افزایش سرریز مستأجران از تهران به کرج و از کرج به شهرهای اقماری

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

افزایش سرریز مستأجران از تهران به کرج و از کرج به شهرهای اقماری نائب رئیس اتحادیه مشاورین املاک کرج با تأکید بر لزوم قانونمند شدن بازار اجاره مسکن گفت: امسال بدلیل افزایش بالای هزینه اجاره شاهد سرریز بیشتری از تهران به کرج و از کرج به شهرهای اقماری هستیم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

فریدون کردلو در گفت و گو با ایسنا، در خصوص ممنوعیت افزایش بیش از ۲۰ درصدی اجاره در کلانشهرهای کشور از جمله کرج گفت: لازم است این موضوع به صورت قانون و هر ساله اجرا شود تا وضعیت بازار اجاره ساماندهی شود و مالکان بیشتر از این رقم درخواست افزایش نداشته باشند.

نائب رئیس اتحادیه مشاورین املاک کرج ادامه داد: به علت افزایش شدید هزینه اجاره مسکن، ما امسال با سرریز بیشتر ساکنین کرج به شهرهای اقماری هستیم، از طرف دیگر برخی از ساکنین پایتخت هم به کرج مهاجرت می‌کنند و این تقاضا را برای مسکن در کرج بالا برده و در افزایش قیمت موثر است. کردلو در خصوص قانون مالیات بر واحدهای خالی هم گفت: این موضوعی است که ما هم به دنبال آن هستیم و انتظار داریم اجرایی شود البته شرط مالیات گرفتن از چنین واحدهایی این است که واحد مورد نظر یک سال خالی مانده باشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 6410 نفر افزایش یافتشمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان با شناسایی 46 مورد جدید به 6410 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مرد آمریکایی یک پدر و دختر را به دلیل شکایت از سگش به قتل رساندقاتل با دو کلت کمری وارد خانه مقتول شده و با تیراندازی به سوی اعضای خانواده هانسمن، الکساندر پدر خانواده و دختر ۱۱ ساله او را به قتل رساند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مقام‌های ایالات متحده نسبت به استفاده از اپلیکیشن چینی «تیک تاک» به آمریکایی‌ها هشدار می‌دهندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تذکر به استفاده از ماسک به قیمت جان راننده فرانسوی اتوبوس تمام شددادستانی فرانسه همچنین اعلام کرد که علاوه بر دو متهم اصلی، سه نفر دیگر نیز در این رابطه متهم شده‌اند؛ دو نفر به دلیل کمک نکردن به شخص در معرض خطر و نفر سوم برای تلاش در مخفی کردن مظنون به حمله، متهم شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خواندن سرود معترضان دموکراسی‌خواه در مدارس هنگ‌کنگ ممنوع شد؛ افزایش نگرانی‌ها نسبت به کاهش آزادی‌هاصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بستن کلوپ‌های شبانه در توکیو درپی افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونامقامات توکیو همچنین اعلام کردند که برای ممانعت از تحمیل ضررهای مالی بیشتر به مالکان این کلوپ‌های شبانه، به آنها کمک مالی می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »