افزایش ۳۰۰ درصدی کرونا در مشهد و مسافرانی که همچنان سفر می‌کنند/ پروازهای عراق و قطر به مشهد برقرار شد/تذکر و پلمپ ۲ هتل، ۱۸۳ خانه مسافر و ۱۹ دفتر خدمات مسافرتی/ پذیرش مسافر در زائرسراهای دولتی ممنوع است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 56 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ایلنا پیگیری کرد؛ افزایش ۳۰۰ درصدی کرونا در مشهد و مسافرانی که همچنان سفر می‌کنند/ پروازهای عراق و قطر به مشهد برقرار شد/تذکر و پلمپ ۲ هتل، ۱۸۳ خانه مسافر و ۱۹ دفتر خدمات مسافرتی/ پذیرش مسافر در زائرسراهای دولتی ممنوع است

به گزارش خبرنگار ایلنا، در شرایط کنونی و روزها و ماه‌های کرونایی که پشت سر می‌گذاریم، شمار مرگ و میرها افزایش یافته و یکی از توصیه‌های اصلی وزارت بهداشت به حداقل رساندن سفرها تا اطلاع ثانوی، از جمله سفر به شهرهای زیارتی به ویژه شهر مشهد است. با این وجوددر مورد میزان سفرها به مهشد عنوان کرده است: طبق آخرین آمار ۳۷ درصد شاهد ورود به حوزه استان بودیم. در این استان ۱۹ شهر قرمز، همچنین ۶ شهر نارنجی، دو شهر زرد و چهار شهر سفید داریم.

او ادامه داد: با وجود آن که فعالیت واحدهای اقامتی و هتل‌ها با چنین درصد پایینی از اشغال اتاق‌ها توجیه اقتصادی برایشان ندارد اما تصور بر آن بود که می‌توانند در تابستان و با حضور مسافران خسارت‌های وارده را جبران کنند که با توجه به وضعیت پیش آمده و شیوع ویروس کرونا و قرمز اعلام شدن مشهد امید چندانی به حضور مسافران نیست.

معاون گردشگری استان خراسان رضوی در ادامه به آمار نظارت‌های انجام شده، اخطارها و تذکر‌هایی که تاکنون به مراکز اقامتی و تاسیسات گردشگری استان داده شده اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال تا ۲۵ تیرماه ۱۳۹۹ و نظارت‌های متعددی انجام شد که در نهایت منجر به ارائه تذکر به ۲ هتل، ۱۸۳ خانه مسافر و ۴ دفتر خدمات مسافرتی شده است که از این میان ۱۱۹ خانه مسافرو ۱۱ دفتر مسافرتی اخطار دریافت کردند. همچنین این اخطارها و تذکرها منجر به پلمپ ۱۹ دفتر خدمات مسافرتی شد.

بیدخوری در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط فعلی مشهد و استان خراسان رضوی و قرمز بودن این استان به لحاظ شیوع ویروس کرونا و تاکیداتی که بر عدم سفر به این استان وجود دارد آیا قرار است تمهیداتی در خصوص محدود کردن تردد و سفر به این استان یا فعالیت مراکز اقامتی اندیشیده شود گفت: دغدغه ما تاسیسات گردشگری نیستند. با توجه به آن که

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا دوباره در ایران؛ وخامت وضع در همه استان‌ها، تهران در وضعیت هشدار - BBC News فارسیمعاون وزیر بهداشت ایران می‌گوید تهران منبع پخش ویروس کرونا به بقیه کشور است و تقریباً کل کشور در وضعیت قرمز قرار گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در مصر و یمن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع بریتانیا: توان‌مان برای مقابله با تهدیدات روسیه و چین در فضا را افزایش می‌دهیم🔺وزیر دفاع بریتانیا: توان‌مان برای مقابله با تهدیدات روسیه و چین در فضا را افزایش می‌دهیم ⚡️وزیر دفاع بریتانیا از تلاش آن کشور برای بالا بردن توان مقابله با تهدیدات روسیه و چین در فضا، به عنوان بخشی از سیاست دفاعی و امنیتی بریتانیا، خبر داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

همه‌گیری کرونا حس ناامیدی عمیق جوانان عرب در مناطق جنگ‌زده را افزایش داده است🔺همه‌گیری کرونا حس ناامیدی عمیق جوانان عرب در مناطق جنگ‌زده را افزایش داده است ⚡️سماء الدیوانی ۲۴ ساله و اثیر عاصم ۲۶ ساله عاشق و معشوق دوران دانشگاه، آرزوهای بزرگی در سر داشتند. سماء قرار بود برای ادامه تحصیل در رشته داروسازی به بریتانیا برود
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بیشترین افزایش قیمت در کدام کالاهاست؟بیشترین افزایش قیمت در کدام کالاهاست؟ وضعیت تغییر قیمت کالا و خدمات مصرفی خانوارها از این حکایت دارد که بیشترین افزایش هزینه نسبت به پارسال در حوزه حمل و نقل اتفاق افتاده است، اما در مقایسه با خردادماه امسال این گروه گوشت‌ها است که بیشترین رشد را دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توسعه سی.ان.جی با افزایش ۲۵ درصدی جایگاه‌ها در دولت تدبیر و امیدتهران – ایرنا - توسعه صنعت سی.ان.جی در دولت تدبیر و امید رونق گرفت تا انجا که در ۷ سال گذشته، ۴۸۴ جایگاه سی.ان.جی جدید ساخته شده و گازسوز کردن رایگان یک میلیون و ۴۶۰ هزار خودروی عمومی نیز کلید خورده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »