اسرائیل: عملیات نظامی در غزه احتمالا یک هفته ادامه خواهد یافت

15/05/1401 11:43 ق.ظ

ارتش اسرائیل اعلام کرد که عملیات نظامی علیه جهاد اسلامی در نوار غزه احتمالا یک هفته ادامه خواهد یافت. - خبرگزاری آناتولی

ارتش اسرائیل اعلام کرد که عملیات نظامی علیه جهاد اسلامی در نوار غزه احتمالا یک هفته ادامه خواهد یافت. - خبرگزاری آناتولی ران کوخاف، سختگوی ارتش اسرائیل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد عملیات نظامی علیه جهاد اسلامی در نوار غزه که دیروز آغاز شد، احتمالا یک هفته ادامه خواهد یافت. وی ادعا کرد که طی عملیات"صبح صادق" به جهاد اسلامی ضربه دردناکی وارد شده است.

تاکنون این جنبش به پرتاب موشک به عمق اسرائیل موفق نشده است.

او همچنین تصریح کرد: تاکنون 30 بار بیش از 40 هدف را مورد حمله قرار دادیم و در آن از 55 موشک و راکت استفاده شده است. وزارت بهداشت فلسطین پیشتر اعلام کرد که در حملات هوایی صبح امروز اسرائیل به شهر خان یونس نوار غزه یک نفر شهید و یک نفر دیگر زخمی شدند.

بدین ترتیب شمار شهدای حملات اسرائیل به نوار غزه طی دو روز اخیر به 11 تن افزایش یافته و 80 تن دیگر مجروح شده‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

رزمایش نظامی مشترک ازبکستان و تاجیکستان در مرز افغانستان

رژیم صهیونسیتی اشتباه کند، یک عملیات بیت‌المقدس کافی است/ملت از تحریم عبور کرده استفرمانده کل سپاه: *در لبنان ۱۰ تا ۲۰ هزار موشک توسط حزب‌الله آماده است *رژیم صهیونسیتی اشتباه کند، یک عملیات بیت‌المقدس کافی است *ملت از تحریم عبور کرده است *دشمن چمدان‌هایش را بسته است و به اروپا رفته‌اند. دیگر قدرتی برای فشار حداکثری ندارند نیازی به اشتباه هم مگر هست!!؟ مگر شما موجودیت ش را قبول دارید؟؟؟ وجودش مگر اشتباه نیست!؟؟؟ آیا حتما باید آن ها حمله کنند بعد ما انتقام بگیریم!؟؟؟ نکنه سر کاریم مااااااا!!!!؟ هالک ایرانی شماره ۱ شما را به خدا برای یکبارهم که شده از صلح و دوستی و انسانیت حرف بزنید

تایوان چین را به شبیه‌سازی حمله نظامی به این جزیره متهم کرددر حالی که وزارت دفاع تایوان اعلام کرده چین در مانور نظامی جاری خود حمله به این جزیره را شبیه‌سازی کرده، رسانه‌ها از افزایش احتمال سناریوی محاصره تایوان از سوی چین خبر داده‌اند.

واکنش چین به دیدار پلوسی از تایوان: مانور بزرگ نظامی – DW – ۱۴۰۱/۵/۱۳به گزارش تلویزیون دولتی چین، این کشور مانور بزرگی را با تجهیزات و مهمات سنگین در اطراف تایوان آغاز کرده است. دلیل انجام این مانور دیدار نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از تایوان است.

واکنش تایوان به رزمایش نظامی چینرهبر تایوان مانور نظامی چین را 'اقدامی غیرمسئولانه' خوانده و تاکید کرد این قبیل اقدامات باعث 'افزایش تهدیدات نظامی در منطقه' می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

نشست شورای عالی نظامی ترکیه پایان یافتنشست شورای عالی نظامی ترکیه به‌رهبری رئیس‌جمهور اردوغان پایان یافت. - خبرگزاری آناتولی

ارتش اسرائیل اعلام کرد که عملیات نظامی علیه جهاد اسلامی در نوار غزه احتمالا یک هفته ادامه خواهد یافت.قدس/خبرگزاری آناتولی

ران کوخاف، سختگوی ارتش اسرائیل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد عملیات نظامی علیه جهاد اسلامی در نوار غزه که دیروز آغاز شد، احتمالا یک هفته ادامه خواهد یافت.

وی ادعا کرد که طی عملیات"صبح صادق" به جهاد اسلامی ضربه دردناکی وارد شده است. تاکنون این جنبش به پرتاب موشک به عمق اسرائیل موفق نشده است.

او همچنین تصریح کرد: تاکنون 30 بار بیش از 40 هدف را مورد حمله قرار دادیم و در آن از 55 موشک و راکت استفاده شده است.

وزارت بهداشت فلسطین پیشتر اعلام کرد که در حملات هوایی صبح امروز اسرائیل به شهر خان یونس نوار غزه یک نفر شهید و یک نفر دیگر زخمی شدند.

بدین ترتیب شمار شهدای حملات اسرائیل به نوار غزه طی دو روز اخیر به 11 تن افزایش یافته و 80 تن دیگر مجروح شده‌اند.

گفتنی است ارتش اسرائیل دیروز اعلام کرد که عملیات نظامی با عنوان"صبح صادق" علیه جنبش جهاد اسلامی فلسطین در نوار غزه آغاز کرده و در این چارچوب برخی مناطق در نوار غزه هدف حمله هوایی قرار گرفته است.