هنگ‌کنگ, چین, چین, قانون امنیتی هنگ کنگ

هنگ‌کنگ, چین

اعتراض مردم هنگ‌کنگ به قانون جدید در چین

اعتراض مردم #هنگ‌کنگ به قانون جدید در #چین

29/05/2020 07:09:00 ب.ظ

اعتراض مردم هنگ‌کنگ به قانون جدید در چین

مردم هنگ کنگ، نسبت به 'قانون امنیتی هنگ‌کنگ ' اعتراض کردند. - خبرگزاری آناتولی

29.05.2020هنگ‌کنگ/خبرگزاری آناتولیجمعی از مردم هنگ‌کنگ، نسبت به"قانون امنیتی هنگ کنگ" که دیروز در کنگره چین به تصویب رسید٬ تظاهرات اعتراضی برگزار کردند.تظاهر کنندگان با تجمع مقابل یک مرکز خرید٬ علیه قانون جدید چین شعار دادند.آن‌ها همچنین با حمل پارچه نوشته‌هایی که روی آن‌ها «هنگ‌کنگ آزاد» و «استقلال برای هنگ‌کنگ» نوشته شده٬ اعتراض خود را به این قانون نشان دادند.

نجات سگ‌ها در اندونزی از بازار تجارت گوشت سگ مراسم خاکسپاری شهردار پیشین سئول بصورت آنلاین برگزار خواهد شد هشدار بیل گیتس: واکسن کرونا «ناعادلانه و بین پول‌دارها توزیع نشود»

گفتنی است اجلاس سالانه کنگره ملی خلق و کنفرانس مشورت سیاسی خلق چین در پکن دیروز با حضور حدود 5000 نماینده به پایان رسید. در جلسه اختتامیه این اجلاس قانون امنیت ملی هنگ‌کنگ به رای‌گیری گذاشته شده و با 2878 رای موافق به تصویب کنگره رسید.بر اساس این قانون، دولت چین می‌تواند با استناد به مفاد آن هرگونه اقدام علیه امنیت ملی مانند براندازی، ترغیب به شورش و خیانت به وطن را ممنوع کند. قانون مذکور بدون کسب موافقت مجلس محلی هنگ‌کنگ به اجرا گذاشته خواهد شد.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

اعتراض به کشته شدن جورج فلوید سیاهپوست؛ خشونت‌ها همچنان ادامه دارداعتراض و خشم مخالفان قتل جورج فلوید، سیاهپوست آمریکایی، توسط یک مامور پلیس سفید پوست در ایالت مینه سوتا و کالیفرنیا ادامه یافت. “Very sad day”! Ok Mr. President

مردم فرانسه، آلمان و ایتالیا چقدر نگران بحران اقتصادی کرونا هستند؟نتایج نظرسنجی اختصاصی یورونیوز نشان می‌دهد که در میان شهروندان سه کشور فرانسه، آلمان و ایتالیا، فرانسوی‌ها کمترین نگرانی را از وقوع بحران اقتصادی در پی شیوع ویروس کرونا دارند. آلمان فقط به پول فکر میکنه ...سیاست ۴ساله اخیر آلمان پول را در اولویت قرار داده .حمایت پناهنده گان ،کم نکردن مالیاتها ،بالا بودن قیمت بنزین با وجود رکود نفت ،فروش زمین به خارجیان، حمایت ایران و هسته ای و در آخر در مقوله کرونا با تاخیر در تعطیل مکانهای عمومی مردم قتل عام شدند

تورم بصورت دستوری کاهش نمی‌یابد/ رابطه بانک مرکزی و دولت را بازتعریف می‌کنیم/ مردم از شر تورم مزمن خلاص می‌شوندهمتی: تورم بصورت دستوری کاهش نمی‌یابد/ رابطه بانک مرکزی و دولت را بازتعریف می‌کنیم/ مردم از شر تورم مزمن خلاص می‌شوند

باید مردم را برای زندگی فعال همراه و همزمان با مقابله با بیماری کرونا آموزش داد/ بازگشایی مساجد برای نماز جماعت با رعایت پروتکل‌های بهداشتیرئیس جمهور با تاکید بر اینکه گردش چرخ اقتصاد کشور با میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی ارتباط کاملی دارد، اظهارداشت: براساس گزارش‌هایی که از وضعیت شیوع بیماری در کشور و حتی دنیا داده می‌شود، همه باید نسبت به زندگی با این ویروس آماده باشند و سبک زندگی را به نوعی برای مقابله دائمی با این بیماری تعریف کنیم.

چین: در صورت مداخله آمریکا به هنگ‌کنگ واکنش ‌تند نشان می‌دهیمچین منیم داشاغیمی یدی،ساری استوراخ

مرد همراه رومینا پیش از بازداشت: پدرش بارها مرگ موش داده بود که او بخوردمرد همراه رومینا پیش از بازداشت: پدرش به او مرگ موش داده بود که خودش بخورد رومینا_اشرفی قتل_ناموسی جزئیات بیشتر🔽 یه مشت عقده ای فمنیست که که تنها دردشون اینکه چرا یه دختر ۱۴ ساله می تونه معشوقه یه پسر ۳۰ ساله بشه باعث بازداشت این جوان شدن. درد ما ایرانیا اینه که، بی غیرتی رو غیرت میدونیم و از اون بدتر ، بهش افتخار هم می‌کنیم. دم از فرهنگ ۲۵۰۰ ساله میزنیم و غافل از بی فرهنگیمون هستیم. بیشتر از ۴۰ ساله که از دست رژیم ناله می‌کنیم ولی از ترس جونمون تو خونه نشستیم و به جنایات رژیم نگاه می‌کنیم. از ماست که بر ماست.... Not only covid is dangerous but also HIV.