افزایش شمار مبتلایان به کرونا در مراکش، قطر و لبنان

04/05/2020 04:13:00 ب.ظ

کرونا, مراکش

افزایش شمار مبتلایان به کرونا در مراکش ، قطر و لبنان

04.05.2020استانبول/ خبرگزاری آناتولیوزارت بهداشت قطر طی بیانیه‌ای اعلام کرد: 640 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا «کووید- 19» در کشور مشاهده شده و شمار مبتلایان به 16 هزار 191 نفر افزایش یافت.بر این اساس تاکنون 12 نفر بر اثر کرونا فوت کرده و 1810 بیمار هم بهبود یافته‌اند.

همچنین وزارت بهداشت مراکش اعلام کرد: با شناسایی 3 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا شمار مبتلایان به 5000 هزار نفر افزایش یافته، 177 نفر جان خود را از دست داده و 1565 بیمار هم بهبود یافته‌اند.بنا به اعلام وزارت بهداشت لبنان 3 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا ثبت شده و شمار مبتلایان به 740 نفر افزایش یافت. تاکنون 25 نفر بر اثر کرونا فوت کرده و 205 بیمار هم بهبود یافته‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

شمار مبتلایان ویروس کرونا در جهان از ۳ و نیم میلیون نفر عبور کردبرغم کاهش میزان ابتلا و مرگ ناشی از شیوع این ویروس مرموز در مقایسه با نقطه اوج انتشار آن در ماه گذشته میلادی، حدود ۲۵۰ هزار نفر در سراسر جهان تاکنون بر اثر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ جان باخته‌اند.

شمار قربانیان کرونا در ایران به کمتر از ۵۰ نفر رسید کرونا ؛ مساجد و مدارس ایران باز می‌شوند، سرایت ویروس در افغانستان افزایش می‌یابد و در تاجیکستان پرشتاب می‌شود منظور؟!

بحران جهانی کرونا| بیشترین شمار روزانه ابتلا و مرگ بر اثر کرونا در افغانستان گزارش شد🔺بحران جهانی کرونا | بیشترین شمار روزانه ابتلا و مرگ بر اثر کرونا در افغانستان گزارش شد ⚡️افغانستان بیشترین شمار ابتلای روزانه به کرونا و مرگ را گزارش داد که بر این اساس ۲۳۵ مورد جدید طی ۲۴ساعت گذشته شناسایی شدند و در این مدت ۱۲ بیمار جانباختند. دروغ است حقیقت ندارد

احتمال افزایش کرایه حمل و نقل عمومی از خرداد درصورت کنترل کرونافرمانداری تهران: *با کنترل شیوع کرونا احتمال اعمال افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی وجود دارد *افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها احتمالا از واخر اردیبهشت و یا اوایل خرداد اعمال خواهد شد *برای نرخ کرایه تاکسی‌ها بصورت میانگین افزایش ۲۳ درصدی مصوب شده بود چی به درآمد مردم اضاف سده است؟ کدام پول ارزش پیدا کرده است؟ مگر در جیب مردم چیز دیگری مانده است که به آن چشم دوختید؟

کولر و درهای بسته، از دلایل احتمالی افزایش موارد کرونا در استان‌های جنوبیرئیس اداره مواد غذایی و فوکال پوینت برنامه کووید- ۱۹ وزارت بهداشت گفت: احتمالا در مناطق گرمسیر مانند استان‌های جنوب کشور، اتاق‌های در بسته و روشن بودن کولر بدون تهویه طبیعی می‌تواند یکی از عوامل افزایش ابتلا به کرونا باشد بنابراین باید هنگام روشن بودن کولر، در و پنجره اتاق باز باشد تا ماندگاری هوا در اتاق و سالن‌ها کاهش یابد. با این ایده های مسخره فقط باعث افزابش مصرف برق وقطعی گستره اون تو کشور می شید لامصبا یک کم عقل داشته باشید با گرمای جنوب آشنایی دارید؟؟که داستان سرایی میکنید؟

شمار قربانیان کرونا در ایران به کمتر از ۵۰ نفر رسید کرونا ؛ مساجد و مدارس ایران باز می‌شوند، سرایت ویروس در افغانستان افزایش می‌یابد و در تاجیکستان پرشتاب می‌شود منظور؟!

