اعتراضات علیه «استرداد متهمان به چین» به حومه هنگ‌کنگ کشیده شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برگزار کنندگان تظاهرات می گویند ۱۱۵ هزار نفر در تظاهرات روز یکشنبه شرکت داشتند اما پلیس این رقم را ۲۸ هزار نفر برآورد کرده است.

هفته‌هاست که اعتراضات خیابانی در هنگ‌کنگ ادامه دارد. معترضان از آن هراس دارند که تسلط چین بر این مستعمره سابق بریتانیا، آزادی‌های موجود در هنگ‌کنگ را محدود کند.

پلیس در جریان این اعتراضات با باتوم و دیگر ابزارهای در اختیار خود با معترضان برخورد کرد، معترضانی که از موانع فلزی و دیگر اشیاء برای مسدود کردن خیابان‌ها استفاده می کردند. کری لم مدیر اجرایی هنگ‌کنگ گفته است که لایحه استرداد «مرده» است اما مخالفان می گویند که آنها جز به بازپس‌گیری رسمی آن رضایت نخواهند داد. معترضان در اعتراضات روز یکشنبه خطاب به کری لم شعار می دادند: «کری لم برو به جهنم.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتهام جدید دادستانی به میلیاردر آمریکایی؛ جفری اسپین به «پرداخت پول به شاهدان» متهم شد🔺اتهام جدید دادستانی به میلیاردر آمریکایی؛ جفری اسپین به «پرداخت پول به شاهدان» متهم شد ⚡️دادستانی ایالات متحده جفری اپستین، میلیارد آمریکایی را که پیشتر به قاچاق جنسی متهم شده را به پرداخت پول به شاهدان احتمالی نیز متهم کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمار قربانیان بارش شدید «مانسون» در نپال به ۳۰ نفر افزایش یافتطوفان و بارش‌های شدید موسمی جمعه شب در نپال، و به دنبال آن وقوع سیلاب و رانش زمین، جان دست کم ۱۵ نفر را گرفته و ۱۲ نفر دیگر را زخمی کرده است. به گزارش رویترز، این پدیده که از آن با عنوان «مانسون» یا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش آمریکا به تحویل سامانه‌های اس-400 به ترکیهسرپرست وزارت دفاع آمریکا از گفتگو با وزیر دفاع ترکیه پیرامون موضوع سامانه‌های اس-400 ظرف چند ساعت آینده خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حباب سکه در حال تخلیه شدن است/ کاهش ۱۵۰ هزار تومانی سکه با وجود افزایش ۱۷ دلاری اونسدر حال حاضر قیمت هر قطعه سکه تمام با طرح جدید با کاهش ۱۵۰ هزار تومانی نسبت به هفته گذشته ۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دلال سرشناس آثار هنری در جهان به قاچاق ۱۴۳ میلیون دلار عتیقه متهم شد🔺دلال سرشناس آثار هنری در جهان به قاچاق ۱۴۳ میلیون دلار عتیقه متهم شد ⚡️دادستان ها در منهتن نیویورک می گویند سبهاش کاپور، دلال و قاچاقچی سرشناس آثار هنری در جهان، به اتفاق هفت نفر دیگر به قاچاق بیش از ۱۴۰ میلیون دلار عتیقه های سرقت شده متهم شده اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نمکی از وجود فساد ۵۰ هزار میلیارد تومانی در حوزه پزشکی خبر دادسخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به صحبت‌های وزیر بهداشت در جلسه امروز این فراکسیون گفت: طبق توضیحات وزیر بهداشت در حوزه پزشکی فساد ۵۰ هزار میلیارد تومانی وجود داشته است. ما نمی‌دانیم یک میلیارد دلار تجهیزات پزشکی کجا و چطور هزینه شده است. با وجود این وزارت بهداشت با همه توان در مقابل مافیا و فساد ایستاده و اجازه نمی‌دهد بیت‌المال به دست این افراد بیفتد. پس فساد دو جور است: زجر آور و غیر زجر آور!! هرجا سخن از اختلاس است نام مسئولین این مملکت میدرخشد جمهوری اسلامی مافیای دزد هاست رییس باند هم دون علی خامنه ایه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »