اعتراض, دانش آموزان, اپوزیسیون, میانمار, سیاست میانمار, کودتا

اعتراض, دانش آموزان

اعتراض دانش آموزان و معلمان به کودتای نظامی در میانمار

اعتراض دانش آموزان و معلمان به کودتای نظامی در میانمار

05/02/2021 09:01:00 ب.ظ

اعتراض دانش آموزان و معلمان به کودتا ی نظامی در میانمار

روز جمعه صدها نفر در شهر یانگون، بزگترین شهر میانمار بار دیگر به خیابان‌ها آمدند. در میان معترضان، شمار قابل توجهی دانش آموز، معلم و دانشجو نیز دیده می‌شدند.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

این دانشجویان به قتل عام مسلمانان میانمار چرا عتراض نمیکردن؟ معلومه حکومت چندساله سوچی بذردموکراسی رابارورکرده.آفرین.

سفارت آمریکا در میانمار به شهروندان آمریکایی در آن کشور هشدار داد در خانه بمانندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

تظاهرات ده‌ها هزار نفری در میانمار همزمان با اختلال در دسترسی به اینترنتانجمن حمایت از زندانیان سیاسی در میانمار اعلام کرده است که از زمان کودتا ی نظامیان تاکنون ۱۶۰ نفر بازداشت شده‌اند.

دست‌کم ۳۹ کشته در یکشنبۀ خونین میانمار؛ آتش‌سوزی در کارخانه‌های متعلق به چینی‌هاحوادث مرگبار روز یکشنبه باعث شد شمار کشته شدگان اعتراض ات یک ماه و نیم اخیر در میانمار به رقم ۱۲۶ نفر برسد. بنا بر اعلام یک انجمن مدافع حقوق زندانیان سیاسی، تا کنون بیش از ۲۱۵۰ نفر نیز توسط نظامیان وابسته به حکومت کودتا بازداشت شده‌اند.

تعداد کشته‌شدگان در اعتراضات ضد کودتا در میانمار به 581 نفر رسیدطی 24 ساعت گذشته 11 نفر دیگر در اعتراض ات میانمار علیه کودتا کشته شدند و شمار کل جان‌باختگان در این کشور به 581 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

تعداد کشته شدگان در اعتراضات علیه کودتا در میانمار به 759 نفر رسیدطی یک روز گذشته 3 نفر دیگر در میانمار در اعتراض ات ضد کودتا کشته شدند و شمار کشته شدگان به 759 تن افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی قوی قیریلسیله. بو پفیوزلار مسلمانلارین آهین چکیرلر