شمار مبتلایان به کرونا در قطر به 16 هزار و 191 نفر در مراکش به 5000 نفر و در لبنان به 740 تن افزایش یافت.در این میان آمریکای شمالی و کشورهای اروپایی طی روزهای اخیر بیشترین موارد تازه ابتلا به ویروس را به خود اختصاص داده اند و شمار مبتلایان به ویروس همچنین به نسبتی کوچک‌تر در آمریکای لاتین،‌ آفریقا و روسیه رو به افزایش است.Aa مطابق تازه‌ترین آمار منتشر شده از سوی وزارت بهداشت کشورهای جهان، با وجود ادامه کاهش شتاب شیوع ویروس در بسیاری نقاط اروپای غربی و آسیا، روسیه، ترکیه و برزیل در حال بدل شدن به کانون‌های جدید سرایت این ویروس در اروپای شرقی و آمریکای جنوبی هستند.نظرات بیشتر اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۹ یک فعال شبکه‌های اجتماعی و همسرش در مجموع به ۱۶ سال زندان، شلاق، و جریمه نقدی محکوم شدند احمد معین شیرازی، ورزشکار و فعال اینستاگرامی، اعلام کرد که او و همسرش، شبنم شاهرخی، از سوی دادگاه انقلاب در مجموع به بیش از ۱۶ سال زندان، ۷۴ ضربه شلاق، سال کار اجباری و جریمه نقدی محکوم شده اند.

04.05. این میزان ابتلا به ویروس بر اساس گزارش تازه سازمان جهانی بهداشت با حدود ۳ تا ۵ میلیون بیماری شدید ناشی از سرماخوردگی و آنفولانزای فصلی درحال رقابت است.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت قطر طی بیانیه‌ای اعلام کرد: 640 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا «کووید- 19» در کشور مشاهده شده و شمار مبتلایان به 16 هزار 191 نفر افزایش یافت.۵ میلیون نفر در سراسر جهان به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شده اند. بر این اساس تاکنون 12 نفر بر اثر کرونا فوت کرده و 1810 بیمار هم بهبود یافته‌اند. شمار موارد مرگ و میر بیماری همه‌گیر ناشی از ابتلا به ویروس کرونا موسوم به کووید ۱۹ هم اکنون به ۲۴۵ هزار و ۹۹۲ نفر رسیده ست. همچنین وزارت بهداشت مراکش اعلام کرد: با شناسایی 3 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا شمار مبتلایان به 5000 هزار نفر افزایش یافته، 177 نفر جان خود را از دست داده و 1565 بیمار هم بهبود یافته‌اند. خانم شاهرخی فعالیت کمتری در اینستاگرام دارد؛ اما او نیز از سوی دادگاه محکوم شده است.

بنا به اعلام وزارت بهداشت لبنان 3 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا ثبت شده و شمار مبتلایان به 740 نفر افزایش یافت.. همچنین با ابتلای ۹۷۶ بیمار جدید به ویروس کرونا مجموع شمار مبتلایان بیماری کووید-۱۹ در ایران به ۹۷ هزار و ۴۲۴ نفر افزایش یافت که از این میان تاکنون ۷۸ هزار و ۴۲۲ نفر بهبود یافته و ۲ هزار و ۶۹۰ تن نیز در وضعیت شدید بیماری کووید-۱۹ تحت مراقبت ویژه قرار دارند. تاکنون 25 نفر بر اثر کرونا فوت کرده و 205 بیمار هم بهبود یافته‌اند. گفتنی است ویروس جدید کرونا «کووید-19» برای نخستین بار در دسامبر 2019 در شهر ووهان چین مشاهده و طی مدت کوتاهی با شیوع در حدود 210 کشور به یک بیماری «همه‌گیر جهانی» تبدیل شد. . آقای روحانی همچنین گفت که بازگشایی مدارس در مناطق سفید با حفظ پروتکل‌های بهداشتی از ۲۷ اردیبهشت انجام خواهد شد.