استقبال گردشگران از موزه یخ آتا

31/04/1399 02:52 ب.ظ

📸استقبال گردشگران از موزه یخ آتا

21.07.2020 ارزروم/خبرگزاری آناتولی موزه یخ آتا در شهر ارزروم که با همکاری دانشکده هنر دانشگاه آتاترک و آژانس توسعه شمال شرقی تاسیس و راه‌اندازی شد، مورد توجه و استقبال گسترده گردشگران داخلی و خارجی قرار دارد.

این موزه اولین موزه یخی ترکیه است که در فضایی به وسعت 400 متر مربع، در دمای منفی 5 درجه انواع مجسمه‌های یخی به نمایش گذاشته شده و دارای 8 دستگاه یخ‌ساز و 16 قالب یخ‌سازی است. مجسمه‌های یخی با استفاده از تکنیک‌های نورپردازی‌ جلوه بسیار زیبایی دارند.

بازدیدکنندگان علیرغم هوای گرم تابستان هنگام بازدید از این موزه لباس گرم بر تن می‌کنند. مصطفی بولات، رئیس دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه آتاترک به خبرنگار آناتولی گفت: این موزه را با همکاری آژانس توسعه شمال شرقی در مدت دو سال احداث کردیم. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

بازدید اردوغان از ایاصوفیه یک هفته پس از تغییر کاربری از موزه به مسجداولین نماز جماعت مسلمانان در ایاصوفیه از زمان تغییر کاربری آن قرار است روز جمعه آینده برگزار شود.

استقبال رئیس‌جمهور اوکراین از ارسال جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی به فرانسهاستقبال رئیس‌جمهور اوکراین از ارسال جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی به فرانسه رئیس‌جمهور اوکراین از فرستادن جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی به فرانسه از سوی ایران استقبال و بیان کرد کسانی که مسئول این حادثه بوده‌اند، پاسخگو خواهند بود.

روحانی از نخست وزیر عراق استقبال رسمی کردرئیس جمهوری اسلامی ایران در مراسمی رسمی از نخست وزیر عراق در تهران استقبال کرد.

بازپرس علیزاده چگونه بانک‌هایی که به دانیال‌زاده تسهیلات مشمول اخلال دادند را تبرئه کرد؟- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimدانیال زاده به فریدون رشوه داد تا فریدون مدیرعامل چند بانک را منصوب کند. در آن گزارش نشان می‌دهد دانیال‌زاده از بانک رفاه و ملت تسهیلاتی گرفته که مشمول اخلال است اما علیزاده از بانک رفاه و ملت تحقیق نکرده است. چگونه منع تعقیب زده است؟ نشست خصوصی رییس جمهور ایران و نخست وزیر عراق در تهران مصطفى_الكاظمى

استقبال مسلمانان روسیه از تصمیم ترکیه در مورد ایاصوفیه

استقبال وزیر خارجه آمریکا از اعزام موفقیت‌آمیز کاوشگر اماراتی به فضاصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.