اظهارات بورسی برخی از کاندیداها ضد بازار است/ برخی از نامزدها هنوز فهم دستوری از بورس دارند/ با استقرار هر دولتی بازار وارد فاز آرامش می‌شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عضو شورای عالی بورس در گفت‌وگو با ایلنا: اظهارات بورسی برخی از کاندیداها ضد بازار است/ برخی از نامزدها هنوز فهم دستوری از بورس دارند/ با استقرار هر دولتی بازار وارد فاز آرامش می‌شود

سعید اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره اثرپذیری بازار سرمایه از کاهش نرخ سود بین بانکی به 18.4 درصد اظهار داشت: موضوع نرخ سود بانکی حتما به بازار سرمایه ارتباط دارد و تغییرات آن می‌تواند آثاری در بازار سرمایه داشته‌باشد.

اسلامی تاکید کرد: به همین دلیل است که معتقدم امروز بازار از تصمیماتی از جنس اطمینان بخشی متاثر می‌شود. البته انتظار برای تعیین تکلیف مذاکرات وین و رقابت‌های انتخاباتی از عوامل بسیار اثرگذار در بازار سرمایه هستند. البته بسیاری از کارشناسان بر این باور هستند که کاهش نرخ بهره بانکی آنقدر که گفته می‌شود هم بر بازار سرمایه اثرگذار نیست و امروز بازار به سایر محورهای اقتصادی متکی است؛ اخباری مانند حذف کامل قیمت‌گذاری دستوری کالاها و محصولات شرکت‌های بورسی آثار روانی سریع‌تری خواهد داشت.

اسلامی تاکید کرد: اینکه برخی از کاندیداها اعلام می‌کنند شاخص بازار سرمایه را به یک عدد خاص می‌رسانم، نشان می‌دهد که فهم وی از بازار هنوز یک فهم دستوری است و هنوز فهم درستی از بازار ندارند. برای بنده تعجب آور است کسانی که مدت‌هاست خود را برای کاندیداتوری در انتخابات آماده می‌کنند، نمی‌توانند برنامه مشخصی در اقتصاد و بازار سرمایه بیان کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: بایدن از سر ترس تحریم‌های ایران را برداشته است | DW | 06.06.2021رئیس‌جمهور سابق آمریکا در همایش سالانه جمهوریخواهان، جو بایدن را به بزدلی در قبال ایران متهم کرد و دیپلماسی خارجی او را 'خجالت‌آور' خواند. ترامپ از چین نیز خواست برای انتشار ویروس کرونا ۱۰تریلیون دلار غرامت بدهد. رئیس جمهور سابق امریکا غلط کرد! دونالد ترامپ را نیز می توان یک 'بزدل نوکر صهیونیسم و صهیونیست های متجاوز' دانست باید گفت خجالت آور 'دیپلماسی خارجی و کلاهبرداری قرن' ترامپ احمق بوده است! بمیر مرتیکه دیّوس چین باید جوابگو باشد تا آدمها را نخورده .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا جان علی اکبر محتشمی‌پور، از بنیان‌گذاران حزب‌الله لبنان را گرفتبه جهنم کثافت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نشست گروه ۷؛ رهبران پیشین جهان از کشورهای ثروتمند خواستند فقرا را علیه کرونا واکسینه کنندصد رئیس جمهور، نخست وزیر و وزیر خارجه پیشین کشورهای مختلف از کشورهای ثروتمند گروه هفت (G7) خواستند تا با پرداخت هزینه واکسیناسیون جهانی ویروس کرونا، از جهش و بازگشت این ویروس جلوگیری کنند. از سران گروه 7 تقاضا دارم لایحه برقراری صلح جهانی رو برای رای گیری به صحن عمومی سازمان ملل ببرن ، دیگه دیوانه ای همچون ترامپ قدرت نداره تا مانع برقراری صلح جهانی شود. برقراری صلح جهانی و پایان جنگها باور من و خیلی از قلبهای خون چکان و نگران هست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا استفاده از داروی جدید و بحث برانگیز برای بیماران آلزایمری را تائید کرداداره غذا و داروی آمریکا در حالی مجوز استفاده از «آدوکانوماب» را صادر کرده که همزمان از شرکت داروسازی «بایوژن» خواسته است تا پژوهش علمی دیگری در مورد فواید این دارو انجام دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یونان درخواست پناهندگی که از طریق ترکیه انجام شود را نمی‌پذیردیونان از عدم پذیرش درخواست پناهندگی اتباع سوریه، افغانستان، پاکستان، بنگلادش و سومالی از ترکیه به دلیل آنکه «كشوری امن برای پناهندگان است» خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع ترکیه: از ابتدای سال جاری تاکنون 1212 تروریست از پای درآمده‌اندوزیر دفاع ترکیه: از ابتدای سال جاری تاکنون 1212 تروریست از پای درآمده‌اند آفرین به ارتش دلاور و کبیر ترکیه ❤️🇹🇷 بزنید این شلوارگشادهارو کتلت کنید یاشاسین
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »