استاندار خوزستان: مراسم‌ها را متولیان امر برگزار می‌کنند

04/06/1400 11:46 ق.ظ

در پی شکسته شدن رکورد آمار جان‌باختگان کرونا در استان خوزستان استاندار این استان، به نقض مصوبات ستاد کرونا اشاره کرد و گفت که با وجود فوت روزانه ۶۰ نفر در استان، «متاسفانه متولیان امر خودشان مجالس را برگزار می‌کنندو این بسیار بد است.» اخبار_ایران خوزستان

روز گذشته بعد از استان‌های تهران و خراسان‌رضوی در سه استان خوزستان، گیلان و مازنداران رکورد آمار رسمی جان‌باختگان کرونا شکسته شد.

چهارشنبه سوم شهریور رسانه‌های رسمی در ایران به نقل از ولی‌الله حیاتی، معاون امنیتی استانداری خوزستان و فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در این استان، از جان‌باختن روزانه بین ۶۰ تا ۷۰ نفر از مردم خوزستان به دلیل ابتلا به کرونا خبر دادند.

ولی‌الله حیاتی شرایط استان خوزستان از نظر موج کرونا را «بسیار شکننده و نگران‌کننده» توصیف کرد و گفت: «از یک طرف میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی کاهش یافته و از سوی دیگر شاهد افزایش موارد ابتلا، بستری و فوت هستیم.»

این در حالی است که مراسم عزاداری محرم در اغلب تکیه‌ها و مساجد شهرهای مختلف خوزستان برگزار شد. تصاویر و ویدیوهای منتشر شده از برگزاری این مراسم‌ها نشان دهنده نقض کامل پروتکل‌های بهداشتی است. در یکی از ویدیوهای منتشر شده شمار زیادی از شهروندان بدون ماسک و در فاصله نزدیک به هم مشغول انجام یزله و نوحه‌خوانی هستند. headtopics.

ادامه مطلب:
iranwire »

گواردیولا رویای هدایت تیمی ملی را در سر دارد | DW | 26.08.2021پپ گواردیولا، سرمربی ‌بنام منچستر سیتی ظاهرا قصد تمدید قراردادش با این باشگاه را ندارد. به گزارش رسانه‌ها او رویای هدایت تیمی ملی را در سر می‌پروراند. قرارداد او با منچستر سیتی ۲۰۲۳ خاتمه می‌یابد.

وزیر دفاع انگلیس خبر راه‌اندازی اردوگاه مهاجران افغان در ترکیه را تکذیب کردوزیر دفاع انگلیس خبر راه‌اندازی اردوگاه مهاجران افغان در ترکیه را تکذیب و این اخبار را گمانه‌زنی رسانه‌ها دانست. - خبرگزاری آناتولی

رژه نظامیان در کی‌یف؛ اوکراین۳۰ سالگی استقلال خود از شوروی را جشن گرفتاوکراین با برگزاری یک رژه‌ نظامی در میدان مرکزی کی‌یف ۳۰مین سالگرد استقلال خود از اتحاد جماهیر سوسیالیستی شوروی را جشن گرفت. فقط با اشتباه سیاستمداران اوکراین را تجزیه کردند

جایزه ویژه برای پزشکی که جان اریکسن را در یورو ۲۰۲۰ نجات دادیوفا جایزه ویژه ای برای تقدیر و تشکر از تیم پزشکی که جان کریستین اریکسن را در یورو ۲۰۲۰ نجات داده بود، در نظر گرفته است.

نیروی هوایی اسرائیل مواضع حماس در باریکه غزه را بمباران کرد | DW | 24.08.2021ارتش اسرائیل می‌گوید به تلافی تیراندازی و ارسال بالن‌های آتش‌زا مواضع شبه‌نظامیان حماس در نوار غزه را بمباران کرده است. همچنین گفته می‌شود یک نوجوان فلسطینی در کرانه باختری هدف گلوله سربازان اسرائیلی قرار گرفت.

مرگ ۶۶۵ بیمار مبتلا به کرونا در ایران؛ «آمار فوتی‌ها را تا ۷ برابر بیشتر کنید»استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با روزنامه جوان وزارت بهداشت ایران را به «مهندسی داده‌ها» متهم کرد. وی همچنین خواستار «محاکمه» مسئولان ستاد ملی مقابله با کرونا شد. 🔴آیا به خواسته شاهزاده رضا پهلوی توجه شد؟ نامه به رییس سازمان بهداشت جهانی برای تحقیقات فوری در خصوص کشتارجمعی مردم ایران جناب دکتر تدروس ادهانوم قبریسوس مدیر کل سازمان بهداشت جهانی وضعیت کووید-۱۹در ایران به نقطه بحرانی رسیده است‼️ ... با احترام، رضا پهلوی OfficialRezaPahlavi