افزایش شمار مبتلایان به کرونا در مراکش، قطر و لبنان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شمار مبتلایان به کرونا در قطر به 16 هزار و 191 نفر در مراکش به 5000 نفر و در لبنان به 740 تن افزایش یافت.

وزارت بهداشت قطر طی بیانیه‌ای اعلام کرد: 640 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا «کووید- 19» در کشور مشاهده شده و شمار مبتلایان به 16 هزار 191 نفر افزایش یافت.همچنین وزارت بهداشت مراکش اعلام کرد: با شناسایی 3 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا شمار مبتلایان به 5000 هزار نفر افزایش یافته، 177 نفر جان خود را از دست داده و 1565 بیمار هم بهبود یافته‌اند.

بنا به اعلام وزارت بهداشت لبنان 3 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا ثبت شده و شمار مبتلایان به 740 نفر افزایش یافت. تاکنون 25 نفر بر اثر کرونا فوت کرده و 205 بیمار هم بهبود یافته‌اند. گفتنی است ویروس جدید کرونا «کووید-19» برای نخستین بار در دسامبر 2019 در شهر ووهان چین مشاهده و طی مدت کوتاهی با شیوع در حدود 210 کشور به یک بیماری «همه‌گیر جهانی» تبدیل شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان ویروس کرونا در جهان از ۳ و نیم میلیون نفر عبور کردبرغم کاهش میزان ابتلا و مرگ ناشی از شیوع این ویروس مرموز در مقایسه با نقطه اوج انتشار آن در ماه گذشته میلادی، حدود ۲۵۰ هزار نفر در سراسر جهان تاکنون بر اثر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ جان باخته‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در ایران به کمتر از ۵۰ نفر رسیدکرونا؛ مساجد و مدارس ایران باز می‌شوند، سرایت ویروس در افغانستان افزایش می‌یابد و در تاجیکستان پرشتاب می‌شود منظور؟!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بحران جهانی کرونا| بیشترین شمار روزانه ابتلا و مرگ بر اثر کرونا در افغانستان گزارش شد🔺بحران جهانی کرونا| بیشترین شمار روزانه ابتلا و مرگ بر اثر کرونا در افغانستان گزارش شد ⚡️افغانستان بیشترین شمار ابتلای روزانه به کرونا و مرگ را گزارش داد که بر این اساس ۲۳۵ مورد جدید طی ۲۴ساعت گذشته شناسایی شدند و در این مدت ۱۲ بیمار جانباختند. دروغ است حقیقت ندارد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

احتمال افزایش کرایه حمل و نقل عمومی از خرداد درصورت کنترل کرونافرمانداری تهران: *با کنترل شیوع کرونا احتمال اعمال افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی وجود دارد *افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها احتمالا از واخر اردیبهشت و یا اوایل خرداد اعمال خواهد شد *برای نرخ کرایه تاکسی‌ها بصورت میانگین افزایش ۲۳ درصدی مصوب شده بود چی به درآمد مردم اضاف سده است؟ کدام پول ارزش پیدا کرده است؟ مگر در جیب مردم چیز دیگری مانده است که به آن چشم دوختید؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کولر و درهای بسته، از دلایل احتمالی افزایش موارد کرونا در استان‌های جنوبیرئیس اداره مواد غذایی و فوکال پوینت برنامه کووید- ۱۹ وزارت بهداشت گفت: احتمالا در مناطق گرمسیر مانند استان‌های جنوب کشور، اتاق‌های در بسته و روشن بودن کولر بدون تهویه طبیعی می‌تواند یکی از عوامل افزایش ابتلا به کرونا باشد بنابراین باید هنگام روشن بودن کولر، در و پنجره اتاق باز باشد تا ماندگاری هوا در اتاق و سالن‌ها کاهش یابد. با این ایده های مسخره فقط باعث افزابش مصرف برق وقطعی گستره اون تو کشور می شید لامصبا یک کم عقل داشته باشید با گرمای جنوب آشنایی دارید؟؟که داستان سرایی میکنید؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در ایران به کمتر از ۵۰ نفر رسیدکرونا؛ مساجد و مدارس ایران باز می‌شوند، سرایت ویروس در افغانستان افزایش می‌یابد و در تاجیکستان پرشتاب می‌شود منظور؟!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »