اعتراضات در ایران؛ 40 نفر در یزد دستگیر شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعتراضات در ایران؛ 40 نفر در یزد دستگیر شدند بنزین

دادستان عمومی و انقلاب یزد ایران از دستگیری 40 نفر در تجمعات مردمی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین در این شهر خبر داد.محمد حدادزاده، دادستان عمومی و انقلاب یزد ایران در خصوص اعتراضات اخیر در این شهر با بیان اینکه"اغلب این اجتماعات آرام و مسالمت آمیز بوده و مشکل خاصی وجود نداشت"، گفت که در این اجتماعات 40 نفر دستگیر شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری"مهر"، حدادزاده با تاکید بر اینکه اگر اعتراضی وجود دارد باید در فضای آرام و مسالمت آمیز مطرح شود، افزود: با هر گونه اغتشاش که منجر به تخریب اموال مردم شود یا رفتار‌ها و اقدامات هنجارشکنانه برخورد قانونی انجام خواهد شد. وی مدعی شد: در چند نقطه از شهر عده‌ای فرصت طلب و معاند به جمع مردم پیوستند و با انجام اقدامات هنجارشکنانه، اهداف دیگری را دنبال می‌کردند. این افراد اقدام به تخریب اموال عمومی کردند و در مواردی نیز با پلیس درگیر شدند که حتی این درگیری به مصدومیت پلیس انجامید.

گفتنی است در تجمعات اخیر مردم ایران در اعتراض به افزایش سه برابری قیمت بنزین در این کشور تعدادی کشته شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دست‌کم پنج نفر در اعتراض‌ها به گرانی بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند🔴 خبر فوری | دست‌کم پنج نفر در اعتراض‌ها به گرانی_بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند صدای آمریکا از ویدئوها و تصاویری که دریافت کرده می‌تواند کشته شدن دست‌کم پنج نفر از معترضان در شهرهای ایران را با تیراندازی ماموران تائید کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دست‌کم هفت نفر در اعتراض‌ها به گرانی بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند🔺دست‌کم هفت نفر در اعتراض‌ها به گراني_بنزين در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند ⚡️گزارش‌های ارسالی به صدای آمریکا و دیگر رسانه ها تائید می‌کند که تا روز دوم اعتراض‌های گسترده به گرانی ناگهانی بنزین توسط دولت ایران، دست‌کم هفت نفر کشته شده اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت ۴۰ نفر در یزد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

در «جمعه پایداری» تظاهر کنندگان عراقی : تا 40 سال دیگر هم در میدان‌ها می‌مانیمانتظار می رود عراق امروز شاهد تظاهراتی بسیار گسترده در «جمعه پایداری» باشد، معترضان حاضر در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزیناختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزین در گفتگو با امیر رشیدی؛ پژوهشگر دسترسی به اینترنت در کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران از نیویورک.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بیست و چهار نفر بر اثربرخورد صاعقه در ایالت سند پاکستان جان باختندبر اثر برخورد صاعقه در ایالت سند پاکستان 24 نفر جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »