افزایش بی‌سابقه صادرات کشتی و قایق‌های تفریحی از ترکیه

13/03/1400 12:15 ب.ظ

بخش کشتی‌سازی ترکیه طی ماه گذشته با صادرات بیش از 136 میلیون دلاری بیشترین سهم صادرات کشور را به خود اختصاص داد. - خبرگزاری آناتولی

بخش کشتی‌سازی ترکیه طی ماه گذشته با صادرات بیش از 136 میلیون دلاری بیشترین سهم صادرات کشور را به خود اختصاص داد. - خبرگزاری آناتولی 03.06.2021 استانبول/ خبرگزاری آناتولی طبق آمار شورای صادرکنندگان ترکیه، حجم صادرات بخش کشتی‌سازی کشور طی ماه مه امسال با رشد 134 درصدی در مقیاس با دوره مشابه سال 2020 به 136 میلیون و 103 هزار دلار رسید.

صنایع کشتی‌سازی ترکیه طی این دوره در مجموع به 72 کشور صادرات انجام داده و در مقایسه با سایر بخش‌های صادراتی کشور بیشترین رشد را به همراه داشت.

براساس این آمار، سهم صنایع کشتی‌سازی در کل حجم صادرات ترکیه طی یک سال گذشته 0.8 درصد رقم خورد. صادرکنندگان صنایع کشتی‌سازی ترکبه طی ماه گذشته به مالت صادرات 49 میلیون و 831 هزار دلاری انجام دادند. این رقم، بالاترین میزان صادرات بخش مذکور طی ماه گذشته میلادی است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اردوغان: ترکیه بار دیگر سریع‌ترین رشد اقتصادی اروپا را از آن خود کردرئیس جمهور ترکیه از ثبت مجدد سریعترین نرخ رشد اقتصادی اروپا در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد. - خبرگزاری آناتولی با کی؟؟

قدردانی نخست‌وزیر گرجستان از تلاش‌های ترکیه برای عضویت کشورش در ناتونخست وزیر گرجستان از تلاش‌های ترکیه برای عضویت کشورش در ناتو تشکر کرد. - خبرگزاری آناتولی

همتی: من قدرتم را از بی‌قدرتان می‌گیرم/ از مطالبات مردم حمایت می‌کنمکاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه محکم از اصول و تقاضای مردم دفاع می‌کنم، گفت: من قدرتم را از بی قدرت‌ها می‌گیرم و کسانی به ما رای می‌دهند که بگویند ما می‌دانیم شما حق ما را می‌گیرید. این_چقدر_وقیح_است! داداچ داری اشتب میزنی قدرتتو باید از خامنه ای بگیری 😂 که اونم فعلا قدرتو به رییسی داده عبدالمَردُم همتی...

رییس اتاق بازرگانی: سهم ایران از اقتصاد جهانی پس از انقلاب نصف شده است

تصاویری از اطفا حریق کشتی در سری‌لانکا؛ آتش پس از ۱۳ روز مهار شدتاکنون چند تن از خدمه کشتی سانحه دیده به ظن عاملیت عمدی یا سهوی در آتش‌سوزی و بروز فاجعه زیست‌محیطی در سری‌لانکا بازداشت شده‌اند.

تغییرات اقلیمی، عامل ۳۷ درصد از مرگ و میرهای ناشی از گرما در جهانبنابر یافته‌های یک مطالعه جدید، تغییرات اقلیمی عامل بیش از یک سوم مرگ و میرهایی است که سالانه بر اثر گرما در جهان اتفاق می‌افتند.