اسرائیل از قصد ایران برای ترور تجار اسرائیلی در قبرس خبر داد | DW | 04.10.2021

12/07/1400 08:55 ب.ظ

سخنگوی نخست وزیر اسرائیل از 'توطئه' حکومت ایران برای ترور یک تاجر اسرائیلی در قبرس خبر داد. به گفته اسرائیل او قبل از این که هدف حمله قرار گیرد با هشدار مقام‌های امنیتی قبرس را ترک کرده است.

سخنگوی نخست وزیر اسرائیل از 'توطئه' حکومت ایران برای ترور یک تاجر اسرائیلی در قبرس خبر داد. به گفته اسرائیل او قبل از این که هدف حمله قرار گیرد با هشدار مقام‌های امنیتی قبرس را ترک کرده است. اسرائیل از قصد ایران برای ترور تجار اسرائیلی در قبرس خبر داد سخنگوی نخست وزیر اسرائیل از"توطئه" حکومت ایران برای ترور یک تاجر اسرائیلی در قبرس خبر داد.

به گفته اسرائیل او قبل از این که هدف حمله قرار گیرد با هشدار مقام‌های امنیتی قبرس را ترک کرده است.

دفتر نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل روز دوشنبه ۱۲ مهر از طرح یک ترور از سوی جمهوری اسلامیعلیه یک تاجر اسرائيلی خبر داد و گفت ترور او در قبرس"توطئه ایران برای حمله به اسرائیل است." بر اساس این خبر تدی ساگی به موقع از قبرس خارج شده و هدف حمله قرار نگرفته است. مقامات امنیتی اسرائیل می‌گویند ایران تاکنون به چند تاجر اسرائیلی فعال در قبرس حمله کرده است.

به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید هفته گذشته سایت خبری (Kathimerini) قبرس گزارش داده بود که یک شهروند ۳۸ ساله روسی آشوری تبار که قصد کشتن چند تاجر اسرائیلی در نیکوزیا، پایتخت قبرس را داشته دستگیر شده است. بنا بر همین خبر این پرونده به دلایل امنیتی ملی بسته شده است. ابتدا اعلام شده بود که حمله به آقای ساگی احتمالا از سوی رقبای تجاری او طراحی شده است. اسرائیل اما تاکید کرده است که این نه یک توظئه جنایی که یک طرح تروریستی بوده است. headtopics.

ادامه مطلب:
dw_persian »

باز هم دروغ حتما غرامت هم میخوام غرامت از مردم آلمان بهشون مزه کرده تاجر نبود قمار خونه داشته 🍆 فقط مزخرف میگید

سخنگوی نفتالی بنت از طرح حمله «تروریستی» ایران به یک بازرگان اسرائیلی در قبرس خبر دادسخنگوی نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل، روز دوشنبه اعلام کرد که حمله شکست خورده به یک بازرگان اسرائیلی در قبرس، حمله مستقیم تروریستی طرح‌ریزی شده از سوی ایران بوده است. گوه خورده مردیکه بازرگان نبوده که قمارخونه داشته🍆

چاووش‌اوغلو: از حقوق خود و ترک‌های قبرس تا حد امکان دفاع می‌کنیمچاووش‌اوغلو: از حقوق خود و ترک‌های قبرس تا حد امکان دفاع می‌کنیم مهم استقلال تورک های قبرس شمالی

آلمان: ایران نمی‌تواند برای از سرگیری مذاکرات هسته‌ای پیش شرط تعیین کندوزارت خارجه ایران تایید کرده که مذاکرات هسته‌ای با قدرت‌های جهانی پیش از آغاز ماه آینده میلادی از سرگرفته خواهد شد. ایران پیمان بین المللی را پاره نکرده که بخواهد به آن برگردد! پس این شما هاهستین که تحریمهای غیرقانونی اعمال کردین پس ماهستیم که پیش شرط تعیین میکنیم نه شما! آلمان چه گوهی تاحالا تونسته برای برجام بخوره؟ یه چیزایی میگفتید قبلنا؟! اینستکس! بزودی انتقام سلاح های شیمیائی که شما نازی_ها به صدام دادید رو میگیریم

خسارت‌های طوفان شاهین پس از جنوب ایران در عمانهمزمان با حرکت طوفان شاهین از ایران به سمت عمان، شمار کشته‌شدگان ناشی از این طوفان افزایش یافت و سرنوشت ماهیگیران ایرانی مفقود شده نیز همچنان نامعلوم مانده است.

کولاک ۴ آزادکار ایران با صعود به فینال قهرمانی جهان/ قاسمپور از سد کاکس گذشتهر ۴ نماینده ایران در ۴ وزن دوم کشتی آزاد قهزمانی جهان با شکست حریفان خود راهی فینال رقابت های قهرمانی جهان شدند.

تورم بالای پنجاه درصد در هشت استان ایران؛ پیش‌بینی وضعیت مشابه در نیمی‌ از استان‌های کشوربه گزارش برخی رسانه‌های ایران، نرخ تورم در ۸ استان ایران از جمله آذربایجان‌شرقی، کرمانشاه، کردستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، خراسان‌شمالی، و زنجان از مرز ۵۰ درصد عبور کرد و استان ایلام با نرخ ۵۳.۱ درصد بالاترین نرخ تورم دوازده‌ ماهه را به خود اختصاص داده است. گوه تو قبر تصویر اون اسکناس‌