استعفاء می‌دهد. پلیس بروکسل روز جمعه گذشته به محل برگزاری یک «سکس پارتی» در طبقه بالای یکی از میکده های این شهر یورش برد. برگزاری این مهمانی که با برقراری روابط جنسی بین شرکت کنندگان همراه بود برخلاف مقررات قرنطینه در پایتخت بلژیک محسوب می شد.

پلیس به همین دلیل ۲۵ نفر از جمله یک نماینده پارلمان اروپا را که حالا مشخص شده یوژف سایر بود دستگیر کرد.

یوژف سایر بابت نقض مقررات قرنطینه که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا وضع شده عذرخواهی کرده و رفتار خود را «غیرمسئولانه» خوانده است. علاوه بر این نماینده پارلمان اروپا دستکم دو دیپلمات اتحادیه اروپا نیز در این «سکس پارتی» حضور داشتند. یوژف سایر روز یکشنبه اعلام کرده بود که به دلیل «فشار روانی» ناشی از فعالیت سیاسی تصمیم گرفته است تا از عضویت در پارلمان اروپا استعفاء دهد.او یکی از اعضای ارشد حزب حاکم فیدش در مجارستان به رهبری ویکتور اوربان، نخست وزیر این کشور محسوب می شود. یوژف سایر، ۵۹ ساله یکی از کسانی است که در نگارش قانون اساسی کنونی مجارستان در سال ۲۰۱۱ نقش داشت.

وی روز جمعه هنگام یورش پلیس بروکسل به محل «سکس پارتی» تلاش کرده بود تا از پنجره فرار کند. او استفاده از مواد مخدر در جریان این «سکس پارتی» را که اکثر شرکت کنندگان در آن مرد بودند رد کرده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

خوب کاری کرده، اصلا دولت خیلی غلط میکنه تو زندگیه خصوصی مردم سرک میکشه. دیگه دهن مردم رو سرویس کردند با این قرنتینشون. 😂😂😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ بیتربیت حشرش زده بود بالا پیش خودش گفت ولش باو.گور بابا کرونا.