استفاده از ورزشگاه‌ها برای برگزاری کنکور ارشد و سراسری

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی کمیسیون آموزش به ایلنا خبر داد؛ استفاده از ورزشگاه‌ها برای برگزاری کنکور ارشد و سراسری

احمد فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره جلسه فردای کمیسیون آموزش درخصوص نحوه برگزاری کنکور سراسری و ارشد گفت: قرار شد وزرای علوم و ورزش در جلسه فردای کمیسیون آموزش و تحقیقات شرکت کنند و تدابیری اندیشیده شود تا ورزشگاه‌ها را برای برگزاری کنکورها در اختیار وزارت علوم قرار دهند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است درباره نحوه برگزاری کنکورهای سراسری و ارشد مباحث مورد بررسی قرار گیرد. وی گفت: دلیل استفاده از ورزشگاه‌ها این است که فاصله‌گذاری اجتماعی استاندارد برای برگزاری کنکور انجام شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز توزیع کارت کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ از ۱۳ مردادتهران-ایرنا- سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ از روز دوشنبه ۱۳ مردادماه منتشر می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تمجدید کشیش یونانی از نحوه برگزاری مراسم بازگشایی مسجد کبیر ایاصوفیهیک کشیش یونانی اعلام کرد که رئیس‌جمهور ترکیه مراسم بازگشایی مسجد کبیر ایاصوفیه را مطابق با اصول پیشنهاد شده در کتاب مقدس برگزار کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آغاز برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت از امروزآغاز برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت از امروز فرآیند برگزاری آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت از صبح امروز جمعه ۱۰ مردادماه با شرکت بیش از ۱۸ هزار داوطلب آغاز می شود و تا روز یکشنبه ۱۲ مرداد ماه ادامه خواهد داشت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

الهام یک هنرمند اسرائیلی از اثر «شام آخر» برای انتقاد از نتانیاهوبنیامین نتانیاهو اکنون که با موجی از انتقاد‌ها و اتهام‌ها به دلیل داشتن پرونده فساد مالی روبرو است این روزها به دلیل نحوه مدیریت بحران کرونا نیز تحت فشار زیاد افکار عمومی کشورش قرار دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زندگی از پشت شیشه؛ کودکانی که قبل از کرونا قرنطینه را تجربه کرده‌اند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نماینده سابق مجلس ۱۹ ماه بعد از خودکشی زن قربانی، از اتهام تجاوز تبرئه شدنماینده سابق مجلس ۱۹ ماه بعد از خودکشی زن قربانی، از اتهام تجاوز تبرئه شد سلمان_خدادادی، از نمایندگان سابق و رئیس سابق کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از سوی دستگاه قضایی جمهوری اسلامی از اتهام تجاوز به «زهرا_نوید‌پور» تبرئه شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »