از «متالیکا» تا «CR7»؛ انتخاب کدام اسامی برای نوزادان در فرانسه ممکن نیست؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 78 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 34%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

از «متالیکا» تا «CR7»؛ انتخاب کدام اسامی برای نوزادان در فرانسه ممکن نیست؟ جزئیات بیشتر🔽

شماری از والدین فرانسوی سال گذشته با وجود اینکه در این کشور فهرست اسامی مجاز برای انتخاب نام نوزدان وجود ندارد موفق به ثبت اسم مورد نظر خود برای فرزندشان نشدند.

ثبت احوال فرانسه به والدین اجازه می‌دهد که برای نوزادان نامی جدید انتخاب کنند و یا دست به گزینش از میان آن دسته از اسامی که پیش از این برای نوزادان ثبت شده است بزنند. با این حال در انتخاب اسامی جدید باید برخی شرایط از جمله «حفظ منفعت کودک» یا «عدم نقض حق شخص ثالت» رعایت شده باشد. بر همین اساس ثبت احوال فرانسه در سال ۲۰۲۱ با انتخاب برخی نام‌ها از جمله «توت‌فرنگی»، «شاهزاده ویلیام» و «منهتن» برای نوزادان مخالفت کرد. شماری از اسم‌هایی که با مخالفت ثبت احوال فرانسه روبرو شدند نیز به نام ستاره‌های دنیای موسیقی و ورزش بر می‌گردند. به عنوان مثال ثبت احوال فرانسه سال گذشته با انتخاب نام «CR7» برای نوزادی که والدینش ظاهرا به کریستیانو رونالدو، فوتبالیست پرتغالی علاقه زیادی داشتند مخالفت کرد.

از دیگر اسامی نامتعارفی که سال گذشته با مخالفت ثبت احوال فرانسه روبرو شد می‌توان به «اکسل»، نرم‌افزار شرکت مایکروسافت اشاره کرد.پیش از این زوجی که در سال ۲۰۱۸ همزمان با قهرمانی فرانسه در جام جهانی فوتبال قصد داشتند نام فرزندشان را «گریزمن-ام‌باپه» بگذارند نیز در نهایت مجبور شدند نام دیگری برگزینند. در بلژیک هم زوجی که پیش از این قصد داشتند دوقلوی خود را «کلیتورین» و «واژن» صدا بزنند مجبور شدند اسامی دیگری انتخاب کنند. یکی از نامتعارف‌ترین اسم‌ها البته در سوئد انتخاب شده بود زیرا والدین یک نوزاد پسر برای او نام «Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbbiiii6» را انتخاب کرده بودند. والدین این نوزاد می‌گفتند که نام فرزندشان «آلبن» تلفظ می‌شود. آنها در نهایت پس از چند سال کشمکش حقوقی مجبور به تغییر نام فرزندشان شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان از آمادگی ترکیه برای برای صادرات گاز اسرائیل به اروپا خبر دادرئیس‌جمهوری ترکیه در آستانه سفر همتای اسرائیلی‌ خود به آنکارا گفت که ترکیه آماده همکاری با اسرائیل برای انتقال گاز این کشور به اروپا است. اسلام پلاستیکی به همین میگفتیم که کسی باور نداشت فقط شعار به خورد مردم دادند AntiDarkFighter Many Sahih Hadith can be confirmed against Muhammad Qasim's entitlement as the Imam Mahdi. He himself doesn't claim this title, but people across the world are calling him merely on his divine dreams. Why are these dreams so important? خلاصه توضیحات سید محمد حسینی لیدر ری استارت در مورد سعید امامی ری_استارت_تنها_راه_نجات مداح_زرتشتی آتئیست_زرتشتی
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

چهارمین روز از تلاش نفسگیر برای نجات پسربچه مراکشی که در چاه عمیق افتاداین رویداد همدلی و همدردی گسترده‌ای را نیز در شبکه‌های اجتماعی برانگیخته است. هشتگ «رایان را نجات دهید» به زبان عربی برای دومین روز متوالی به داغ‌ترین هشتگ‌های توییتر در مراکش تبدیل شده است. امیدوارم که هرچه زودتر کوچولوی عزیز به آغوش مادرش زنده و سلامت برگردد .برایش اشک ریختم و دعا کردم امیدوارم که مستجاب بشه ! امین یا رب العالمین 🤲🏻🤲🏻😘😭😭 انشاءالله بزرگ میشه و یه روزی با فریاد الله اکبر چند نفرتون رو میکشه چرا ليش ما تتكلمون عن سقوط عشرات آلاف قتلى وجرحى من الاطفال في اليمن ؟ ! لماذا كل هذا الغوغاء الاعلامي العاطفي عن هذا الطفل المغربي الذي سقط في البئر ؟ ! ام انها لأجل عيون فتح سفارة اسرائيلية في المغرب لكي تتوجه انظار العالم عاطفياً الى المغرب ؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست فدراسیون کشتی آمریکا از ایران برای تجدیدنظر در لغو سفردرخواست فدراسیون کشتی آمریکا از ایران برای تجدیدنظر در لغو سفر فدراسیون کشتی آمریکا رسماً از فدراسیون کشتی ایران درخواست کرده که در تصمیم خود تجدید نظر کند و هیاتی را که تایید شده برای ورود به این رقابت‌ها به آمریکا اعزام کند حالا دبیر نره چی میشه بچه ها اینهمه تمرین کردند دبیر نباید خودخواهی کنه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قدردانی امیرعبداللهیان از اعلام آمادگی ژاپن برای کمک به‌پیشرفت مذاکراتگفت‌وگوی تلفنی وزیران خارجه ایران و ژاپن *یوشیماسا هایاشی: اقدامات جدی از سوی همه طرف‌ها و مغتنم شمردن فرصت کنونی برای دستیابی به توافق ضرورت دارد امیرعبداللهیان: آماده توافقی خوب، پایدار و قابل اتکا هستیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چین از درخواست روسیه برای ضمانت‌‌های امنیتی حمایت کرد | DW | 04.02.2022رئيس‌جمهور چین از ولادیمیر پوتین، همتای روسی خود در پکن استقبال و از درخواست او برای دریافت 'ضمانت‌های امنیتی الزام‌آور' حمایت کرد. شی جین‌پینگ گفت، چین در مناقشه روسیه و غرب کنار مسکو خواهد ایستاد. Muhammad Qasim himself doesn't claim to be the Mahdi, But many people are already calling him the Imam Al-Mahdi, merely because his divine dreams are coming true and he has only spoken the truth about his dreams. Watch what this guy had to say
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعلام همکاری فرانسه برای دفاع از امنیت حریم هوایی اماراتفلورنس پارلی، وزیر دفاع فرانسه، اعلام کرد که کشورش به امارات متحده عربی در تامین امنیت حریم هوایی‌ آن که در معرض حملات حوثی‌ها است، کمک خواهد کرد.به گزارش Today’s sad reality is that leaders of the Muslim world do not avoid Shirk nor raise awareness about this. Muhammad Qasim has seen that avoiding shirk is the only way to success and Allah’s help. Many people are claiming that Qasim is Al-Mahdi.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »