استقبال رسمی اردوغان از رئیس جمهور اسرائیل در آنکارا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

رئیس جمهور اسرائیل با استقبال رسمی رئیس‌جمهور ترکیه وارد مجتمع بیش‌تپه در آنکارا شد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

اسحاق هرتزوگ، رئیس‌جمهور اسرائیل با استقبال رسمی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه وارد مجتمع بیش‌تپه در آنکارا شد.در مراسم استقبال از رئیس‌جمهور اسرائیل، 16 سرباز و پرچم به نشانه 16 دولت ترک حضور داشتند. اردوغان و هرتزوگ هیئت‌های همراه خود را به یکدیگر معرفی کرده و سپس در پله‌های مجتمع بیش‌تپه مقابل پرچم‌های دو کشور عکس گرفتند.مولود چاووش‌اوغلو وزیر امور خارجه، متین کراتلی رئیس امور اداری مرکز ارتباطات، ابراهیم کالین سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه و واصب شاهین استاندار آنکارا نیز در این مراسم حضور یافتند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

استقبال از دوولت تروریست

استقبال از دولت تروریست

رحمت خدا بر نجم الدین. لعت خدا بر رجب.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توقف مذاکرات رسمی در وین؛ مورا: وقت تصمیم‌گیری سیاسی است، باقی مباحث هیاهوستانریکه مورا، مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا، از توقف نشست‌های رسمی و مذاکرات کارشناسی در وین خبر داد. علی باقری کنی، مذاکره کننده ارشد ایران، عازم تهران شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار رسمی کرونا در ایران؛ مرگ ۱۷۳ نفر دیگر و نگرانی از احتمال وقوع پیک نوروزیوزارت بهداشت ایران از مرگ ۱۷۳ بیمار دیگر مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت منتهی به ظهر روز چهارشنبه، ۱۸ اسفند و شناسایی ۵۰۰۸ بیمار تازه خبر داد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان: علی‌اف روز پنجشنبه به ترکیه سفر خواهد کرداردوغان: علی‌اف روز پنجشنبه به ترکیه سفر خواهد کرد اردوغان: پس از سفر فردای رئیس جمهور اسرائیل به آنکارا، الهام علی‌اف، رئیس جمهوری آذربایجان نیز روز پنجشنبه به ترکیه سفر خواهد کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس جمهور اسرائیل وارد آنکارا شداسحاق هرتزوگ، رئیس‌جمهور اسرائیل طی یک سفر رسمی به منظور دیدار با مقامات ترکیه وارد آنکارا شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: در تحریم نفت و گاز روسیه از آمریکا پیروی نمی‌کنیممسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در واکنش به دستور جو بایدن رئیس جمهور آمریکا درباره تحریم نفت و گاز روسیه گفت که اروپا در این مورد از واشنگتن پیروی نمی‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اصلاح بسترهای فسادزا به نفع مردم خواهد بود/ آغاز کنترل و نظارت بر چرخه تولید تا مصرف کالاهای اساسی/ تاکید دولت بر تولید و تامین کالاهای اساسی در کشورآیت‌الله رئیسی در اجلاسیه نوبت عصر خبرگان رهبری: اصلاح بسترهای فسادزا به نفع مردم خواهد بود آغاز کنترل و نظارت بر چرخه تولید تا مصرف کالاهای اساسی تاکید دولت بر تولید و تامین کالاهای اساسی در کشور
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »