اعلام آمادگی چین برای تقویت همکاری با ایران در مبارزه با ویروس کرونا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعلام آمادگی چین برای تقویت همکاری با ایران در مبارزه با ویروس کرونا وزیر امورخارجه چین در گفت‌وگوی تلفنی خود با محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه ایران از آمادگی پکن برای گسترش همکاری‌های خود با تهران برای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری شینهوا، وانگ یی وزیر امورخارجه چین در گفت‌وگوی تلفنی خود با محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه ایران از آمادگی پکن برای گسترش همکاری‌های خود با تهران برای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

وی در این گفت‌وگوی تلفنی خاطرنشان کرد: چین آماده تقویت همکاری با ایران برای مقابله با این اپیدمی است و به بکارگیری تمام ظرفیت خود برای کمک به این کشور ادامه خواهد داد. وانگ یی در ادامه اظهار داشت: همکاری میان دو کشور تقویت خواهد شد و شراکت جامع راهبردی ایران و چین در مبارزه با اپیدمی ویروس کرونا رشد خواهد داشت.

رئیس دستگاه دیپلماسی چین همچنین تصریح کرد: ویروس کرونا دشمن مشترک بشریت است و چین به عنوان کشوری که اولین گزارش دهنده شیوع آن بود، اطلاعات را به اشتراک گذاشته و همکاری با جامعه بین الملل را به شکلی باز و شفاف انجام داده است به علاوه کمک های مهمی در مبارزه جهانی علیه این اپیدمی داشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دکتر ظریف: ووهان جایوو ، ایران را بد جوری گایوو!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قدردانی ظریف از چین برای کمک به مقابله با کروناقدردانی ظریف از چین برای کمک به مقابله با کرونا وزیر امورخارجه ایران در پیامی توئیتری به زبان چینی از کمک‌های پکن به ایران برای مقابله با شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد. خاک برسر حقیرت کنند.با این دم تکان دادند.حقارت زمان قاجار .روحت شادرضاشاه. به خاطر دشمنی احمقانه با آمریکا افتادن توی چاه چین
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمایت سازمان ملل از کشورهای آفریقایی برای مقابله با کروناسخنگوی برنامه جهانی غذا سازمان ملل طی نشست خبری از ارسال بزرگترین محموله کمک‌های پزشکی به کشورهای آفریقایی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شرایط کالیفرنیا برای کاستن از تدابیر مقابله با اپیدمیفرماندار کالیفرنیا شش معیاری که هدایت کننده تصمیم این ایالت در زمینه تسهیل تدابیر مقابله با اپیدمی ویروس کرونا خواهد بود را تشریح کرده است. از سوی دیگر رئیس جمهور آمریکا که بر سر زمان پایان مقررات مربوط به مهار اپیدمی درگیر جدالی لفظی با فرمانداران بوده، با لحن ملایمی در این مورد صحبت کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اختصاص یک پنجم حقوق اردیبهشت نمایندگان برای مقابله با کرونااختصاص یک پنجم حقوق اردیبهشت نمایندگان برای مقابله با کرونا نمایندگان مجلس شورای اسلامی یک پنجم حقوق اردیبهشت ماه خود را برای مقابله با کرونا تخصیص دادند. خجالت با چند درصد؟🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 جای رئیس جمهور و اعضای کابینه در این حرکت سمبلیک خالی است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فعالیت‌های وزارت خارجه ترکیه برای مقابله با کرونا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مبارزه با کرونا و رابطه مستقیم آن با شفافیت در اطلاع رسانیساخت واکسن کرونا دست کم ماه ها زمان می برد و در این فاصله دانشمندان تنها برپایه اعداد و ارقام صحیح مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا می تواند تحقیقات خود را پیش ببرند. در همین جهت دموکراسی و اطلاع رسانی شفاف بیش از پیش اهمیت یافته است. کاملاً درسته. ترامپ از طریق سرویس های اطلاعاتی ایالات متحده ، از ژانویه نسبت به کروناویروس اطلاع داشت ولی آن را hoax (فریب) رقبای انتخاباتی ش!! نامید و هزاران آمریکایی را به کشتن داد. شفافیت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »