اصابت چندین موشک به نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد/ المیادین: حمله به مقر ائتلاف آمریکایی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اصابت چندین موشک به نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد صدای چندین انفجار در نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد حدود ساعت سه و نیم بامداد به وقت محلی به گوش رسید که به پرواز درآمدن بالگردها در حریم هوایی منطقه را در پی داشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه سومریه نیوز، این منبع به خبرگزاری فرانسه گفت، چندین موشک به نزدیکی ساختمان سفارت آمریکا در بغداد شلیک شد.

به گفته این منبع، آژیرها در سرتاسر ساختمان سفارت واقع در منطقه به شدت محافظت شده الخضرا به صدا درآمدند. شبکه الحدث عربستان نیز در این باره گزارش داد، موشک‌های کاتیوشا به داخل ساختمان سفارت آمریکا اصابت نکردند. این سخنگو در توییتر نوشت:‌ ائتلاف اصابت موشکی نه چندان بزرگ به پایگاهی در عراق را که نیروها در آنجا بودند، تایید می‌کند.از سوی دیگر، یک منبع نظامی نیز تاکید کرد، حمله‌ موشکی دیگری مقر پشتیبانی لجستیک حشد شعبی در خیابان فلسطین در شرق بغداد را هدف قرار داد که هنوز مشخص نیست چه میزان خسارت مالی یا جانی به بار آورده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار 'فایرآی' نسبت به حملات احتمالی سایبری ایران به اهدافی در آلمان | DW | 14.02.2020بر اساس تحقیقات شرکت 'فایرآی'، آلمان می‌تواند هدف هکرهای مورد حمایت ایران، روسیه و چین قرار گیرد. این شرکت امنیت سایبری پیش‌تر نیز جمهوری اسلامی را به حمایت از حملات سایبری به شرکت‌هایی در خاورمیانه متهم کرده بود. مرگ بر جمهوری حرامزادگان اسلامی مرگ بر خامنه ایی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

یک گردشگر چینی در فرانسه به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان باختیک گردشگر چینی در فرانسه به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان باخت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سرنگونی جنگنده عربستان به دست حوثی‌ها و ادعای حمله به «شهروندان کنجکاو» یمنینیروهای ائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی خبر سقوط یک هواپیمای جنگی خود به دست حوثی‌ها در یمن را تأیید کردند. عربستان دشمن کنجکاویه اصولا...این رو هم عملا نشون داد فقط عربستان هم نیست...حکومت های خاورمیانه میانه ای با کنجکاوی ملت هاشون ندارن...! دمشون گرم👏👏🤜 داداش سقوط نکرده با موشک زدن.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مکزیکی‌ها در اعتراض به افزایش خشونت‌ها علیه زنان به خیابان‌ آمدندهفته گذشته، قتل خشونت‌بار «اینگرید اسکامیلا» یک زن جوان اهل شهر مکزیکو این کشور را در شوک فروبرد و نمادی شد برای اعتراض به افزایش زن‌کشی ها و خشونت‌های گوناگون علیه زنان
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله هوایی روسیه به ادلب 4 کشته به جا گذاشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برادر وزیر پیشین مصر به جرم دزدی آثار باستانی به ۳۰ سال زندان محکوم شدبیشتر از ۲۱ تُن شئ عتیقه از جنس طلا، ۱۵۱ مجسمه کوچک باستانی، ۵ نقاب صورت مومیایی، ۱۱ کوزه، ۳ قطعه سفالی مربوط به دوران اسلامی و یک تابوت قدیمی چوبی از جمله اشیاء ربوده شده هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »