اسرائیل فقط به یک نماینده مسلمان مجلس آمریکا اجازه ورود می‌دهد | DW | 16.08.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

وزارت کشور اسرائیل می‌گوید بر خلاف اعلام قبلی، یکی از دو نماینده دموکرات مجلس آمریکا اجازه دارد وارد این کشور شود. وزارت خارجه اسرائیل یک روز قبل با سفر این دو سیاستمدار آمریکایی مخالفت کرده بود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خبرگزاری آلمان روز جمعه ۱۶ اوت (۲۵ مرداد) به نقل از وزارت کشور اسرائیل اعلام کرد که رشیده طلیب، سیاستمدار آمریکایی فلسطینی‌تبار، اجازه دارد برای دیدار با بستگانش در کرانه باختری رود اردن به این کشور سفر کند.

اسرائیل علت مخالفت با سفر این دو سیاستمدار دموکرات آمریکا را پشتیبانی آنها از یک کارزار بین‌المللی عنوان کرد که با شعار بایکوت، خودداری از سرمایه‌گذاری و تحریم اسرائیل فعالیت می‌کنند. نانسی پلوسی، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان، تصمیم اسرائیل را"ناامید‌کننده" خوانده و از آن انتقاد کرده است. استنی هویر، رئیس اکثریت دموکرات در این مجلس نیز که به تازگی با هیئتی از نمایندگان دموکرات از اسرائیل بازدید کرده از تل‌آویو خواست در تصمیم خود در مورد دو همکارش تجدید نظر کند.

الهان عمر، عضو حزب دموکرات و نماینده سومالیایی‌تبار از ایالت مینه‌سوتا که اسرائیل با سفرش به این کشور مخالفت کرد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اسرائیل به یک نماینده مسلمان کنگره آمریکا اجازه داد به کرانه باختری سفر کنددولت اسرائیل اعلام کرد به رشیده طلیب، نماینده زن مسلمان کنگره آمریکا، اجازه خواهد داد از منطقه اشغال شده کرانه باختری رود اردن دیدن کند. به گزارش رویترز، آن‌گونه که وزیر کشور اسرائیل اعلام کرده، ای
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دو نماینده کنگره آمریکا از ورود به اسرائیل منع شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتقاد از تصمیم اسرائیل درباره دو نماینده مسلمان کنگره آمریکادولت اسرائیل تصمیم گرفت که به دو نماینده زن مسلمان کنگره آمریکا اجازه ورود به آن کشور را ندهد. اسرائیل پیشتر درخواست این دو نفر برای سفر را پذیرفته بود اما در بررسی مجدد تصمیم گرفت که اجازه ورود این دو به اسرائیل را صادر نکند. ممانعت از ورود این دو نماینده زن کنگره آمریکا واکنش‌های بسیاری را برانگیخته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل به دو عضو مسلمان کنگره آمریکا اجازه ورود به اسرائیل را نمی‌دهد؛ استقبال پرزیدنت ترامپ🔺اسرائیل به دو عضو مسلمان کنگره آمریکا اجازه ورود به اسرائیل را نمی‌دهد؛ استقبال پرزیدنت ترامپ ⚡️پیشتر، دونالد ترامپ روز پنجشنبه ۲۴ مرداد، در توئیتی گفته بود «اگر اسرائیل به قانونگذاران عمر و طلیب اجازه دیدار دهد، ضعف بزرگی از خود نشان داده است.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل ورود ۲ عضو مسلمان کنگره آمریکا را ممنوع کرداسرائیل روز پنجشنبه اعلام کرد که مانع از دیدار رسمی دو عضو مسلمان کنگره ایالات متحده که از دموکرات‌های حامی فلسطین به شمار می‌روند، از کرانه باختری و بیت المقدس شرقی خواهد شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسرائیل مشغول بررسی ممنوعیت ورود دو عضو کنگره آمریکا به این کشور استیک مقام رسمی اسرائیل گفته است که دولت این کشور مشغول بررسی ممنوعیت ورود دو عضو کنگره آمریکا به این کشور است. \r\n به گزارش رویترز، رشیده طالب و ایلهان عمر، دو عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا که چندین
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »