افزایش شمار مبتلایان به کرونا در ایران به بیش از 141 هزار نفر

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

آمار رسمی کرونا در ایران؛ 7564 فوتی و 141 هزار و 591 مبتلا

ایران اخبار, ایران سرفصلها

27.05.2020کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت ایران گفت: طی یک روز گذشته و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 2 هزار و 80 بیمار جدید مبتلا به کووید-19 شناسایی شدند و تعداد کل مبتلایان به 141 هزار و 591 مورد رسید.

وی با بیان اینکه 412 نفر از بیماران جدید در بیمارستان بستری شده اند، ادامه داد: هزار و 668 مورد دیگر از افراد در تماس با مبتلایان بودند که شناسایی شدند. سخنگوی وزارت بهداشت ایران تعداد افراد جان‌باخته در یک روز گذشته را 56 نفر اعلام کرد و گفت: مجموع جان باختگان این بیماری به 7 هزار و 564 نفر رسید. جهانپور همچنین گفت: خوشبختانه تا کنون 111 هزار و 176 نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند. 2 هزار و 551 بیمار در شرایط وخیم قرار دارند.

براساس اعلام وزارت بهداشت ایران تا کنون 856 هزار و 546 آزمایش تشخیص ویروس کرونا در این کشور انجام شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«مصونیت مضاعف»؛ افزایش امیدواری‌ها در فرانسه به پایان همه‌گیری کرونافرضیه وجود «مصونیت مضاعف» در برابر ویروس جدید کرونا پیش از این از سوی دانشمندان آمریکایی در مقاله‌ای در نشریه علمی «سل» مطرح شده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش‌های گسترده به بریده شدن سر دختری با داس توسط پدرش در ایرانشهیندخت ملاوردی معاون سابق روحانی در حوزه خانواده و بسیاری از کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی به بریده شدن سر دختری با داس توسط پدرش و قوانین ایران درباره قتل فرزند به دست پدر واکنش نشان دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کنایه کیانوش عیاری به قتل دختر جوان: این اتفاقات در ایران رخ نمی‌دهد!این باید بره خایه های رهبر عزیزش را بماله.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سفر هیأت عالیرتبه ایران به کابل برای بررسی حادثه 'به رودخانه انداختن مهاجران افغان'هیأت ایرانی برای بررسی ادعای به رودخانه انداختن مسافران افغان توسط مرزبانان ایرانی امروز وارد افغانستان شد. وزارت خارجه افغانستان گفته که جزئیات سفر هیأت بعدا اعلام خواهد شد. قبلا این وزارت اعلام کرده بود که ریاست این هیأت را محسن بهاروند، معاون حقوقی وزارت خارجه ایران به عهده خواهد داشت. چطور زمان کرونا اولین کشوری بودن مرزهارو یکطرفه بستن ، یا زمان فرار از کابل به ایران کسی نمی‌گفت کرونا داریم عجب😊
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ذرت‌های آلوده وارداتی به ایران 'تبدیل به الکل می‌شوند'حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در دستوری که ستاد مقابله با کرونا آن را اعلام کرده، خواستار تبدیل بخشی از ذرت‌های آلوده وارداتی به الکل شده است. او مصارف این الکل را'رفع بخشی از مشکلات بهداشتی' اعلام کرده است. این ذرت‌ها آلوده به سم آفلاتوکسین هستند. آقای روحانی، تابستان پارسال گفته بود 'اگر این محموله مرجوع نشود، باید امحا شود.' ذرت کپک زده ( کپک سبز حاوی مخمر الکل است! و کپک سیاه سمی است!!) ویسکی تولید کنند و به قاره آمریکا صادر کنند!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سفیر آمریکا در طرابلس:‌ برخی قدرت‌ها با توسل به تروریسم‌ در پی تغییر نظام لیبی هستندسفیر آمریکا در طرابلس تصریح کرد برخی قدرت‌ها با استفاده از اسلحه و تروریسم در پی تغییر نظام لیبی هستند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »