اسرائيل دو فلسطینی را به ضرب گلوله از پا در آورد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسرائيل دو فلسطینی را به ضرب گلوله از پا در آورد جزئیات بیشتر🔽

ساعاتی پس از دستگیری دو فلسطینی مظنون به قتل سه اسرائيلی، ارتش اسرائيل اعلام کرد که در حوادثی جداگانه دو فلسطینی را که یکی از آنها نوجوان بوده را در کرانه باختری کشته است.

ارتش اسرائیل اعلام کرد که سربازان اسرائیلی روز یکشنبه ۹ مه، یک فلسطینی را در نزدیکی دیوار کرانه باختری به ضرب گلوله کشتند و همچنین یک فلسطینی دیگر که تلاش داشت با چاقو به اسرائيلی‌های یک شهرک یهودی حمله کند از سوی یک غیرنظامی اسرائيلی به قتل رسیده است. اسرائيل می‌گوید فردی که در نزدیکی کرانه باختری با گلوله کشته شده، قصد داشته به صورت غیرقانونی از حصار امنیتی که اسرائيلی‌ها بین خود و فلسطینیان ایجاد کرده‌اند عبور کند.

ساعاتی بعد ارتش اسرائيل اعلام کرد که یک غیرنظامی اسرائيلی به یک فلسطینی که با چاقو قصد حمله به یهودیان را داشته شلیک کرده است. این اتفاق که در شهرک تکوا در کرانه باختری رخ داده به مرگ نوجوان ۱۷ ساله فلسطینی انجامید. این تنش‌ها بعد از آن شکل می‌گیرد که روز پنجشنبه در حمله چند فلسطینی ۳ نفر در شهر العاد اسرائيل کشته شده بودند. ارتش اسرائیل روز یکشنبه اعلام کرد که دو مرد مظنون این حملات را دستگیر کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بلی از پادر آورد خوش به حالشان بخاطر خاک شان کشته شدند

رژیم تروریستِ اشغالگرِ: اسراییل،کشور'فلسطین' با 'تاریخ'روشن، را گستاخانه 'اشغال' میکند،'جنایات شنیع' روزانه میکند، 'غرب' هم، کور ولال 'تماشاچی' وحامی است، فقط!اما نابودی صهیونیسم نزدیک است، بی تردید.

مادرجنده آدمین از پا دراورد حرومزاده 🖕🖕

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اسرائيل دو مهاجم تبر به‌دست حمله مرگبار در العاد را بازداشت کردپس از آن حملات، نیروهای اسرائیلی جست‌وجوی گسترده‌ای را برای دستگیری این دو آغاز کرده بودند. آن دو مهاجم در العاد، واقع در حدود ۱۵ کیلومتری شمال تل آویو، با تبر به شهروندان حمله کرده بودند. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

خامنه‌‌ای در دیدار با بشار اسد: نباید بگذاریم روابط دو کشور ضعیف شودبشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه، روز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت در سفری از پیش اعلام نشده همراه با یک هیئت سوری به ایران رفت و پس از دیداری کوتاه با آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی... دكتاتور خبرهای گدا خونه رادیو فردا خنده دار و غیر حرفه ایی چمدونای دلارو بده ببره .حرومزاده دیگه اینهمه تعارف تیکه پاره نکن سکس ورکرهای دمشق ودیسکوها وبارخونه های دمشق منتظرن
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جنگ اوکراین و دو راهی اتحادیه اروپا؛ آیا فدرالیسم عملگرا با لغو حق وتوی اعضا شکل می‌گیرد؟کشورهای عضو اتحادیه اروپا در حالی روز دوشنبه سالروز ارائه پیشنهاد منجر به تشکیل اتحادیه اروپا در ۷۲ سال پیش را جشن می‌گیرند که این اتحادیه تحت تاثیر تهاجم نظامی روسیه به اوکراین در حال بدل شدن به یک بازیگر قدرتمند در عرصه جهانی است. اروپا یی ها هیچوقت نمی تونن یکپارچه باشن چون فرهنگ ش رو ندارن این کرم فدرالیسم رو توی تمام نقاط دنیا پخش میکنن تا عقده های تاریخیشون یعنی دستیابی به یکپارچگی ی جوری جبران بشه. اروپای بی خاصیت قادر به حمایت از مردم اوکراین نیستند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک فلسطینی دیگر به ضرب گلوله نظامیان اسرائیل به شهادت رسیدنظامیان اسرائیل به سوی یک نوجوان فلسطینی تیراندازی کرده و وی را به شهادت رساندند. - خبرگزاری آناتولی از این طرف برید با رژیم غاصب صهیونیستی روابط دوستانه برقرار کنید و از اون طرف کشته شدگان توسط سربازان این رژیم رو شهید خطاب کنید.کدوم رو باور کنیم؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

به نام ناموس؛ مردی در کرمانشاه خواهرش را آتش زد و ۳ نفر را کشتمردی در یکی از روستاهای کرمانشاه خواهر خود را به بهانه ناموسی به آتش کشید و ۳ نفر دیگر را به بهانه ارتباط یکی از آن‌ها با خواهرش به قتل رساند. این مرد پس از ارتکاب به این جنایات اقدام به خودکشی کرد و جان باخت. اخبار_ایران زن_کشی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ایرانیان ساکن مولداوی این کشور را ترک کنندایرانیان ساکن مولداوی این کشور را ترک کنند سفارت ایران در اوکراین: با توجه به تداوم جنگ در اوکراین و احتمال گسترش آن به منطقه ترانس دنیستر در مولداوی، از همه شهروندان ایرانی ساکن در این منطقه درخواست می‌شود در اولین فرصت نسبت به ترک منطقه اقدام کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »