اردوغان وزیر امور خارجه ژاپن را به حضور پذیرفت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

رئیس‌جمهور ترکیه در استانبول با وزیر امور خارجه ژاپن دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استانبول/خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه یوشیمیتسو موتگی، وزیر امور خارجه ژاپن را در استانبول به حضور پذیرفت. در این دیدار که در کاخ وحدالدین استانبول و بدون حضور خبرنگاران صورت گرفت، مولود چاووش‌اغلو، وزیر امور خارجه ترکیه نیز حضور یافت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با وزرای خارجه گروه 7 و نماینده اتحادیه اروپا درباره افغانستانوزیر خارجه آمریکا با همتایانش از دیگر اعضای گروه هفت و نماینده عالی اتحادیه اروپا در خصوص جدیدترین تحولات مربوط به وضعیت در افغانستان به بحث پرداخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مورد سرنوشت برجام ابراز تردید کردنماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مورد سرنوشت برجام ابراز تردید کرد رابرت_مالی در گفت‌وگو با پولیتیکو در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کند می‌تواند در ماموریت خود برای احیای برجام موفق شود گفت: «این یک علامت سئوال بزرگ است.» خیلی نفهم تشریف دارند 🤮🤮🤮 عملکرد آمریکا در افغانستان امیدهای بسیاری در ایران را نا امید کرد. یکبار دیگر آمریکا در ۲۸مرداد۳۲ مردم ایران را ناامید کرد. مرده شوی اون برجام تون ببره مشکلات مردم ایران با برجام حل نمیشه ونخواهد شد تو تاریک خونه‌ برجام تعویض طالبان با اشرف غنی این جور مسائله برجام شده مرکز فرماندهی ویرانی خاورمیانه با تعدادی دیپلمات بی شرف حرامزده ناجوانمرد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران: سرنوشت برجام یک علامت سئوال بزرگ استرابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، گفت به دلیل همکاری نامناسب جمهوری اسلامی نسبت به سرنوشت برجام تردید جدی وجود دارد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ابراز تردید نماینده ویژه آمریکا در امور ایران درباره موفقیت مذاکرات برجامرابرت مالی می‌گوید که تیم تحت سرپرستی او برای سناریوهای جایگزین آماده می‌شود؛ نظیر اینکه تهران و واشنگتن یک توافق جداگانه و متفاوت با برجام کنونی با هم امضا کنند یا مجموعه‌ای از پاسخ‌های تنبیهی علیه ایران با هماهنگی شرکای اروپایی به اجرا گذاشته شود. Good اروپا حامی تروریست در خاورمیانه و تغذیه کننده سر مار در ایرانه، اظهار نگرانی شون هم دردغی بزرگ و دلقک بازی تکراری برای دنیاست ابراز تردیدتون رو به اون ابلهی که از توافق خارج شد ، اطلاع بدید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نشست سه‌ساعته وزیر پیشنهادی فرهنگ با مدیران رسانه‌هاگزینه پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در نشستی با مدیران خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها و سایت‌های خبری درباره برنامه‌ها و اولویت‌های کاری این وزارتخانه در دولت سیزدهم به همفکری و تبادل نظر پرداخت رئیسی یک هفته به همه استانداران و مسولین مهلت داده بود تا طرح خودشونو در مورد کرونا تا پایان پنج شنبه تهیه و تحویل بدن اما گویا کسی به تخمشم نگرفت و طرحی نداد و وه حسابش نکردند هرکس فراموش کنه ارتشبد فراموش نمیکنه همواره پیگیر خواهم بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برنامه وزیر پیشنهادی ارشاد یا کپی پایان‌نامه دانشجویی!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »